Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

И какво по различно правите на паркинга на стадиона? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз не искам вегас среща а хонда среща тва е разликата . хондарев разбирачев не те знам даже по ника и представям си къв хонда фен си !!!! мене всички ме знаят из ХОНДА ФЕНОВЕТЕ защо ли???Приключвам с обяснениятато си личи кой е фен и действа и кой е фен само на бирата че се събира и покраи хондите :) моля СРЕЩИТЕ НА ВЕГАС В ТОЯ ФОРУМ МИСЛЯ ЧЕ РАБОТА НЯМАТ !!!!А ОТНОСНО СРЕЩАТА НА СТАДИОНА ДАТАТА Е 03.06!!!ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА СЕ ПОЯВЯТ ХОНДА ФЕНОВЕТЕ

Редактирано от Borislav_STZ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много по-хубаво е да седна на Вегаса, и да пия една бира с приятели. А не, да ида на стадиона, и да чопля семе и да си хвалим колите..... :D

Редактирано от jdm_
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много по-хубаво е да седна на Вегаса, и да пия една бира с приятели. А не, да ида на стадиона, и да чопля семе и да си хвалим колите..... :D

Еми лепни си бира фен клуб напораите си форум на бирата и си пищете там тука ква работа имате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Ви Брадър гледа...

Публикувано изображение

 

Да предупредя, после да няма изненадани!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ех тези гърбици много зор дават на някои да ги минават :blink: особенно ако после ще стартират :ph34r::lol: :lol: :lol: я да видим ще си признаете ли :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

С риск от негативни мнения Стоян предполагам че не ходи по същата причина поради която и аз не ходяПубликувано изображение ТВА ТАМ НЕ Е НИКАВА ХОНДА СРЕЩА ДА МА ИЗВИНЯВАТ КОЛЕГИТЕ .....

 

С риск да ми се пукне жлъчката от смях като чета такива изказвания, ама...като я няма котката мишките играят хоро :lol: До другата Нова Година дали ще имате среща, организирана от най-великия Хондарев Разбирачев :whistle: като гледам как се уговарят срещите? Аааа, и какво ли правите на "истинската" хонда среща, че като гледам, тук освен да плюете по колегите, за друго не си говорите.

 

Отностно срещите на Хонда феновете от Стара Загора ... 1-во смятам,че една Хонда среща не се изразява в ходене по кафета... Без да се обиждате,ако е възможно де... Мисля,че има далеч по интересни занимания от пийване на кафенце с прители... 2-ро Българи!!! Къде сте ...! Къде е задругата между нас! Не виждам недай си Боже,ако тръгне да става нещо с родината ни какво ще е ... та ние ще се скараме по форуми,фб-ци,скайпове и всевъзможни други места за комуникация за това кой какво ще прави по въпроса и кой ще го направи по добре от другия... И 3-то Стига вече! Или има Хонда фенове в този наш град или има вчера проходили деца качили се на Хонда и всичко разбират ... Защо нашата тема е замряла ... защо ли ? Още веднъж живи и здрави!!! На никому лошо !!! :):):):):)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера 1! Какво делите да му е.а майката? Този форум ходел на аязмото ония ходел на Вегаса какво напюти ли са тези който ходят на кафе? Тези който се събират на стадиона неможе ли да отидат на кафе или са задължени да стоят там до края на срещата присъствал съм и на 2-те срещи мога да кажа че няма значение къде съм всички са си хонда фенове! Има хора който не си тунинговат колите защото вече са над тези неща но явно това ги прави НЕфенове. Честно казано с колкото и ходи да се размина в града нито 1 не ми премигнал бибитнал нещо да поздрави но иначе всички са ФЕНОВЕ

