Jump to content
cavalera

Препоръчайте доверен тенекеджия за София!

Recommended Posts

Здравейте , можете ли да ми препоръчате някои доверен тенекеджия за София при който може да се оправи и боядиса Хондичката (основните поражения са по бронята която е спукана при ножа и е надрана а капака е смачкан при решетката)? Благодаря ви предварително за отговорите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като сутринта заварих комбето с ужулена и изкривена врата (с жълта боя по нея, демек някой мургав бакш :D) ходих при Стоян Тенекето, както е известен в Гоуф обществото. За 100 кинта я изправи и боядиса и сега не си личи въобще. Е, седя при него в Княжево към 5 дена, ама поне стана добре и евтино. Най-важното е, че е пичага, а не някакъв намръщен чичка. Паднала ми е батерията и не мога да ти кажа телефон сега, ама може да го видиш из нета. Иначе извън София има добри евтини майстори - ако смееш да си оставиш колата в Перник, там ми препоръчаха един, дето взима 70 на детайл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Скоро ми се наложи и аз да ползвам услугите на тенекиджия. Препоръчаха ми един сервиз във квартал Враждебна. Човека се казва Данчо. За изправяне на предна дясна врата заедно с китсване и боядисване на цялата ми взе 180 лв. Боята той си я набява. Колата я оставих в Понеделник и си я взех в Петък. Ако имаш интерес ми пиши на лични да ти дам адрес и телефон, за да не правим реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и основните поражения които не са големи но все пак ме боли сърцето като ги видя :worthy: !

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Нужно ли е да е в софия бояджията?Познавам в Перник един,който боядисва добре и не е скъпчия.Точна цена-на място и след огледа.Ако решиш пиши да ти дам координати и мога и да отведа дори-не е проблем. :lol: Момчето е кадърно и то много...п.п.В най л7-лошия случай си с 10 кинта за бенз назад

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро си оправях хондата от подобни поражения, само че аз смених изцяло бронята и фаровете, а капака го изчукаха и боядисаха.Направиха ми я в един сервиз, намира се на околовръстното, точно срещу ОМВ-то при Бояна, слиза се по едно стръмно надолу, до него има и някаква морга. Иво е майстора, пиши ми на лична за телефона.Общо взето съм доволен, няма разлика боята, моята е металик, изглежда като нова сега :punk: Имам някои дребни забележки, но като цяло добре работят.И, което не е за подценяване сравнително бързо - за 2-3 дни се оправят, няма ги тия истории да чакаш със седмици, понеже имат много работа, както са ми правили такива номера в разни прехвалени и скъпи сервизи.За цена ми е трудно да ти кажа, защото при мен имаше и други поражения, и се спазарихме за обща цена, най-добре си говори с него и ще си прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо,Мерси за телефона на човека.Тия дни ще намина :)

Наскоро си оправях хондата от подобни поражения, само че аз смених изцяло бронята и фаровете, а капака го изчукаха и боядисаха.Направиха ми я в един сервиз, намира се на околовръстното, точно срещу ОМВ-то при Бояна, слиза се по едно стръмно надолу, до него има и някаква морга. Иво е майстора, пиши ми на лична за телефона.Общо взето съм доволен, няма разлика боята, моята е металик, изглежда като нова сега :) Имам някои дребни забележки, но като цяло добре работят.И, което не е за подценяване сравнително бързо - за 2-3 дни се оправят, няма ги тия истории да чакаш със седмици, понеже имат много работа, както са ми правили такива номера в разни прехвалени и скъпи сервизи.За цена ми е трудно да ти кажа, защото при мен имаше и други поражения, и се спазарихме за обща цена, най-добре си говори с него и ще си прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като сутринта заварих комбето с ужулена и изкривена врата (с жълта боя по нея, демек някой мургав бакш :huh:) ходих при Стоян Тенекето, както е известен в Гоуф обществото. За 100 кинта я изправи и боядиса и сега не си личи въобще. Е, седя при него в Княжево към 5 дена, ама поне стана добре и евтино. Най-важното е, че е пичага, а не някакъв намръщен чичка. Паднала ми е батерията и не мога да ти кажа телефон сега, ама може да го видиш из нета. Иначе извън София има добри евтини майстори - ако смееш да си оставиш колата в Перник, там ми препоръчаха един, дето взима 70 на детайл.

Колега можеш ли да дадеш повече информация или телефон на майстора ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже няколко човека ме питаха за Стоян - телефона му е 0889 484 052 и се намира някъде покрай ъгъла на Цар Борис и ул. Явор, но през деня работи другаде.Не му правя реклама и не го познавах преди да отида за ремонта, та всеки да си преценява. При мен за изправяне и боядисване на ламарина на врата се справи както си трябва. За по-сериозни удари не знам как ще е, но е точен и едва ли ще ви метне с нещо :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Понеже темата е стара - бихте ли препоръчали добър майстор за сегашно време . Един дядо ми яхна Харвито и ме поместни в един Ситроен . Фарът , предната броня , задния капак и задната броня са засегнати . Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли информация дали този г-н Стоян все още се занимава с това и дали телефона му е актуален?! 🤔 Благодаря предварително 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ръждата не прощава на никого. Може ли някой да даде съвет за добър майстор в София?

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз лично не съм използвал услугите му, но чувам добри отзиви за "Auto the best": 

https://autothebest.alle.bg/

https://www.facebook.com/pages/category/Motor-Vehicle-Company/Auto-The-Best-818262121524448/

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна темата - търся тенекеджия в Перник (че видях една малка дупчица по купето и реших да видя до къде е стигнала ръждата и сега ... :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...