Jump to content
NikolaiN

Видео от пистата Габрово

Recommended Posts

Ето два линка към официалното видео от срещата:

http://vimeo.com/13229598
Просто невероятен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Песничката е много добра  вече я слушах 25 пъти :)

Редактирано от the stig

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчетата са уникални, БРАВО. Относно песента няма просто какво да говорим ... :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е уникално , както и песента.Нямам търпение да излезе с хубаво качество и да си я слушам в колата :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:angry: Колега наистина клипа е уникален ! Усилията ти не са били напразни като гледам колко човека харесваме клипа просто. :) !!! Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда клипа наистина е направен много добре и е много добре съчетан на някой места с песента което много засилва емоцията. Браво, наистина добре свършена работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее,как сте ме хванали с тая цигарааа , а бях казал на майка ,че не пуша и сега ще ми се караа.Много ама много ЯКО !Момчета вижте авторските права , защото могат да го вземат за саудтрак към новия филм ,, Бързи и яростни,, !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето два линка към официалното видео от срещата:

http://vimeo.com/13229598
ЕВАЛА !!! :):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, на 3-ти пътувах от Търново към Шипка и по пътя засякох колона от Хонди:angry: Попречках им се малко!!! Исках да ви поздравя за организацията! Чудесен събор сте направили и клипа е перфектен! Продължавайте все така:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото е в топ40 на вибокс, ще го видят стотици хора.

Не колега ще го видят хиляди хора :):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво клипа е уникален и ме е яд още повече за това че не присъствах . ;);):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо е толкова орязан официалния клип? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!Уникален официален клип на KATANA!Страхотна работа на Provideoz!Ква марка са тия коли, бе?... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 0.28-0.29 човека с брадвата - това е !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,много небрежно попушваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти попушване - мяса на дърт рецидивист...На Омбре обаче много му отива с тази брадва - признавам!Клипа е уникален, като гледам и срещата е била такава, така че само мога много(ама мноогооо) да съжалявам, че не присъствах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малее,как сте ме хванали с тая цигарааа , а бях казал на майка ,че не пуша и сега ще ми се караа.Много ама много ЯКО !Момчета вижте авторските права , защото могат да го вземат за саудтрак към новия филм ,, Бързи и яростни,, !

Това го бях пропуснала, не мога да не го отчета!Янев, лично ще го покажа на майка ти:cool::) Редактирано от pemy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 1 въпросче кога се очаква да излезне DVD-то :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 1 въпросче кога се очаква да излезне DVD-то :)

А кой e споменавал DVD? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Един младеж с ник на газирана напитка, разхлаждаща в жегите, вървяща с лимон. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 1 въпросче кога се очаква да излезне DVD-то :)

А кой e споменавал DVD? :)
djsprite =] (Водещия)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Браво! Страхотно видео, парчето също! Усеща се атмосферата, а това колкото е важно за участниците в Националната :) , дваж по- важно е за тези, които я пропуснахме! :) :) :)

Редактирано от desap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да не вярвам, че това са всички кличета от срещата?! :tease: Тия 2-та професионалните са номер 1, но каде са другите?!? Нали някой написа, че имало коли с прикрепени към тях камери, защо се крият?! :tease: На неофициалните гонки някой има ли клипове? :tease: А песента "Натисни яко", от каде и кога ще можем да си я свалим? :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Катаната както винаги се е представил блестящо, за което благодаря.Ей най-накрая да видя като гърмя как изглежда от вън. Ами, че то като калашник направо хахахахахахаА ако няма ДВД с всички гонки и не само ще линчуваме оня с безалкохолното и микрофона, щото аз под ДВД си представях нещо от рода на 1 час примерно :tease:Ей щях да забравя и песента е супер!

Редактирано от Shotgun LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да не вярвам, че това са всички кличета от срещата?! :tease: Тия 2-та професионалните са номер 1, но каде са другите?!? Нали някой написа, че имало коли с прикрепени към тях камери, защо се крият?! :tease: На неофициалните гонки някой има ли клипове? :tease: А песента "Натисни яко", от каде и кога ще можем да си я свалим? :tease:

И аз така мисля :tease: Пазят си ги само затях колегите, за частните колекции или пък не искат да показват нововъведенията по колите дето са снимали :D Хайде колеги пускайте клипчета, не се стеснявайте :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 час кадри, но не ми се играе да ги обработвам, ако искате може да ви ги сглобя набързо и да ги кача :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 час кадри, но не ми се играе да ги обработвам, ако искате може да ви ги сглобя набързо и да ги кача :tease:

Това би било супер колега. Ще съм много благодарен, а съм сигурен и не само аз ако направиш това, което предлагаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@NikolaiN Направо го прави брат, като знам колко снимахте трябва да има интересни неща, ако трябва даже го качи на едно двд пък аз ще се погрижа да го копирам на който иска. Или да дам на Радо флашка да го качиш там пък аз да го размножа после.

 

Благодаря предварително за видеото (двд-то) :tease:

 

@Shotgun LUDA Адаш мисля че имам едно видео с твойта кола и верно стреляш като калак :tease:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Давай Ники пускай! :tease: Не се тревожи и не си играй да правиш професионален клип навързвай кадрите и го пускай!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Shotgun LUDA Адаш мисля че имам едно видео с твойта кола и верно стреляш като калак :tease:

Ако имаш и не си го пуснал досега си за 50% WARN :tease: Аз колко се ослушвам за мои видеота да видя как е отстрани стрелящия прелюд. хаха

В един тунел като пообъркахме пътя как трещеше малиииииии, цялото купе се тресеше :tease: Даже дадох камера на Драго да направи едно видео изотзад ама свърши батерията преди тунела :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Ще погледна довечера какво имам, ако е това което мисля може да ти го пратя някъде, само кажи къде на ЛС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове ето и моя скромен принос.Видеото е от колоната в Габрово-едно от нещата на което щех да свърша от кеф...Късичко е, но от сърце:"Дефилиране и ръмжене в Габрово"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее най-накрая да почваме да я слагаме по дискове,флашки и т.н. и да се почва, а като дойде и с по-добро качесвто супер ще е, напрау :D ще има :D по-улиците :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нещо не мога да я изтегля.Дайте друг линк или кажете какво даправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и линкче на другата песен на soulja boy:http://webcache.googleusercontent.com/sear...lient=firefox-aпп.Но така и никой не каза коя е първата песен в клипчето от provideoz???

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 час кадри, но не ми се играе да ги обработвам, ако искате може да ви ги сглобя набързо и да ги кача :)

Айде бъди така любезен, че да не идваме до вас.И пак в тоя дух.Аз искам да те попитам какво би ми преложил като програма, искам да си направя гъзарско клипче.Мога да работя със виндоус мови мекъра, ама съм чувал за сони вегас.Дай съвет ще съм ти благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам само 1 въпросче кога се очаква да излезне DVD-то :D

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп.Но така и никой не каза коя е първата песен в клипчето от provideoz???

Питах колегата за името на първата песен и се оказа, че не е песен, ами просто инструментал 30-40 секунди. Имам го, но не съм на моя комп в момента. По-нататък мога да ти го пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти че е само инструментал,иначе е брутален,ама ако не ти е проблем метни го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...