Jump to content
kolios

съвет за бартер за Мазда 323 2.0 дизел 2004 година

Recommended Posts

Здравеите колеги, имам Хонда Сивик 97 хетчбек 5 врати англичанка,1.4 предлагат ми бартер за Мазда 323 2.0 дизел 2004 година. Моля за съвек добри ли са тези Мазди ако някои е карал такава (аз трябва да доплащам разбира се :cool: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро имаше колега именно с такава мазда - е купи си Акорд 2004 дизел :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на тоя човек за кфо му е кола 7 години по-стара от неговата, ако тя не е 7 пъти по-добра от неговата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolios,Не може да правиш тема, чието заглавие да се състои просто само от думата "съвет". Защо - сети се сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е във хонда форума питаш дали е за предпочитане мазда вместо хонда :cool: веселяк си.Аз съм за хондата (колко неочакван отговор ).По принцип по здравата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, обслужването на двигателя е 6-800 лв., иначе на мен много ми харесват, пък и от 2002 някъде дизела е комън рейл. Ако е изгодна офертата се мятай е моето мнение :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересна тема.Точно във форума на хонда да питаш дали да смениш хондата с мазда :cool::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , човека не ви пита какви ви са мненията за темата :) По логиката на правилата на форума всички сте за warn и изтриване на мненията !!! Айде малко по-сериозно :honda: За мен лично не си заслужава бартера , защото : по-скъпа поддръжка от 1.4 бензин , по-скъп данък , по-скъпи гуми , по-скъпо каско , по-скъпи части . Има значително по-нисък разход в градски условия може би и в зависимост от карането равен или по-нисък разход извънградско :cool: Що се касае до Маздата , нямам преки впечатления , но пак ти казвам , че колега каращ въпосната Мазда / не същата !!! / , си купи Акорд дизел защото не е доволен от нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за изказванията! Искам да направя бартера, защото хондата взе сериозно да раждясва, иначе сам доволен от нея нз разликата в частите, но наистина ще е сериозна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Цитат = име "дата kolios " = " 29-ти Юни 2010 г , след 12:02 ч. '= '436762 ']Благодаря ви за изказванията ! Искам да направя бартера , защото хондата взе сериозно да раждясва , иначе сам доволен от нея нз разликата в частите , но наистина ще е сериозна[ / цитат ]даваи я докато все още не е раждясала до толлкова ,че и бартер да не можеш да направиш.но ако ще можеш да поддържаш маздата.ако няма да можеш-по добре не я взимай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[ цитирам името = ' plammbata " дата = "29 - ти юни 2010 , 08:13 AM пост "= '436811 '][ Цитат = име " дата kolios "= 29 - ти Юни 2010 г , след 12:02 ч . "= '436762 ]Благодаря ви за изказванията ! Искам да направя бартера , защото хондата взе сериозно да раждясва , иначе сам доволен от нея нз разликата в частите , но наистина ще е сериозна[ / цитат ]даваи я докато все още не е раждясала до толлкова , че и бартер да не можеш да направиш.но ако ще можеш да поддържаш маздата.ако няма да можеш - по добре не я взимай[ / цитат ]а и знаете ли каква асоциация ми идва на ум като четох по горните мнения/въпреки че много от вас ще се поядосат/ - за това че във форум за хонда - човека пита - кое е по добро.ами - все едно да ви пита кое да избере 40годишна блондинка или 20годишна брюнетка - на коя ще му е по добре да се вози !!! . и вие да му кажете ,че на 40годишната -само защото и вие сте с такава.а ако е 25-годишна хонда-пак ли ще го посъветвате същото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазда се правят в Хирошима, здрава е като Хондата, малко по грозновата ми е но си е послушна като японка, мятай се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е във хонда форума питаш дали е за предпочитане мазда вместо хонда :lol: веселяк си.Аз съм за хондата (колко неочакван отговор ).По принцип по здравата

Е от къде да знае човека, че тука сме леко фанатизирани.. :lol: Той самият кара от тези здравите Хонди, дето вече е изгнила и очаква някакъв реалистичен съвет от колеги..И тъй като Маздата е 7 г. по нова, моят съвет е да не се колебае изабщо, докато някой друг не е взел Маздата (моят отговор е по-неочакван от твоят :lol: )Освен това, за прословутата здравина, ако се загледаш в класациите на 100000-ният тест на Ауто билд, ще останеш изненадан...Мазда почти винаги е на първите места .. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма място за замисляне даже се пак 7 години са си 7 години освен ако и няма нещо на тази мазда защото все пак пълен бартер :lol: та тези коли вървят поне 2-пъти по скъпо от англичанка и то 1.4 преди да я вземеш поне мини 1 сервиз.... да не да останеш с пръст в устата... :lol: успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен ако и няма нещо на тази мазда защото все пак пълен бартер :lol:

Колега, прочети в първият пост, това което е написано в скобички... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

освен ако и няма нещо на тази мазда защото все пак пълен бартер :lol:

Колега, прочети в първият пост, това което е написано в скобички... :lol:
:lol: някой хора спаха тогава :lol: Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е във хонда форума питаш дали е за предпочитане мазда вместо хонда :lol: веселяк си.Аз съм за хондата (колко неочакван отговор ).По принцип по здравата

Е от къде да знае човека, че тука сме леко фанатизирани.. :lol: Той самият кара от тези здравите Хонди, дето вече е изгнила и очаква някакъв реалистичен съвет от колеги..И тъй като Маздата е 7 г. по нова, моят съвет е да не се колебае изабщо, докато някой друг не е взел Маздата (моят отговор е по-неочакван от твоят :) )Освен това, за прословутата здравина, ако се загледаш в класациите на 100000-ният тест на Ауто билд, ще останеш изненадан...Мазда почти винаги е на първите места .. :lol:
Аууу изненада ме :D Ами аз вчера се видях с един авер той пак е с 323мазда ама е бензин.Обясних му и човека каза да вземаш маздата и да не се чудиш.Разбира се доплащането да е в границите на нормалното и да си е нормално здрава без скрити лимонки.Относно колегата който каза, че "сме се изказали типично за бг форум"- приема критиката (исках малко да раведря обстановакта нали си обичаме хондите :lol: ) Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мазда са също коли на доста добро ниво. Въпросният дизел не съм го карал, но баща ми има Мазда и имам преки впечатления - добри коли са. Дизела няма да е толкова пъргав колкото Хондата, но икономията си е добро нещо, пък и по-нова кола си е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля Маздата първо да я карам на сервиз за диагностика и най - много ме претиснява да няма нещо по двигателя, защото е внос от Италия :lol: пак за там все лоши работи сам чувал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля Маздата първо да я карам на сервиз за диагностика и най - много ме претиснява да няма нещо по двигателя, защото е внос от Италия :rolleyes: пак за там все лоши работи сам чувал

С право си ги чувал,много хора поизгоряха с двигателите си на колите вкарани от Италия! Извади щеката на маслото и като го обереш с двата си пръста и почнеш да го разтъркваш ако след 4-5 пъти почне да ти престъргват пръстите значи всичко е на ред.Но ако и след 10-тото или 20-тото разтъркване си е лигаво и мазно . . . .ДОБАВКААААААА. . . .бягаи,щото после няма на къде да бягаш. . . .кинтиииииииииииии. . . . .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...