Jump to content
dan44eto

Хайде да обсъдим националната :)

Recommended Posts

Току що си махнах стикерите ... Още не мога да вляза в ритъм ...Беше страхотно...Благодарности на организаторите ....Само 1 мъъъничка забележка другия път едно химическо WC, че на нас дамите ни беше мааалко трудно ... И като изключим факта че изгорях на тениска си прекарах страхотно ...Поздрави на Шуменската група,момчета другия път с по-добро темпо по пътя :P ...Благодаря и на Варненци които ни упътиха ...Поздрави и на част от софийската група ....Абе всичко беше на 6 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене пък тоя с микрофона ми наду главата, през цялото време бърбори и не спира :) Супер си изкарахме , всички сме доволни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше четвъртата национална среща на която присъствах и за четвърти път ми е така кофти, че свърши. :P На всички ни се иска да се случва по често и да свършва по-бавно, но ако това стане, няма да е така вълнуващо и интерсно. Радвам се, че се видях с много познати и се запознах с още много нови хора, че настроението беше на ниво, че времето беше с нас и не на последно място за тези прекъсвачи по всяко едно време на денонощието, които могат да се чуят и да ни държат будни само на едно такова събитие ;) Клени жележен си батка ;) Хубавите спомени са на лице както и голямата носталгия. Остава ни само да се усмихваме при спомените за преживяното и именно тези спомени и непрестанната любов към марката да ни държат до следващата национална среща на най-истинската марка :) Благодаря на всеки един виновник за това и поздрави от русенската група макар и по скромна този път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от това което изживях тези дни ;) , Фриско извинявай ако съм събудил хлапето ;):P;) ...ама да свиква от сега , Въпреки опитите за саботаж.......нещата се получиха невероятно ,дори времето беше с нас ,Благодаря на тези които се хванаха на пук на всичко да направят това да се случи ,винаги има недоволни ...също така и малки пропуски но никой не е безгешен .. ;) ;) ;) , айде не остана до следващата :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се, моите дребосъци са свикнали да спят на шум или музика. Страхотен беше. Благодаря на всички за организацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на всички момчета и момичета от екипа за организацията . Супер беше!!!!!!Спешъл поздрав на каката ! :P , май е с High voltage алтернатор :) Благодаря на всички фенове за готиното преживяване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Огромен проблем беше храната и липсата на тоалетни на пистата.Отчитаме го като наша грешка,че повярвахме на някакъв палячо.Просто "купихме" добре рекламиран продукт в красива опаковка,но вътре имаше ужасно менте.Имахме уверение ,че къде къде по-големи групи са посрещани там и няма грижи.Има една поговорка: "Парен каша духа" Пистата е страхотна,мястото също е идеално,но трябва да се работи с коректност и хъс а не само за тънка печалба.По-добре е да вземеш 3 пъти 500 кинта от колкото САМО един път 800.Ще внимаваме повече следващия път.

Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да отбележа че и аз си изкарах много добре заради готините хора. Но явно само аз и няколко души им направи впечатление че куцаха доста елементарни неща които са много важни за едно комфортно изкарване на отдалечено място от града. И неразбрах уж щеше да има купон до сутринта а музиката нещо е нямаше. Евала на момчетата със свирещите хонди че узвочаваха целия район около Прима С. че нещо узвочителната техника беше доста слабичка и нищо неосетихме от нея. Незнам как ги виждате всички нещата но споредмен трябваше официалната вечер трябваше да се саберем всички фенове на едно общо място за да си прекараме както му е реда, но всички беха пръснати и така нищо не се разбра от награждаването от игрите които се проведоха. Но явно алкохола е бил в повече на всички ни и това е обегнало на повечето хора. И още нещо много ощетени бяха палатковия лагер от към, осветление, тоалетни вода за миене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изключително съм доволен от всичко , поздрави на екипа за работата имаше малки пропуски , но важното е че всички бяхме с усмивка на лице :Д айде не остана до другата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло всичко си беше наред като изключим кетеринг-а,за съжаление хората с които бях не бяха очаровани от организацията тъй като тези които не бяхме със заявка ни размотаваха като скъсан вестник.На мен лични ми хареса и разбирам че не може да се предвиди всичко,само съжалявам че не се записах за състезанията(изпуснах много).Благодаря на организаторите за положените усилия.БЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Емоцията ми е още водеща - тези които бяха на срещата могат да я оценят, тези които не успяха има снимки и видеа за тях и ги чакаме догодина, аз сега искам да изкажа благодарност на няколко човека, които работиха зверски с дни и седмици наред, останали зад кадър и част от тях дори не присъствали на срещата поради основателни причини.БЛАГОДАРЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ НА:Аделина РангеловаДимитър КоевДилян ДимовИВОтези са от екипа - а не успяха да изживеят това щастие да си сред толкова приятели обичащи една маркаотделно:на Янев и прекрасната му всеотдайна женана жената на Полицая - която денонощно вършеше толкова черна работа наравно с мъжа и детето сина Крелионна Емона бандата на Омбрена Хроносна ГКБна Ребелна Кичона Магнумана "доброволките"тези хора са ентусиасти и хондаджии и не бяха от екипа - а направиха толкова за всички насблагодаря имП.С. дано само не пропускам някой

Редактирано от nia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам сивика от 4 години и не съм идвал на предните национални.Тази ми беше първата и няма да ми е последната.Само съжалявам че не съм ходил на предните :)Поздрави на организаторите и следващия когато колоната е 500 коли , никой да не го качва Омбре да го видим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за всичко!Само да споделя,че по време на шествието има няма 20-30 коли объркаха пътя към пистата, защото предните коли не чакаха!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен се навря някакъв голфаджия и разкъса колоната . После някакъв идиот със сутиен (ситроен) на светофара спря на червено , полицаито ми казват да кара , той стои , пак разкъса колоната.Абе голфаджии :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми среща - беше страхотно преживяване! Поздрави и поклон пред организаторите! ;) ;) :DНай-много ми хареса невероятната приятелска атмосфера. Всички баха нахилени от ухо до ухо :DИ разбира се всички тези Хонди..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен се навря някакъв голфаджия и разкъса колоната . После някакъв идиот със сутиен (ситроен) на светофара спря на червено , полицаито ми казват да кара , той стои , пак разкъса колоната.Абе голфаджии :D

Tо голфаджията май беше брата на авера с който бях ( не ми се карайте носех му мивка нова , казанче за кенфа и някакви аква чаркове)Ко да ги направя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала за всичко!Само да споделя,че по време на шествието има няма 20-30 коли объркаха пътя към пистата, защото предните коли не чакаха!

Аз и спътника ми се шегувахме, че полицаите отпред карат твърде бързо... :D В един момент дори се наложи каране на зиг-заг измежду няколко местни коли, за да не изпуснем колоната. Естествено с превишена скорост :D Относно "размотаването" на колегите без записване наистина не беше много приятно, тъй като един от напътстващите ни насочва към място, където пък друг ни отсече и върна, но пък всички бяха много любезни, което е най-важното, и едва ли ще запомним срещата със дребни на фона на случващото се недоразумения. Поздрави на всички вложили труда си, за да се случи събитието! Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също срещата ми хареса адски много и само едно нещо я направи по-лоша от предишната, а именно невъзможността да се съберем на "една" маса след награждаването и купона да продължи до зори. именнто това беше най-готината част от миналогодишната, а тук ако искаш да кажеш едно "Наздраве!" на победителите то трябва да си помъкнеш бирата и картофките да вървиш 10 метра през поляните и така да търсиш виновника :D. Като махнем това(което също не е по вина на организаторите ) всичко друго беше много добре организирано и изпълнено. Благодаря на ВСИЧКИ участвали в организацията, че направихте тази среща толкова добра за нас!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А твоята красива турбалана защо не я гледахме на пистата ?Времето не беше с нас и пред Прима С беше яко студ , ние се оттеглихме на барбекюто зад Импулс и си ни беше супер яко.Шубрак тийм вдигаха духа от време на време с някой друг така наречен "Регулатор"Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не могада повярвам,че срещата свърши!Огромни благодарности на хората,които направиха всичко възможно да се съберем и да си направим шоуто!!! Когато ми дадоха микрофона не успях да благодаря на хората,които бяха до мен през цялото време!!! ГОЛЕМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА:Драгича,Ванко,Калин :D ,НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ!!!НА ДИДКО!(ще се реванширам!!!) БЛАГОДАРЯ ВИ ,че не останах незабелязан...(то с таз уста,няма как да стане ;) ) ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ,КОИТО БЯХА ТАМ!!! Ако съм пропуснал някой д аме извини.Запознах се с много хора и ще съм щастлив да се виждаме по-често....БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!!!:D :D ;) И много се кефя,че светя в жълто!!!:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И много се кефя,че светя в жълто!!!:D

