Jump to content
qko_honda_crx

Разбит лагер на деференциала Црх д16а6

Recommended Posts

Значи,колеги едното вътрешно каре ми излезна от кутията наполовина,след оглед се оказа че лагера на деференциала е разбит....та въпроса ми е намират ли се тия лагери,колко пари горе долу струват,и ще се радвам ако някои знае размерите на тоя лагер за да знам как да го търся!А ще трябва ли и двигателя да се сваля при този ремонт!Очаквам всякакви мнения и съвети!Предварително благодаря и поздрави на всички колеги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Покажи го,(ако съм уцелил снимката де :) ) да ти дам номерче :)

Публикувано изображение

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На схемата са под номер 10 лагерите.Колегата не е споменал дали отляво или отдясно, но те са еднакви.Аз лично не мисля че карето ти е излязло заради разбит лагер и как така го установихте без да се отвори кутията.Не е нужно да смъкваш двигател, а само скоростната кутия :) , което е не по-малък х*й. Ако ти е за пръв път не става бързо, но като му свикнеш не е кой знае какво. Последното ни най-добро постижение с Терориста беше 30 минути в неделя.Ако имаш въпроси дай на Л.С.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за 10-ти номер мислех :) . Оригиналния номер е 91005-PL0-008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На схемата са под номер 10 лагерите.Колегата не е споменал дали отляво или отдясно, но те са еднакви.Аз лично не мисля че карето ти е излязло заради разбит лагер и как така го установихте без да се отвори кутията.Не е нужно да смъкваш двигател, а само скоростната кутия :) , което е не по-малък х*й. Ако ти е за пръв път не става бързо, но като му свикнеш не е кой знае какво. Последното ни най-добро постижение с Терориста беше 30 минути в неделя.Ако имаш въпроси дай на Л.С.

И игра гумения чук.... :):) За оная счупената

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие ли лагерана дифа като се разбие?И ако-да как вие? Като първичен вал ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагера не вие ...ами тупка...чак се осеща в краката.Оказа се върешното каре здраво,но така или иначе съм купил такова за резерв...има ли си някои на идея колко върви тоя лагер на деференциала като пари!Мерси на всички отзова ли се колеги:))))Значи ремонта ще е тия дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някои ако е сменял за този двигател въпросния лагер ,знае ли какъв му е диаметара просто като данни,че още не ми е свален,не могат да го намерят по оригиналния номер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа,тоя лагер не могат да ми го намерят по този номер,взех ствака в интернет и намерих друг номер на въпросния лагер-размери.....72х35х17/и номер 6207а10 NSK.Ходих тук в няколко сервизни магазини за японски части не могат да ми открият лагера.Луда работа!Които може да помага.Предварително....благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя че лагера на диференциала се чува как вие....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как точно се чува това виене? Като пуснеш газта на скорост ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като тръгна от 1-ва,после 2-ра и тогава се чува това виене...като влезни в обороти изчезва.Като дам леко на първа се чува едно луп-луп все едно е тампон ама не е щото го усещам в педала на спирачката,тампоните са ми здрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...