Jump to content
Matrulian

Табелките под номерата - Honda Fan Club

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Не ,интересува ме самата пластмасова част ,писах по рано че един колега може да ми направи самия надпис на пластината но не мога да намеря каде се продават.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодарение на @kicko се свързах с Г-н Дичев, човека който е правил предния път табелките и му поръчах 100 броя (цената на бройка е както предния път - 1,60лв). Каза ми, че другата седмица ще са готови и като ги получа ще видим за Варна колко табелки ще трябват, и останалите ще ги изпратя на колеги от други градове. Тъй като искам парите да отидат за благотворителност, предполагам че ще е най-добре да ги изпратя на някой от модераторите и после на националната там вече да се дадат.Има и вариант да се комбинирате по няколко човека от град и да ги пратя на един от желаещите, защото не ми се ходи 20 пъти до куриерите, а после парите да ги преведете по някоя сметка на клуба или за някоя друга инициатива, но това някой модератор ще каже най-добре.НО, нека първо да ги направят, да ги получа, да видя колко ще останат тук във Варна и така.Като пристигнат ще пиша в темата за да се уточнят подробностите. Засега рибата е в морето още ;).

Редактирано от Niki_V
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, хората се оказаха много бързи и днес получих табелките за номерата - 100бр х 1,60лв/бр. За феновете от Варна ще има на месечната среща другата неделя 03.04.2011 (тъкмо да дойдат повече хора :)). За да видим колко бройки да оставя за Варна ще е добре да ми пуснете на ЛС или тук в темата (ако не е проблем) заявка:

 

[nickname] - [град] - [бр.табелки]

 

За другите градове може, ако се съберат няколко човека ще ги изпращам само на единия от тях за да се намалят и разходите за куриери. Пък ако останат нераздадени бройки ще ги изпратя на някой от модераторите и да ги раздават на националната.

 

Пак да уточня, че парите които се съберат ще отидат за благотворителност. Видях, че има тема за децата и ако все още е в сила ще ги пусна на посочената сметка в темата.

Ако има някакви други предложения, нека някой от модераторите да каже.

 

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам задължително 2 броя... но съм от София... незнам как ще стане организацията... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Табелките добре ами стикерите ? Някой ще се заеме ли ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам задължително 2 броя... но съм от София... незнам как ще стане организацията... :rolleyes:

Засега има още двама човека от София (@linejka и @AbsolutHonda). Като се посъберат повечко хора ще ги изпратя по куриер на един от вас (който ходи най-често на срещите :lol:) и ще си ги разхвърлите помежду си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А ние как ще ти преведем сумата?

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@directora те са с наложен платеж ще платим в офиса на куриера по който ги изпратят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми супер ще е така значи :blink:Айде събирайте се повече софиянци, че нямам търпение :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 комплект за София. :blink: :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се усилено.Давайте още колеги от София и да ни ги пускат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега има за:София - 10 броя,Варна - 16бр,Стара Загора - 10бр, Бяла - 2бр.Днес пускам за Стара Загора, понеже ги поръча един човек. Ако кажете и за София ще ги пратя, а може и да изчакаме още малко. Вие си решете :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 за София. Навит съм да взема пратката за София и да ги раздам на колегите на някоя седмична, че месечната е далече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ок, дай на ЛС име, телефон и офис на Еконт да ги пращам днес или утре.Ще сложа списък на поръчалите в пратката да няма обърквации :D

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив други желаещи освен мен няма ли? Отсега мога да заявя 4бр.(за 2 коли по 2 нали :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с тези за София събрахме ли се хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днес ги пускам на колегата @Sisqo. Утре трябва да са в София и като идете на седмичната ще си ги разпределите;).

 

До 15-15,30ч, който пусне заявка ще ги има утре в София, ако не ще се чака за следваща сборка . Останаха 50 бр.

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2бр. за обл.Русе писал съм ти на лични колега за адрес на доставката. Поздрави за това което правиш, нека да има повече колеги като теб във форума. ;):honda: :honda: :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи, за София и Стара Загора ги изпратих днес. За Пловдив чакам, ако се посъберат още малко, че засега са само 4бр. Има 2бр. за Мартен, тях няма как, ще се пускат отделно.

 

Засега остават 48 бр.

 

Това е положението със заявките:

 

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам има заявка за Русенско... Искам и аз 2 броя. Само кажете как да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+4 броя за Русе, ако може да ги комбинираме с една доставка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазени. За Русе транспорта ще е без пари, защото ще ги пратя до офиса ни в Русе по някоя наша кола и някой от вас ще ги вземе, само който ще ги взима да ми пусне на ЛС име и телефон ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закъснях ли за +2 за софия ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2, От къде мога да си ги набавя във Варна :shy: и последно каква е цената на парче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето е от Варна,така че трябва да се разберете - цената е 1.60,а за София ги е изпратил вече трябва да изчакаш докато се съберат пак хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега това е положението:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

т.е. остават 24бр. свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам 2 от София, как мога да се сдобия с тези табелки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Пловдив други желаещи освен мен няма ли? Отсега мога да заявя 4бр.(за 2 коли по 2 нали :D )

И аз искам 4 броя за Пловдив :cool: Ако можеш колега fedayn да ги пратят на теб и после ще си ги поделим ;) Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

boggy_k, Варна - +2

Редактирано от boggy_k

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, все още не са пристигнали в София. Надявам се днес да пристигнат, та да мога да раздам някоя табелка на седмичната среща довечера. За сега ще присъствам, освен ако не излезе нещо. Ако има информация ще ви информирам тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заформя се голяма месечна среща на морето :cool:.

 

Май трябваше да поръчам повече. Засега положението е следното:

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Значи остават 10бр. свободни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+ 2 за мен. Варнап.п: И аз ако може на месечната да ги свия :cool:

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 и за мен, Варна. На месечната ще ги взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще ви събера аз всичките Хонда-джии на куп от форума, ще има да се чудят ония с БМВ-та отде толкоз :cool: във Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявам се за двойния пост, но не мога да редактирам вече стария.

 

Табелките свършиха. Ако някой се откаже или нещо стане ще пиша отново. Това от мен засега.

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Остана сега да ги разпратя :cool:.

 

ПП. Въпрос към модераторите. Като събера сумата от табелките ще пиша и като кажете ще я пусна за някоя кауза, помощ или нещо подобно. Не знам дали темата "Да помогнем на децата" е актуална и дали сметките важат все още, вие ще кажете най-точно.

 

 

Поздрави и безаварийна на всички !

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 4 броя за Пловдив ;) Ако можеш колега fedayn да ги пратят на теб и после ще си ги поделим :P

За мен не е проблем,щом колегата от Варна ми ги прати,ще се разберем да се видим с теб и ще ти ги дам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги получих табелките. Всеки от Вас може да ме намери на 0888744791 да си ги получи. Излизат по 2 лв. бройката - за 18 табелки сумата е 35.50 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече си ги взех от колегата. Табелките са супер!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...