Jump to content
dan44eto

Хайде да обсъдим националната :)

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ето колеги да видим какво сме сътворили клипчето е станало СТРАШНОООООО специални благодарности към авторите му http://vbox7.com/play:2124b76f

Редактирано от hector el

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:drunk: Е каква стана тя ... Да продавам значи 8-мата и да си взема един 5-та хеч D13-ка да му слагам газ, стари гуми без грайфер да го пооформя с един ЗИП 2.5 кг. та да се чувствам на място тука ????? . :unsure: Стига бе хора . Няма значение кой какво кара , важното е на такова място да си изкараме готино . Аз лично го направих ! Всички с които се видях на Узанаи на пистата са пичове , даже и мацките :wub:Ако има национална следващия ликенд се записвам веднага.Евала на организаторите , че са направили така , че въпреки проблемите не съм и разбрал за тях.Евала на Кака за енергията и на колегата Янев дето ме даде лентите и Т-шъртите с 24 каратова усмивка :drunk: Евала на Капоне , който ми отговори два дни преди националната на мейла за 10 мин и реши проблема .Евала на целия екип , защото направиха това нещо да се случи !МИР !!!

ААААА да Кака е nia :):wub: Редактирано от marto_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колеги да видим какво сме сътворили клипчето е станало СТРАШНОООООО специални благодарности към авторите му http://vbox7.com/play:2124b76f

Вече е качвано и с много по добро качество http://vbox7.com/play:5d9cbcd6 :unsure: Наистина е направен много добре клипа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не си знаете интереса бе хора!! Ако щете дори самото изкачване на Шипка под хондовският флаг :drunk: :drunk: проведено от съвсем доброволна група , без никаква организация ме накара да се почувствам много повече хондаджия и българин отколкото всичките ви организации и купони.Такива срещи не трябва да са с комерсиална цел, защото нали уж сме фенове с чисти намерения.....? Нека сърчицето на всеки един от вас се разтупти при всяко едно такова мероприатие, с което покоряваме бьлгарщината под общността ХОНДА :unsure::wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипа е супер, както явно и цялата среща. Мога да се надявам само че за следващата година ще мога да дойда. Браво !!Ако пък направите и категория SUV за дръпки може и да се пробвам и в тая част :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всеки, който е отишъл на тази Национална позитивно настроен - е останал с хубави емоции. Ако си тръгнал с намерение да търсиш негативи - то никога не можеш да изкараш добре. Лично аз се забавлявах и се заредеих с положителни емоции! Чакам следващата!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън дотогава ще си оправя Рекса,ама мисля да отида с Акорд-а :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не съм свалил лепенките от колата и гривничката от ръката :bounce::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе защо акцентирате няколко пъти върху музиката която е звучала на националната?Не е правилно да се дават толкова крайни мнения.Който иска ще си слуша чалга, който иска ще си служа метъл, който иска хаус, транс, Р&Б или квото му е кеф.Да вземем да се сърдим , че някой пие уйски, друг водка , а трети ракия?Разберете най сетне, че всеки живее живота си какво му харесва, а не както би харесало на околните.Поздрави!п.п. Трябва ли да се саморазстрелям, че се напих като прасе петък вечер и пропуснах толкова много през съботния ден?

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти стига смелост, ние ще помагаме. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как махнахте лепенките? те лепенките лесно се махнаха, обаче лепилото им стои. с препарат за прозорци не пада, днес на бензиностанцията търках и с бензин, и с бензин не пада?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бавно като се отлепят става, ако остане лепило, със самия стикер, или друго подобно се отлепя - залепваш неколкократно върху останалото лепило и отлепяш, докато не се отлепи всичко! :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как махнахте лепенките? те лепенките лесно се махнаха, обаче лепилото им стои. с препарат за прозорци не пада, днес на бензиностанцията търках и с бензин, и с бензин не пада?

Явно всички ще се сблъскаме с този проблем. И аз търках с хавлиена кърпа и топла вода, леко с разредител .. бе кво ли не. Изтърках си ръцете, ама едното лепило го махнах, за другото не ми останаха сили и нерви, затова пък след това валя и беше време за мивка - self service този път, и там с водоструйката - само вода - и яко, като щпатула го маха, съвсем малко остана, за ръчно допочистване. ВАЖНО, бяха ми на стъклата, за такива лепени по боята, незнам колко безпроблемни биха били такъв род действия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези с лепенки върху стъклата, предлагам да пробват МНОГО внимателно да напоят парцалче със спирачна течност и да поразтрият. Аз така си махам винетките, прегледа и т.н. Обаче много внимавайте защото спирачната течност уврежда боята - ползвайте я само върху прозореца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автгомивка си пада с лекота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз едната я махнах с доста зор с парцал и течност за чистачки, че нямах спирт. За другата си взех спирт, че много лесно си махнах винетката със спирт и така и стана .. много лесно се маха лепилото със спирт, но не помня колко %.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 95% спирт вкъщи, ще пробвам с него - дано не свърши, че няма да има какво да се пие :Dмоят прозорец имаше и фолио и се нагряваше доста, а и доста време покарах с таз лепенка - като я свалих, и всичкото лепило остана по прозореца, на самата лепенка нищо не останана ОМВ-то на самообслужването натисках от упор с пароструйката, и не помръдва гадното лепило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С коресилин се маха идеално лепилото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш макетен /шаблонен/ нож. Изваждаш го от пластмасовото тяло, слагаш едни ръкавици и го долепяш на стъклото там, където няма лепило. И започваш да буташ нагоре.. лека полека ще се изстърже. Аз така махнах лепилото от фолиото от предното ми стъкло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А когато раздавах на хората стикери 1/3 ми казаха - ми аз сега да си сваля миналогодишния трябва, а толкова ме кефеше да си го возя цяла година :D - честно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шефе и това пробвах, имам ножче за винетки - което е бръснарско ножче между 2 пластмасови части - само го събира на топкище пробвам и с коресилин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен нещтата са доста зле.Няма махане гадното лепило,още си карам с него!Поне има нещо хубаво в това - напомня ми .... еххххх ,кога пак?НЕ остана още към 320дни !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене лесно падна на автомивка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борбата приключи с употребата на разредител АМВ, и яко търканеВсъщност можеше и да не търкам толкова, ако бях изчакал малко разредителя да подейства

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D моята лепенка я махнах на ОМВ с "шампоан" лошото е, че леко ми отлепи и лепенката под нея ... :lol: от онези дефицитните...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене лесно падна на автомивка ;)

+1Не знам как са се оправили момчетата на мивката, но нямаше и следа от стикерите...Ако не бяха тръгнали да се отлепват,нямаше да ги махна. Лошото , че не ми остана нито един за спомен, такъв хубав номер не се пада всяка година :cool: Добре че поне се снимах с тях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда.... спешен номер 112 за Спешна медицинска помощ, Полиция, Гражданска защита и Пожарна безопасност и спасяване - Мори е на пистата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...