Ама вярно светиш в жълто :DИ аз много се накефих на срещата, за поредна година това е събитието на лятото. Организацията ни става все по-стройна, със все по-малко забележки - евала за което ;)Имам 3 дребни забележки:1. Тоалетната на пистата. Тук бих включил и умрялата кебапчийница и недостатъчната вода и бира, но пак ако бяха достатъчни - щеше да се усеща по-могъщо липсата на тоалетни2. Мотото на срещата беше на екологична тема, обаче беше много слабо застъпено на срещата. Единствено флаерите, които момичетата раздаваха (браво на тях!), но това беше в страни от основното събитие (по това време се формираше колоната за пистата)3. Чалгата зад Импулс :D;):D :D Нямам думи, за пръв път да ме хване срам, че съм част от Хонда обществото! Не знам какво е решението, да правим 2 срещи догодина - една за чалгаджиите и една за хондаджиите - или пък чалга групичката (не мога да повярвам, че и сред нас има голфаджии по душа) да ходи някъде в гората и да не излага останалите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно зелената и екологична тема, на мен ми направи впечатление, че нямаше контейнер или кошчета за боклука на пистата и се виждаха купчинки с боклуци на доста места. Забелязваше се някакво желание да не се замърсява, но нямаше и къде да се изхвърлят боклуците. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарован съм от Националната среща и още превъзбуден от случилото се в събота. Невероятно пеживяване беше колоната в Габрово и след това пистата. За първи път ходя на национална и няма да ми е за последен, живот и здраве :D Хиляди благодарности на организаторите, че сътвориха такава магия, която няма да забравя никога.Поздрави на всички Хонда фенове от цяла България!До нови срещи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. ...3. ...

По т.2 - свързахме се с WWF и им казахме, че сме там и тематиката ни е такава. Свързаха ни с някаква местна организация и уж щяхме да правим нещо на Узана, но така и никой не се обади повече... Предложихме им безплатен труд - и него нещат.По т.3 - аз бях само в събота, но пред Прима-С беше доста цивилизовано откъм музиката, мисля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е зле за следващата да се подхване нещо като традиция , след като се предържаме към мотото, да засаждаме по няколко дръвчета на всяко едно място на което се прави национална среща на ХОНДА феновете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР ЯКО, това и на мене ми беше пъвата среща с толковамного луди Хондажии.Много - много голямо благодаря на всички които се трудиха за нашето благо и всичките ни притенции.С нетърпени вече чакам следваща годишна среща с още повече състезания и яки партита. :):D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала организатори,найстина се бяхте постарали доста .. и почти всичко беше ок :)Казвам ПОЧТИ ВСИЧКО.Всичко ок до пистата но там.. на тоя пек без ВОДА...всичко се изпи мн бързо.Щях да колабирам ... :D Благодарности на ОРГАНИЗАЦИЯТА и ВСИЧКИ ФЕНОВЕ който допринесаха за доброто настроение :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е зле за следващата да се подхване нещо като традиция , след като се предържаме към мотото, да засаждаме по няколко дръвчета на всяко едно място на което се прави национална среща на ХОНДА феновете.

