Jump to content
ianiovski

Евтин "тунинг"

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Хора предложете ми някакъв евтин "тунинг" да го наречечем, който да си направя на Хондата.Нямам в предвид някоя цигания ( лепенки и т.н), нещо евтино и готино което да радва окото :bow: .Надявам се да сте ми разбрали темата :lol:

Редактирано от ianiovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

:lol:

Публикувано изображение

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха мерси колега,но за съжаление го имам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко евтин колега? Дай някакви граници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичага евтин тунинг не съществува.една кола или се прави като хората цялостно или по добре не се занимавай.имам опит повярвай ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45425 . Нямам в предвид да накичвам колата с всякви спойлери и т.н. Границата е 50 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти си видял какво да правиш, направи го и после мисли за други неща, но без пари няма да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"Евтино" и "тунинг" са взаимноизключващи се думи :lol: Освен наистина да направиш нещо по осветлението, друго няма смисъл за тия пари. Нещо ксенон ми се върти в главата ама няма да е от водещите марки.50 лв са долу горе едни тасове

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз мисля че двете понятия са взаимоизключват.Опитах се с трици маймуни да ловя и резултата е едно съвсем неестествено стоящо крило на багажника :bow: но няма как да го махна щото вече си имам 4 чисто нови дупки :lol:

Редактирано от Prodan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че двете понятия са взаимоизключват.Опитах се с трици маймуни да ловя и резултата е едно съвсем неестествено стоящо крило на багажника :D но няма как да го махна щото вече си имам 4 чисто нови дупки :D

Че задните ти гуми толкова ли лесно губят сцепление, та слагаш антикрило :D Аз на моя сивик още не съм му намерил границата на загуба на сцепление на сух асфалт, пък доста усилено се пробвах на драконовата писта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че задните ти гуми толкова ли лесно губят сцепление, та слагаш антикрило :D Аз на моя сивик още не съм му намерил границата на загуба на сцепление на сух асфалт, пък доста усилено се пробвах на драконовата писта :D

И аз не съм намирал подобна граница а и с моята Ф20-ка едва ли е възможно каквото и да е :D Само ми се налага да наливам още левове в нея че да заприлича на нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари нищо неможеш да направиш,според мен вземи си едно фолио,затъмни я!Едно спортно филтърче и ревящо гърне и тамън се вписваш в сумата от 50 лв. Пък ако ти се занимава,решаваш лаисни ли ще е,тазове ли ще е,пръскаш ги с един спреи в друг цвят и пак ще отвори малко! :D Късмет с "тунинговането" Важното е че желание има... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от вас казват, че понятията "евтин" и "тунинг" се изключват взаимно. Нищо лично, но аз пък бих казал че нито едно от тия неща всичките дето до тук се изприказваха в темата не са по някакъв начин свързани с тунинга. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kalmara, я ти кажи какъв тунинг би си направил за 50 лв ?? Като и за прахово боядисване на джантите няма да ти стигнат ....

 

Няма такова нещо като евтин тунинг. Има евтина селяния. Не казвам че трябва да се наливат пари с лопатата. Примерно може да се мине по-тънко в сравнение с повечето хора ама цифрата не значи че ще е малка - пак са си пари.

 

prozium, е доста близко до отговора :)

а за 50 лв по "силовата част" може да се сменят въздушен филтър и свещи. Хм :) Ама това май се водеше смяна на консумативи, а не тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти как ще свържеш тунинг и 50лв. ???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50лв = 23 литра бензин! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50лв= 10 бири и 20 кебапчета :) :) и така хубаво ще се тунинговам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора ако не забелязвате тунинг е в кавички ,така си и мислех че ще стане да ми обяснявате че тунинг нямало за 50 лв. Аз трябва да съм много тъп да мисля че мога да я тунинговам за 50 лв . Мисля че темата е изчерпана ще помоля модовете за я заключат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора ако не забелязвате тунинг е в кавички ,така си и мислех че ще стане да ми обяснявате че тунинг нямало за 50 лв. Аз трябва да съм много тъп да мисля че мога да я тунинговам за 50 лв . Мисля че темата е изчерпана ще помоля модовете за я заключат :)

За 50лв може да облепиш с фолио задните прозорци и да ги по затъмниш или да направиш нещо по осветлението или евентуално нещо като шумоизолацийка :) то това не се води много и тунинг де ^^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтин и нецигански тунинг би било едно основно почистване на всичко по колата ;)Купи си една туба нитрометан и налей малко в резервоара ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и има голяма вероятност да счупиш мотора.(С ТОя нитрометан)ако попрекалишпич не ги слушаи повечето... явно се подиграват Все трябва да се почне от някаде. ! :plane: . ако искаш не бързаи спести още пари не е казано че трябва веднага да вземеш нещо :)много хора събират по 1-2 години дори. :yes:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми парите наистена са си малко но примерно може смяна на осветлението по таблото и плафона, затамняване на стъклата а също може и на стоповете. За тези пари тези неща който съм ти изброил може да станат ама може и да не стигне. А може да събереш още някои лев и да си вземеш едни джанти те винаги отврят колата доста !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, вярно е, 50лв. са малко като цяло за всичко свързано с качествен тунинг. Но за да помогна ще напиша каквото се сетя, костващо драстично по-малко от един читав истински тунинг:- Спортен филтър - Боядисване на спирачни апарати- Боядисване на джанти- Смяна на осветлението на таблото- Боядисване на капака на клапаните - Смяна на топката за скоростите- "Спортни" педали- Затъмняване на стъклаИма и още, но не се сещам. Всичко това разбирасе може да струва всяко по 500лв., но почти всичко може да стане за 100лв. на брой, а за някои неща даже по 20-50лв. :lol:Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

