Jump to content
dan44eto

Хайде да обсъдим националната :)

Recommended Posts

Първо едно евала, че има хора, които се наеха да организират такова мероприятие! Беше страхотно ... даже ако искате може още една да си направим :lol: :lol: Както забелязвам всички са си прекарали чудесно! БЛАГОДАРЯ на организаторите и на колегите за невероятната среща :lol: ПС : Малко отделно от темата - благодарсности и на wink , че си ме прибра ! :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти що не спиш в 02.22 а :lol: Това ми беше 1ва национална среща, страшно много ми хареса. Видях се с много хора зад никовете, и с хора, с които сме общували само виртуално. Организацията беше на ниво, хотелите също. Не ми хареса само, че свърши много бързо :rolleyes: Скоро ще има доста снимки и видео материали за да могат хората, които не са присъствали да видят какво е представлявала срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да си напише всеки впечатленията от националната среща :lol: Лично за мен,това беше много добра среща и си прекарах страхотно.Изказвам благодарности към екипа от момчета и момичета,които се трудиха безвъзмезно и всеотдайно да се получи едно незабравимо преживяване за всички нас.Пропуски има,но смятам,че не са много и за в бъдеше ще бъдат взети под внимание и отстранени.Дали ще има недоволни,най-вероятно да,но предполагам са малцинство :rolleyes: Въпреки всичко тази среща се получи много по-добре от миналогодишната и се надявам за напред да бъде все по-добре.До сега това е най-голямата по посещаемост среща с над 200 автомобила Хонда и 400+човека.Поздрави на всички и още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички включили се в оганизацията и спомогнали да се осъществи успешно 7-та Национална Хонда среща "Узана 2010". :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз супер се изкефих на шествието през Габрово, евала! :lol:Някой има ли идея колко автомобила сме били? Направо бяхме превзели града :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

204 са ги броили +/- 2-3 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

204 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сме направили километър+ колона :lol::rolleyes::lol: :lol: :lol: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше на ниво дори и да е имало нещо, което да не ми е харесало, определено не съм му обърнал внимание имайки предвид страхотната, хондаджийска атмосфера, царяща на всякъде. Организаторите за пореден път се справиха чудесно и дадоха всичко от себе си, за да можем ние да се почувстваме добре и да си направим купона, който поне аз чакам от миналата национална. Има какво още да се каже, но съм все още превъзбуден от събитията и ще изчакам да се поуспокоя. Поздрави на всички с които успях да се видя и запозная.А може би се сещам за един недостатък, последната вечер с Джонибой изпихме цялата водка и за малко да застъпим джина. За щастие този проблем е много лесно отстраним. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@policemanТи ли беше с плевенския прелюд същия цвят като на аватара ти? 4 човека бяха в него. С евро стопове и лепенки DOCH VTEC отстрани.Тук искам да благодаря на колегата с габровския син Сивик 6-та с лепенка Hertz на задното странично стъкло. Без него нямаше да успея да стигна до Междене и много му благодаря че ме води до там. :lol: Също ако може да попитам кой беше с Прелюда 4 който се пуска в клас Б? Представи се доста добре, но не разбрах с какъв двигател е.ПП: На състезанието така и не разбрах кои са 80% от колите които се пускаха. По едно време чувах само че се състезават вътрешен коридор и външен коридор. Сори но не познавам колите на всички от форума. На практика аз ходих и гледах някакво състезание на някакви хора. :rolleyes:

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой доволен от скара-бирата? :lol: Всичко беше много хубаво докато не дойде момента да хапнем и да пием по нещо... Тея пишман бизнесмени много се окъкаха. У дома печем кебапчета за 5 членното семейство със скара като тяхната. Да не говорим, че хладилника ни съгурно е пряка конкуренция на техния като обем... Лудница. Иначе срещата мина супер яко! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи сме направили километър+ колона :P:lol: :lol: :lol: :lol: ...

На мен ми се стори поне 10км. :P Няколко пъти я обходих от края до началото и обратно.Добре ,че се смилихте над мен да ме повозите и да ми спестите отслабването от което май имам нужда. :P Изкарах страхотно на тази среща.Благодаря на всички за това,което направихте.Вече никога няма да казвам "АЗ"....ще казвам "НИЕ",защото сме СИЛА СТРАШНА ,когато сме заедно. ;):rolleyes::P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше първата национална и супер ми хареса. Всичко беше супер (без скарата де :D .... там се чакаше по 2 часа за 1 кебапче). Иначе колоната според мен на места е стогала около 3км и на места доста повече. Смятам го като слагам 200 коли по 15м на кола. Това е в участъците, през които сме карали бавно. В по-бързите трябжа да слагаме доста повечко метри и може да стигне на Ombre изчислението от 10км ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Къде на шега, къде на майтап, стана среща :DИскам да благодаря на времето, че беше с нас. Искам да благодаря на хората, престрашили се да дойдат, въпреки прогнозите.Искам да се извиня от името на целия екип по организацията за издънката с кетъринга на пистата. Повярвайте ми, вината не е на организаторите.......Поздрави на всички!

Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че на пистата имаше повече от 204, така трявба да се поддържаме и уважаваме.Беше толкова хубаво, че недостатъците се забравят вендага и оства прятния спомен от хонди, смрад на гуми и ухилени хора със семки по зъбите :D (някой де аз забавих да си купя ).Догодина пакп.п догодина дано да има по високи храсти по наблизо до пистата че отидох чак до Габрово да източа любовното кранче ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкъртващо- толкова хонди надали и на миналата НС видях.Оная мацка Ниа направи уникално шоу - освен , че е луда фенка(Организаторка) май май всичко и идва и отвътре -свързано с хондите и емоциите - лично я видях да целуне всяка тръгваща кола от КПП и да слага усмивките на водачите им - нещо което не би направил дори Омбре.Не знам защо не фигурира в УС и смятам ако мога аз като редови член на форума да я предложа.Срещата като цяло мина перфектно - организаторите работиха денонщно и без дъх, но най- яки бяха нерегламентираните гонки накрая.Ония пич "Къдравия" с червения црх, който имаше нещастието да спука радиатор на гонката с Андро- след като си оправи колата- скъса на нерегламентираните гонки:Тайп Ера на БобиРибататурбинирания черен ЦРХжълтия ЦРХи единствено господаря не поиска хахаахах да се дръпнати накарая му пожелавам на следващите регламентирани гонки успешен стартБлагодаря на всички за веселия уикенд и на 2011 очаквайте МОЯ уникален дзвер :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Беше едно страхотно изживяване , Благодарско на целият екип организирал това страхотно събиране , Благодарско на Омбре и компания за усилията и нервите които хвърлиха за да ни е хубаво на всички нас присъстващите . благодарско на DJ Sprite за голямото му сърце да води това шоу , да се състезава и до 12:00 вечерта да не му спира устата :D Има още толкова много хора които са замесени за това страхотно изживяване и съм сигурен че съм пропуснал много от тях , за което моля да бъда извинен.Респект пред всички вас които ни направихте щасливи тези 3 дни.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oстанах възхитех и мисляче световното по футбол не може да ни конкорира нас феновете на хонда клуба. С много благодарности към всички дали своя принос за доброто на нас хондафеновете от към организацията на срещата.Имах страното усещане че не сано Габровци ни гледат как минава колона, ами дори и целия свят :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекарах ме си много добре. За първи път присъствам на Хонда национална среща. Наистина шествието беше най якото от цялата среща. Много ми харесаха и гонките евала на всички момчета много са се заиграли по бегачките си. Много ми е интересно дали са излъчили материал по националната телевизия. Иска ми се да е видя на видео материал че в огледалото неможах да и видя края а бях в началото на колоната. За критики няма смисъл. Ако човек иска да си види пропуските винаги ако се огледа около себеси може да прецини каде куцат нещата. Предполагам има и моторджии и са ходили по рокерски сабори и знаят какво е един истински сабор. И да благодаря на всички присъстващи беше ми много приятно да си полафя с ХОНДА феновете на България. И нека всички да сте живи и здрави и догодина пак да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен беше първата национална и ми беше много гот.Запознахсе с много фенове на марката -трябваше да си смениме тел.,но това другия път :D .Благодарности на организаторите за стореното ,а спраита си го знаем тои е наи -лудия ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко беше много добре организирано евала.Мерси на колегата drаik за озвученито и тортата.Ама мнооо ме яд за къдравел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм под влиянието на емоции.Беше уникално.Видях се със страшно много фенове и приятели.Благодаря Ви на всички, които направихте тази среща уникална, благодаря Ви на всички, които дойдохе без да се замислите, в дъжд, мъгла, в 12 вечерта, а някои още от петък сутринта в 1.Благодаря също така и на хората, които организираха тази "лудница".Направо по едно време ми идваше да гръмна от кеф.Беше уникално.Получихме също така и уникален подарък от брата на Босса.Евала братле за усилията, парчето е уникално, а усилията са ти повече от похвални.Чакам го с нетърпение в качествената версия.Благодаря също така на още един двама човека, които ме насочиха към кола и вече тотално съм полудел по ВТ(те си знаят кои са).Поздрави на всички бързи, много бързи и супер супер бързи, които излезнаха на пистата и караха мъжката.Поздрави за хората, които въпреки проблемите излезнаха и караха,защото знаят, че хората чакат тях да видят.Тенк ю момциииииииии, беше уникално.Искам да Ви видя пак всичките!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

....аз присъствах само в събота и очаквах като миналата година на има безалкохолни,бира и скара ма се оказа,че няма изключвам единственото хладилниче и скаричка които едва ли могат да обслужат толкова народ имах да черпя Теро ма нямаше откъде да купя кебабченца и биричка :huh: .Пистата беше доста по хубава от миналата година,но къде бяха половината участници в майсторкото шофиране стана голяма обърквация за организаторите един участник мина два кръга без да има опонент :lol: .Иначе драга беше супер жалко,че се наложи да пропусна свободните гонки гледам е било доста забавно :)

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямам думи!Всичко беше великолепно!Както другите колеги отбелязоха,големи благодарности за екипа на това събитие!С нетърпение ще чакаме да стане време за следващата Национална Хонда Среща!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше едно голямо WOOOOOOW максимално се изкефих хондите бяха супер хората бяха супер всичко беше супер 100 пъти по хубаво от очакванията ми искам пак :):lol::huh::D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@policeman

Ти ли беше с плевенския прелюд същия цвят като на аватара ти? 4 човека бяха в него. С евро стопове и лепенки DOCH VTEC отстрани.

