Jump to content
Veseliq

Предоставям: Honda Accord 7th Gen Owners Manual (експлоатационно ръководство)

Recommended Posts

Качих ръководството за експлоатация (има го на български и руски език) на моя сървър, така че да е достъпно за всички. Ако променя линковете, ще редактирам този пост в тази тема (bookmark-вате си темата, не линковете).Благодарностите за ръководствата не към мен, а към iwolf! Той бе така добър да ми ги предостави след като ги търсих седмици наред, аз само правя възможно дистрибуцията им към другите, които имат нужда от тях.Honda Accord 2003 (7th Gen) Owner's Manual EnglishHonda Accord 2003 (7th Gen) Owner's Manual РускийВсички файлове тук:http://www.modreactor.com/_private/honda_accord_7th/За жалост английското (за моя жалост, не знам руски) е по-скоро за американските версии на Accord 7th и успя да ми помогне само за електрониката, която е близка (но не същата). Тъй като в щатите 2.2 i-CTDi няма, продължавам търсенето. Докато руското е за европейския ТАУРЕР (комби).Скоро в тази тема ще кача и друг файл, който iwolf ми даде, а именно SERVICE MANUAL за Accord 7th ПАК НА РУСКИ - тоест за ЕВРОПЕЙСКАТА версия, но на работа под linux нямам rar в момента и докато намеря безплатен пакет с който да разархивирам файла и да видя какво представлява, няма да го качвам.Когато намеря на английски ръководства за европейския Accord 7th, ще ги кача. Ако някой има такива или за Acura EX - акурата е американското брандиране на европейската версия на Accord 7th и колите са идентични (с много дребни разлики по интериора и екстериора)!!Дано да са ви полезни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето линк за онлайн версията на Service manual-а h_t_t_p://www.creatox.ru/Accord/hondaesm.html на английски, ако някой се чуди как да разглоби нещо по акорда си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Извинявам се, че публикувам сходна тема, но на скоро закупих Honda CR-V II (2006 г.) дизел, за която не успях никъде да намеря service manual или owner manual. Има за CRV - бензин, но не и за дизел. Ще съм благодарен, ако някой може да ме насочи, пък бирата от мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ми електрическа схема на Хонда Акорд I-CTDI 2007 г. Кой ще помогне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или някой да ме светне какво не харесва двигателя, че дава грешка 1032?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това:

http://www.fitfreak.net/forums/fit-diy-repair-maintenance/21034-complete-obd-ii-codes-list.html

е:

P1032 - Heated Oxygen Sensor (HO2S) Heater Warm Up Control Circuit Banks 1 and 2 Sensor 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да актуализираш линковете, че не ги намирам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Може ли пак да качите ръководството на Български тъй като линка по нагоре не работи вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се радвам и на английски, така че споделете ако някой го има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На английски може да изтеглите оттук: клик. Но е за американския модел. Приличат си доста и много от нещата са същите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми върши работа за Щатския Акорд, понеже доста неща са различни.
Ако е за TSX става, там са по сходни нещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...