50лв излишни .. 100 октана и душата в рая за няколко километра :lol::) И също малко фосфорициращ лак (16лв) за стрелките да светят по-хубаво :D

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50лв= 10 бири и 20 кебапчета :) :) и така хубаво ще се тунинговам ;)

хаха .значи аз всяка вечер се тунинговам.хахха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за 50 кинта, пича може да си вземе 5 метра черна тръба на 48мм. да я завари за ауспуха да я огъне до взмукателния колектор и ето готов туебо ефект за 50 кинта ;) Това е в кръга на шегата пич ако не ти се влагат средства по добре се радвай на количката си и не се занимавай с тунинг! Всеки един от нас знае какви инвестиций, нерви и труд се хвърлят за да направиш дори една елементарна изпускателна система, а ако тръгнеш да отваряш и мотора с 50 кинта само гарнитурата на главата няма да може да вземеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 50 лева ще ти струва разглеждането на документите за кредит в някоя банка .И ако си одубрен ще можеш да си направиш доста читав тунинг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи диодна летна с бели диоди под колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли към циганийките или е към силовия :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора предложете ми някакъв евтин "тунинг" да го наречечем, който да си направя на Хондата.Нямам в предвид някоя цигания ( лепенки и т.н), нещо евтино и готино което да радва окото :huh: .Надявам се да сте ми разбрали темата :blink:

Каквото и да ти предложат, ако ти нямаш някаква основна идея... Всъщност си дал за пример подсветката на таблото в долния ти пост, което ако имаш ресурс да го направиш наистина е "нещо евтино и готино което радва окото" Само да не е цвят "Голфчу"(син) че ще имаш неприятности за авторски права, а и чисто белия цвят си е класика :D Една подсветка ако се направи кадърно, а не просто замяна лампа/светодиод (в смисъл да няма тъмни петна и да личи изобщо някаква интервенция) доста ще освежи изгледа отвътре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Декоративна (менте) бутилка NOS между седалките :blink: ще лови окото :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смляхте го колегата :huh: По тая логика по-добре някой непотребен кулер. По ще лови окото :blink::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или може да си смени свещите, вярно не е тунинг, но пък е евтино и носи удоволетворение :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свещите е добра идеяаз бих предложил битумна лента, с която да облепи вратите, първо вътрешните ламарини, а после и външните, като запуши дупкитетака музиката ще звучи много по-добре, а и се намаля доста шума, който минава през вратите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да вземеш едно меглио и да изчистиш мотора, джанти, спирачки, табло и др. до блясък, това ще доста по-красиво от какъвто и да е друг тунинг за тези пари, също това което каза колегата Magnum е добра идея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

евтин тунинг ... хммм незнам дали това което съм наприл се води към него но вие ще прецените1 - свалих кожята от скоростния лост и е минах по шевовите с червен конец :) 2- боядисах въздуховодите на бронята с черен мат :) това е от мен като ефтин "Тунинг"

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето предложение (което е сериозно):http://www.exhaustwrapshop.com/default.aspxИдеята е проста, много проста: Изолираш топлината, подобряваш охлаждането, подобряваш изхвърлянето на изгорелите газовеИ при това евтино!! Внимавай само как правиш изолацията - трябва внимателно и качествено да се прави

Хора предложете ми някакъв евтин "тунинг" да го наречечем, който да си направя на Хондата.Нямам в предвид някоя цигания ( лепенки и т.н), нещо евтино и готино което да радва окото :bounce: .Надявам се да сте ми разбрали темата :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига глупости, бе колеги. Всеки е започнал от 'евтиния' тунинг! Братчет, затъмнявай задните джамове с най черното фолио, ако искаш и стоповете можеш да затъмниш има друга тема как се прави.Смени си диодите на таблото с какъвто цвят искаш, както и на габарита - по 1 лв. е диода.Аз даже си бях прекарал неон под предната броня - продават се едни къси неонови тръбички около 15см са дълги, ама свети за 50 сантиметрова пура.Ммм може и да си вземеш комплект лепенки - тия стандартните - Apexi, BBS, HKS, MOMO, и там некви други бяха, и да ги лепнеш долу на вратите или лайсните, може и на задните джамове. Айде успех! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...