Jump to content
INKTEC

Вежди за сивик

Recommended Posts

Здравейте не мога да си намеря задни вежди за моята бабичка сивик 4-та ген седан! Някой можели дами помогне или ако има начин от някаква друга кола да стават смисъл взаимозаменяеми с други от друг модел! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни тук http://www.avtocasti.com/viewtopic.php?f=12&t=12 или направо питаи скаип: fanfast Аз моите от него ги взех ама са за 5та!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ще пробвам и дано има че ми писна на подправките вече:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Сивик 4г. се съмнявам да намериш,аз поне не успях :plane: Ако все пак имаш късмет пиши тук в темата къде има :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Най-накрая си намерих вежди даже сия взех днес от еконта сега остава майстора да си свърши работата :blink:Колега policeman намерих я от София от първия сайт който ми даде колегата с сложния ник :dry:

Редактирано от INKTEC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си търся вежди, ама за англичанката, хетч '97. Никой от горепосочените магазини няма такива, а и ме уверяват, че няма и от къде да си намеря. От друга страна в един магазин в Хасково ми ги намериха по номера на рамата, ама ми казаха че ще им отнеме минимум 2 седмици за да ги внесат и доставят. И сега започвам да се съмнявам, че са намерили каквото ми трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...