Jump to content
vex

Кратка статия за това какво бяха Honda

Recommended Posts

Усеща се и то много, който гледа клипа и не му трепне нещо в душата, никога не е бил и няма да бъде хондаджия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ерата на бързите но тихи електромобили, еколозите, камерите на пътя, глобализацията водеща до уеднаквяване на дизайна и универсалност на автомобилите, тези бензинови суперкари от различни марки, които и насън се идентифицират та дори и само по звука на мотора, май ще останат в миналото! Както сина ми веднъж каза визирайки парче на "DEEP PURPLE" - "тате, вие навремето сте имали велики музиканти", така след години отново ще чуваме - "вие навремето сте имали страхотни спортни автомобили" :) Разтърсващ клип !!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гордея се, че съм фен на марката.... няма какво да кажа повече, пред хубавите работи се мълчи.....

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен клип, насръхнахПовечето от нас са тук за това, първата снимка на НСХ във вестникаСоичиро, Сена, Окуяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента тук на моргата е уникална тишина , пуснах си това филмче , усилих му звука до края и това което усетих неможе да се опише с думи . Това просто се нарича HONDA .Няма друга такава марка , няма друга такава СТРАСТ .Хората казват никога не казвай никога , но аз смело ще кажа че никога няма да карам друга кола различна от ХОНДА .Това което казвам го виждам през моите очи и го чувствам в моето сърце . Радвам се че не съм единственият който изпитва тези чувства .

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 1990г съм продавал имот за да си купя ХОНДА

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е уникален, като го гледах не настръхнах ами незнам, няма такова усещане...Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо настръхнах като гледах клипа ! И съм горд с това, че съм фен на Хонда, въпреки че всички около мен само се заяждат на тази тема..

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипът е много емоционален и създава усещането, че НСХ-а е нещо, като изчезнал динозавър! Напрао да ревне човек! :lol: А иначе статията е доста кратка, но пък се разбира за какво стаа на въпрос! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика в това, с изчезването на хубавата музика,изчезнаха и хубавите автомобили! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията казва това, което си говорим от няколко години вече, тук в hondabg.com.По-интересното е клипчето. Хубаво режисирано, страшни кадри, хубаво съчетание на музиката с видеото!Много ми хареса. То е по-скоро почит към NSX, но ми хареса страшно много. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има логика в това, с изчезването на хубавата музика,изчезнаха и хубавите автомобили! :D

Ееее, стига де! :D Не толкова песимистично! Не вярвам хубавите автомобили да изчезнат някога! :lol: А това, че няма да произведат 2-ра кола, като НСХ, или пък ЦРХ, не означава, че те са изчезнали - само са спрени от производство! :) Грижата за запазването на тези икони е изцяло наша - на Всички Хонда Фенове! :fun:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти след 10-15 години ще си купиш ли CR-Z?И каква музика ще слушаш в него? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър клип! Настръх когато му чух звука на НСХ-а ... страшна работа :lol: Велика машина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да правя излеяния какво ми е в сърето и в душата............................Който го е усетил знае,че не може да бъде обяснено! ХОНДА :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти след 10-15 години ще си купиш ли CR-Z?И каква музика ще слушаш в него? :)

Е нема да си купа ЦР-З, щото и тогава нема да иам пари! :lol: А и ми е много слаб! :D А, както сега слушам песни от преди 20г., така ще бъде и тогава, само че вече ще са станали на 40г. + някоя по-новичка! :fun: Обаче напрао ма разстреля! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИЗВЬНЗЕМНА КОЛА :lol: ГОРД СЬМ ЧЕ КАРАМ ТАЗИ МАРКА.A КЛИПЧЕТО,.................НЯМАМ ДУМИ,ОЩЕ СЬМ ВЬВ ЕКСТАЗ :fun::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Специален поздрав за Del Sol-аджийте ...