:)И това го умувахме. Личи си, че не сте садили дръвчета :D Ще ни се смеят, ако го засадим юли месец. Просто няма никакъв шанс да оцелее.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки ироничният подтекст на призванието благодаря на всички гласували за мен :):D:P :P ;) ;) наградата е мнооо яка...абе супер е...Шмиргеле я се похвали и ти... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И много се кефя,че светя в жълто!!!:D

Ама вярно светиш в жълто :lol:И аз много се накефих на срещата, за поредна година това е събитието на лятото. Организацията ни става все по-стройна, със все по-малко забележки - евала за което :DИмам 3 дребни забележки:1. Тоалетната на пистата. Тук бих включил и умрялата кебапчийница и недостатъчната вода и бира, но пак ако бяха достатъчни - щеше да се усеща по-могъщо липсата на тоалетни2. Мотото на срещата беше на екологична тема, обаче беше много слабо застъпено на срещата. Единствено флаерите, които момичетата раздаваха (браво на тях!), но това беше в страни от основното събитие (по това време се формираше колоната за пистата)3. Чалгата зад Импулс :D:lol::D:rolleyes: Нямам думи, за пръв път да ме хване срам, че съм част от Хонда обществото! Не знам какво е решението, да правим 2 срещи догодина - една за чалгаджиите и една за хондаджиите - или пък чалга групичката (не мога да повярвам, че и сред нас има голфаджии по душа) да ходи някъде в гората и да не излага останалите ...
Да напълно съм съгласен с колегата.Само ми е чудно кво е общото между музиката(кой каквато музика иска такава слуша) и HONDA срещите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли във Варна, как да си поръчам такси :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа веднага ти давам телефона на най известният бакши :rolleyes: Едмундо ,яка награда...в момента в който обявиха се сетих за теб :lol: другия възможен според мен беше Питбулс.2008-а и аз се почувствах малко тъпо като грабнах приза за Търгаш на форума :lol: ,но пък статуетката ми е супер ценна и и се кефя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз си казах номера,амаааа вие бяхте мноооого зле!Не ви е срам :lol: 0898966915-Андро такси!Първоначалната такса се променя на 20 кинта щот вече съм "известен" :lol: !ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НАГРАДЕНИ!!!И ако ви трябва такси..........вие си знаете :D:rolleyes:

Редактирано от АНДРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пу съм прЪв ! Тръгвай за СЗ , че няма кой да ме вози на рали таз седмица !! И да заредиш минибара у багажника ! Плащам кеш или .... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам , че Красен ще го направи , ама ай внесете някви ясноти - награди , титли , участници драг , участници гонки , победители :lol: това наказание , за това че не дойдохме ли е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То нямаше толкова много КЕФ на едно място за 3-ДНИ :rolleyes: Прекарах си много добре приятели и съм горд, че съм част от всичко това. Нямам търпение да се видим отново :- ) Да вземем да си огранизираме още една национална среща ли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Евала на момчетата със свирещите хонди че узвочаваха целия район около Прима С...

моята хондичка :rolleyes: гордея се с нея и якия и акумолатор :РМдам при нас настроението беше на 6 и мисля че сами си го направихме такова, но нали за това сме отишли (имаше доста от колегите на които не им беше гот) - да се видим, да хапнем и да пийнем и да се накефим!!п.п. не обвинявам никой от организаторите, даже напротив адмирации за това което са направили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще кача цялата схема на по която се проведоха всичките състезания. Просто имам много ангажименти, защото седмицата преди националната малко бях отсвирил личните си и служебните си ангажименти. Надявам се неделя най-късно ще ги кача във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...