Всъщност това беше моят Прелюд,но в нея беше моят майстор със семейството си.Аз бях дошъл със червеното ми ВТ 4г.Беше паркирано пред вратите на хангара горе на пистата,вечерта учствах в най-яка Хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОх полийс брато много разпитвах човека ... обяснява ми как давал капака на пясакоструй и останали песачинки и после попаднали в мотора и надрали буталата и камерата .. евала много готин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало какво можех да правя - гледах качените снимки от националната и се кефех :lol::) Всичко беше супер, само ме е яд, че трябваше да си тръгна твърде рано... Браво и на победителите на състезанията :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало какво можех да правя - гледах качените снимки от националната и се кефех :huh::) Всичко беше супер, само ме е яд, че трябваше да си тръгна твърде рано... Браво и на победителите на състезанията :D

къде са тези снимки? дай и аз да ги видя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички спомогнали за тази среща да бъде толкова готина! Беше страхотно!А сега да мина към критиките: ................... НЯМАМ :huh::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!!!!Само това мога да кажа, тук думите са излишни - снимките сами говорят.А от мен и от Plushen gad , искаме да кажем едно ИЗВИНЯВАЙ,на всички Вас , който сме ядосали или изнервили на КППто.НЕ ОСТАНА - ОЩЕ 364 дни до следващата Национална.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегии, колегиии.... незнам как ще ме разберете, ма ви обичам бе!!!Супер беше!! Нямам търпение до следващата.До ПЛЕВЕНСКАТА група: Не съм прибирал барбекюто, да вземем да вадим ощи МЕСУУ и да сядаме !!!П.П.Да търсим стадион, че да вземем вратата за навес :P Клени най-добре знае как се прави :lol::huh: с тези 25 кв.м. найлон :):D:D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало какво можех да правя - гледах качените снимки от националната и се кефех :lol::D Всичко беше супер, само ме е яд, че трябваше да си тръгна твърде рано... Браво и на победителите на състезанията :huh:

къде са тези снимки? дай и аз да ги видя :)
Колега, снимки има в "срещи и мероприятия - снимки от пистата Габрово" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Наистина страхотна среща :lol: Браво на организаторите :huh::D ...единственото кофти беше, че бяхме без кола :) .....и искаме да благодарим на всички, които ни возиха :D

Редактирано от didone bros.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц тц тц...... Знаех си, че не трябва да чета тая тема за впечатленията, щото ще ми стане още по-мъчно, че не можах да бъда там с вас! :lol::huh::) Така, като чета явно сте си изкарали много якоооу! :DС огромно нетърпение очаквам следващата Национална среща и се моля да имам щастието да присъствам! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше супер емоция,видях много приятели :worthy: Организацията беше отлична.Поздрави и благодарности на всички замесени това да се случва :):honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както доста от колегите и аз за първи път стъпвам на такава среща,но мога да кажа че ще направя всичко възможно да не пропускам повече и не съжалявам задето скъсах моите нерви и на майсоторите дето правиха колата за да стане до събота. Яд ме е само че неможах по раничко да я завърша за да имам шанса да се запиша за състазанията понеже исках да покарам и да позирам с останалите фенове, а не да седя и да гледам.Това ще стане догодина живот и здраве.Евала на всички който са виновни това да се случи и дано продължават в същият дух ,а ние останалите да им помагаме с каквото можем :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше наистина невероятно изживяване :worthy: (двете момчета и бабата които бяха на кебапчийницата са престъпници :honda: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига бе само хубави работи говорите :worthy: Що се залъгвате?Е сега ще нахраня всички организатори за.................хъм....ъъъъъ....ааааа.Май няма за какво :worthy: Пичове страхотни бяхте,наистина перфектна организация и огромна всеотдайност. :worthy::honda::):D:worthy::worthy::worthy::worthy::worthy: А фенката Ниа.......наистина е яко луда :worthy: RESPECT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо едно евала, че има хора, които се наеха да организират такова мероприятие! Беше страхотно ... даже ако искате може още една да си направим :honda::) Както забелязвам всички са си прекарали чудесно! БЛАГОДАРЯ на организаторите и на колегите за невероятната среща :D ПС : Малко отделно от темата - благодарсности и на wink , че си ме прибра ! :worthy: :worthy:

Моля моля,а по темата лично на мен миналата националана ми хареса повече,в Търново имаше повече публика по улиците и по масово беше мероприятието!Сега се кефих много на драга и искам да честитя титлите на Рибата и Господаря! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко,беше долу горе на ниво,само според мен конкурса за най-яка хонда трябваше да се проведе сред всички участници,а не само от малцината дошли в комплекса.Много от участниците си заминаха след пистата,и не участваха в гласуването.Това е мое мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...