...... а някой скивал ли е
:lol: Редактирано от iVo®o©KonOff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думи не трябват след като няма сърдечен ритъм.Обичам всичко свързано с Хонда,защото знам как се постигат желаните резултати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникално видео. Гледах го поне 10 пъти днес..............................................................................................................................................................................................Коментарът ми в тубата е най-горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката и колите не са това, което бяха... лошото е, че не само с тях е така. В днешно време всички стоки за ширпотреба се правят некачествено (в това число и автомобилите), за да ги сменяш често... било то дрехи, домашна техника и т.н. Въобще ситуацията не е розова... радвам се поне, че съм живял макар и за кратко във времето, когато новите автомобили събуждаха желание у теб, а не разочарование. Преди известно време имах допир до чисто ново Пежо 407 - еми навсякъде по тая кола има само пластмаса - върху двигателя, в интериора, в багажника, дори и отвън - кое точно по този автомобил струва 4х ххх лв.?! Автомобилната промишленост достигна върха в края на 80-те и началото на 90-те! Оттам нататък всичко тръгна надолу и днес продължава в същия дух! Така че снабдете се с две еднакви стари Хонди (едната за донор) и си ги карайте още поне 20 години... съмнявам се, че ще изкарат нещо по-качествено и по-легендарно от тях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кой ги прави тея клипове бе???Разревах се,неговата мамица :stupid: Въпреки че се кефя много на всички нови Хонди,включително хибридите и ЦР-З.........признавам си,вече не бих очаквал такива коли като НСХ и С2000 :pirate:

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е уникален. Думите са излишни. Колегата Милев го е казал:

Усеща се и то много, който гледа клипа и не му трепне нещо в душата, никога не е бил и няма да бъде хондаджия.

Само да припомня от къде идва наименованието на този Велик автомобил - New Sportscar eXperimentП.П. "Вие навремето сте имали велики музиканти" - хем е вярно, хем не ми се иска да е така. А дано да не стане така, че само ще помним какви музиканти, автомобили и прочие е имало!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След прочетеното тук първото ми гледане на клипа бе на телевизора (42") с пуснато домашно кино. Не мога да опиша това което почувствах! Знам че не преглътнах нито веднъж, дори не мигнах нито веднъж! Не знам дали някога ще карам друго освен Хонда, но знам че някога ще имам NSX!П.П. Приятелите ми ме скъсват от бъзици, че карам коли от рециклирани електроуреди направени от хора живеещи в хартиени къщи, но въреки всичко ще продължа да си карам миксера, мечтаейки за косачка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, разревах се на тоя клип бе!!!!!!! Как може такова нещо....Няма вече такива коли..... ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Хонда остави спортния си дух и се превърна в неква лаборатория за експерименти. Много ме е яд!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 пъти го гледах тоя клип ,НЯМА да има повече такива хонди ,100 пъти настръхнах.Едно допълнениице http://www.youtube.com/watch?v=wF0SSKE-8Wg...feature=related TRAILER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един малко глупав въпрос, но понеже другият ми никнейм е the_fool да питам, как така вади каската отзад, където е двигателя? :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят е централноразположен, а не отзад! Има багажник зад него, в случай че не се виждал истински NSX :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не видях някъде да е споменато, но ми направиха впечатление откъсите от интервюта на Айртон Сена, който са по друг повод, но страшно подхождат на духа и предназначението на този ункален автомобил, а именно да бъде винаги номер 1! Уникален клип, много ще се гледа.Ето го самото интервю:

Редактирано от Nasko 1.4is

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Затова и карам Prelude 3gen... Имах възможност да си взема нещо по-ново но не ме влече. Предпочитам старо, но с дух. А не пластмасова конфекция. Филмчетата са велики, има и за други модели на Хонда както и за други марки. Това за Nissan Silvia е много добро също. Що се касае до форума и сивиците в ролята на новите гоуфове - няма да вземам отношение защото така или иначе съм сравнително нов във форума, но МНОГО ме дразни в обявите и темите когато пишат "Продавам 5ген". 5ген какво? Сивик, Акорд, Прелюд, жена? Това мисля че не е Сивик форум, че да се пускат такива заглавия, нито пък Сивик е единственият модел на Хонда или се бъркам?

Редактирано от Preluded

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава тема и приятен клип. Айде и аз да плесна два любими клипа по темата:

и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Него бях гледал.... ;) Навя ми носталгия,малко тъга....настръхнах!!!Просто уникален клип :worthy: Усещането е много силно и дълбоко.....мисля,че това е което трябва да изпитва един истински фен на тази марка,може би това ни различава от другите!Просто Хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е точно за Honda,но с един човек на който името му винаги се свързва с Honda.Джерами Кларксън се опитва да разбере защо Аертон Сена е най-великият .... приятно гледане http://www.vbox7.com/play:2533320f

Редактирано от martinhristov
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички, на които им е допаднала епическата мелодия от клипа могат да си я дръпнат...http://www.4shared.com/file/BZ8E9zyA/Audio...ork_-_Mars.htmlв последствие намерих още една версия с леко по-добро качество:http://www.4shared.com/audio/BTlZIDTt/Audi...ork_-_Mars.html*първия линк също го дръпнете, защото има различни разработки.клипа не се нуждае от коментар аз просто..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам усещане че ще видим скоро NSX 2011???

Редактирано от svima

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...