Jump to content
men4e

Honda Fan Club

Recommended Posts

Здравейте колеги. Нека всеки който е от Варна и околността и иска стикер на клуба да пише в тая тема.Засега сме само аз и колегата Lenalee. Колеги правят прИмоциика безплатна доставка до Варна, а стикера струва 1 лв. Айде да има 10 дена да се съберем хора, та след 2 седмици да не каже някой, че иска пак и всичко да почва от начало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men4e - 5 брояLanelee - 2 брояобщо 7 засега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 4бр. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
+4 :lol: Редактирано от инж.Матев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попринцип имам,но ако е същия какъвто е оригиналния,мога да взема още 2.Какъв е модела точно,отвънка или от вътре се лепи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега. Пратих едно ЛС на misho да каже какви стикери предлагат и ако може да постне снимки на различните стикери, та да може всеки да си избира колко и какви.

Надявам се скоро да има отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз попринцип имам,но ако е същия какъвто е оригиналния,мога да взема още 2.Какъв е модела точно,отвънка или от вътре се лепи.

Аз питах в темата за седмичната някой има ли и никой не се обади ... Мене ми трябва да е преди НС ... Менче да знаеш колежка съм ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК колежке. Само да видиме ще има ли избор или какъвто дадът такъв. Още 2-3 дена и който поискал поискал, ще пиша на Ал Капоне или на Мишо и да се надяваме, че за 23 или 30 когато са седмичните ще може да си ги вземем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имам 1 бр. стикер който го иска негов е, скоро се прибирам във Варна така че ми драснете на Л.С.пс: може и колежката да го земе понеже е единствена дама измежду ни.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отностно колежката,аз като казах,че имам не казах,че имам излишни,еми исках да кажа,че имам 1 и той е залепен на колата.Иначе имах още към 2-3,обаче на седмичните ги раздадох преди време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 1 бр. стикер който го иска негов е, скоро се прибирам във Варна така че ми драснете на Л.С.пс: може и колежката да го земе понеже е единствена дама измежду ни.

Благодарско ... и все пак ще поръчам още 2 да имам после мога да услужа на някой ако му потрябва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стикерите разбрах, че са два вида - светъл и тъмен, не ме питайте какфо ще рече тфа щото незнам, по долу ще кача снимка на моя - предполагам, че той е светлия, а другите са черни.

До сега:

 

men4e - 5

Lanelee - 2

Arsov - 4

инж. Матев - 4

ivofen - 1

ivo shogun - 2

Общо - 18

 

П.С. Колегата Ал Капоне има рожден ден днес (жив и здрав да си) та в понеделник вечерта като изтрезнее ще му пиша колко броя да праща, така че ако още някой иска да пише, пък вече кога ще ги прати и кога ще си ги взимаме не се знае.

П.С.2 Ако някой има предпочитания към цвета да отбележи.

П.С.3 Колега kras3n теб не съм те броил защото неразбрах искаш или не.

 

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Като има два вида удвоявам поръчката :lol: 8 светли 8 тъмни

Редактирано от Arsov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 1 светъл и 1 тъмен,ако може :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в този ред на мисли..........

2 Светли и 2 Тъмни :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен 2 светли и 2 тъмни :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен 1 светъл и 1 тъмен, мерси :unsure:

Редактирано от zlato

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете ме и мен в бройката :) Искам 1 светъл и 1 тъмен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам и аз но не съм във варна :) чак другия месец ще стъпя в града . ако някой се ангажира да ми запази 2 стикера ще съм му много благодарен!1 светъл и 1 тъмен ако има желание някой за другия месец като дойда да си ги получа :)Благодаря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Редовно преглеждам форума защото е пълен с полезна и интересна информация, за което ви благодаря :)Освен това една англичанка сивик кара сърцето ми да тупти има-няма 7-8 месеца :) и все повече се заразявам с болестта хонда... :) Та ако може и за мен 2 светли и 2 тъмни стикера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам и аз но не съм във варна :) чак другия месец ще стъпя в града . ако някой се ангажира да ми запази 2 стикера ще съм му много благодарен!1 светъл и 1 тъмен ако има желание някой за другия месец като дойда да си ги получа :)Благодаря :)

Но проблемо колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ник светли тъмни

Arsov 8 8

men4e 3 3

Djigit 2 2

Preludismo 2 2

инж. Матев 2 2

SH3M37A 1 1

v1ktor 1 1

zlato 1 1

kras3n 1 1

 

Остава колежката Lanalee и колегите ivo shogun и ivofen да кажат дали имат предпочитания към цветовете.

Това е за сега, утре по обяд ще пиша колко бройки искаме, така че ако има още някой желаещ да не се бави.

П.С. Само незнам като пристигнат и идем да си ги взимаме дали OMV-то ще ни побере толко много, ма няма лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 тъмни за мен :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един светъл и един тъмен да е ... да мога да си избирам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен един светъл и един тъмен. Поздравления към менче за инициативата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и за мен един светъл и един тъмен. Поздравления към менче за инициативата !

Мерси.Ник светъл тъменmen4e 4 4 Djigit 2 2 SH3M37A 1 1viktor 1 1zlato 1 1Preludismo 2 2инж. Матев 2 2kras3n 1 1Arsov 8 8 Lanalee 1 1ivo shogun 1 1hondakio 0 2ivofen 0 1Общо 25 25Колеги утре по обяд пиша на Капоне да ги праща.Надявам се да не се бавят много и така като гледам по-голямата част от нас не са редовни посетители на срещите, та като пристигнат стикерите май ще стане една много добра среща. Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое ОМВ се събирате във Варна ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СъбирАТ се на OMV-то на кръстовището на Цар Освободител и Христо Смирненски демек от Mall Varna на горе на към околовръстното всяка сряда от 21:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана ? Поръчахте ли ги ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, чакам да ми пишат кога ще пристигнат и кога ще можем да си ги вземем, ама май няма да е утре.Колежка ти кфа кола караш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си пише...Сивик 6 ген ...черна жабка .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги стикерите ще се дадът на националната. Който ще ходи може да си ги вземе от там, а който не - предполагам, 1е във колегата BOSS'HOGG ще останат няколко бройки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде на националната колега? Кой ще ги дава там да знаем :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:lol:Колежката скоро да си имала "проблеми" в мола с един чичко дето иска да си местиш колата в линиите за паркиране? Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги понеже много от вас ми писаха ще напиша тук за всички. Аз стикери нямам и нямам никаква информация за тях и вече и не питам щото модераторите не ми отговарят на ЛС-тата. Последно разбрах, че ще се дават на НС, ама аз не ходих и незнам дали са се раздавали. Изглежда, че поръчката за Варна няма да е осъществена и няма да можем да дадем 50лв за благотворителност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа с тези стикери :dunno: откакто видях темата и разбрах че има стикери на любимата марка сън не мога да спя докато не видя едно такова стикерче на моя заден джам или багажник :tooth:поне някой да каже от модераторите ще има или няма да не се надяваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента има една гореща тема за форума повреме на НС и след 2-3 дена като поотихнат нещата ще повдигнем темата или най-добре да я пуснем в копува/продава та да ни забележат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се отчайвайте бре хора.Видях ти л.с.-то, местих се, нямах нет, забавих се....Говорих с Краси, че трябва и ще пратим стикери на Стамен...От тук насетне вие сте печени и ще се намерите с него!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...