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много точно го е казал колегата преди мен :cool:. А тоя, дето е тръгнал да определя кой бил фен и кой -не като какъв се изживява:dry: Да вземе да посмекчи тона и да не пише с главни букви (приема се за крещене). Ще ми дава наклон дали да пия кафе или бира и къде да го правя? Още малко ще ми вземе и шофьорската книжка, айде бе :angry: Това ли е най-важното за хонда феновете- под строй на стадиона в дъжд и пек....това да не ви е казарма. Вместо да се обединяваме, се заяждаме и ставаме за смях. Дали има друг град с такова отношение между феновете не знам...жалко, много жалко.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама може ли заралии да не оплескат нещата... водим класациите навсякъде :rolleyes: Трябва да се стремим да сме единни,независимо дали едните искали да идат на стадиона,другите искали на Вегас... Всеки има право на избор,това е така... но да започваме да се делим на бираджии,кафеджии и семкаджии вече е супер смешно... И тея изрази от сорта "тфа там не е никва Хонда среща,унуи там не било никфа Хонда среща" ... "тея не разбирали от коли, другите тепърва взели книжки"... Кои се е родил научен?Сякаш не знам от какво са почнали повечето "хондаджии" в Стара Загора и колко са знаели и можели преди !!! Както и да е,срещите са за да се забавляваме и да си помагаме а не да се дискриминираме... От една година крам хондата и не съм ходил на нито една среща! ЗАЩО ЛИ ??? И сами си правете изводите защо все по малко хора ще идват на срещите независимо дали били те на Берое или Вегас.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама може ли заралии да не оплескат нещата... водим класациите навсякъде :rolleyes: Трябва да се стремим да сме единни,независимо дали едните искали да идат на стадиона,другите искали на Вегас... Всеки има право на избор,това е така... но да започваме да се делим на бираджии,кафеджии и семкаджии вече е супер смешно... И тея изрази от сорта "тфа там не е никва Хонда среща,унуи там не било никфа Хонда среща" ... "тея не разбирали от коли, другите тепърва взели книжки"... Кои се е родил научен?Сякаш не знам от какво са почнали повечето "хондаджии" в Стара Загора и колко са знаели и можели преди Публикувано изображение Както и да е,срещите са за да се забавляваме и да си помагаме а не да се дискриминираме... От една година крам хондата и не съм ходил на нито една среща! ЗАЩО ЛИ ??? И сами си правете изводите защо все по малко хора ще идват на срещите независимо дали били те на Берое или Вегас.

 

За това дали си ходил те подкрепям..и аз несъм,а и аз карам вече от година :) За единноста вече казах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте

Момци,

моите родители живеят в Старозагорско- и когато съм си ходил на село Публикувано изображение- съм ходил и на някоя и друга среща. А сега какво ? Да се чудя къде и как да отида, за да се видя с ХОНДА- ФЕНОВЕТЕ (а не познавам и града...)...

Предлагам да се видим по празниците- и да дойде който иска, независимо от къде е Публикувано изображение. На 25.05 ще съм в Старозагорско, а на 26.05 се прибирам към София. Ще взема със себе си два броя Infoboard-и (моделите MONO и TOUCH и да отбележа, че те при мен са за продажба)- който има желание на 25.05 след обед може да се видим и да ги разгледа. В моята Хонделка е монтиран infoboard TOUCH, и може да покажа всички възможности, които предлага устройството. Координатите ми ги има в профила.

Това се казва Хонда- среща с цел продажба с цел Тунинг Публикувано изображение

 

Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези който пишат във този форум се срещат от дъжд на вятър! А тези които се сабират по често са БАН за жалост се получи така. Но както и да е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 16:00 ще има хондаФЕНОВЕ на паркинга на стадион Берое !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще намина да ви видя, тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко колеги,тези кавги ги има на всякъде,не знам защо ,но ги има! Когато е лошо времето наистина не е удобно да се стои на вън и едно заведение е добре дошло за малко джуки.На мен също ми харесва да е готино времето и да се мотаме покрай колите ,някой вдигне капак,друг се кефи на нещо друго,да има коментари бъзици и спорове без които не може.Даже ако има начин и място и да се докажат спороввете с много газззззззз,но не винаги е така! Винаги ще има недоволни от нещо и от някой,но това не трябва да пречи на срещите ви които в крайна сметка са за разнообразие на сивото ежедневие.Един път съм присъствал на ваша среща,но нямах време и беше за крадко,но ако имам възможност пак ще ви навестя някой ден. ПОЗДРАВИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно и аз малко съм навит повече за стадион берое..поне от моя гледна точка аз от 1 год имам хонда и още не съм ходил никъде по срещи защото когато погледна винаги са за кафета.. а има нещо интересно аз като не ви познавам как да разбера къде сте седнали :) и малко тъпо се получава.. ама иначе като вариант мене ми се струва добър примерно срещаме се на стадиона или на някой друг паркинг малко лаф а у да се запознаят и новите дето се вика и после примерно винаги може да дръпнем я към зара,омв,еко,вегас спрямо колко народ сме и къде може да се съберем :) не е нужно да се лафи кой е голям фен и кой не и т.н. общо взето глупави спорове... иначе на предната страница гледам един колега вика какви фенове сме били като никой не му бил мигвал бибкал..та в стз има страшно много Хонди аз като не познавам никой откъде да предположа кой пише в форума и кой не.. а и примерно моята кола има само едни фарове и тва е..(ест заради финансови проблеми) но това е друга тема иначе колата ми е съвсем обикновена и не се набива на очи както примерно на колегата с Белия хеч или Лилавото купе и други.. та мога ли да мигам на всеки с хонда :) малко е глупаво.. иначе да попитам срещата за 03.06 ако остава може да намина да се запозная с по-сериозните фенове ,че нещо малко хора пишат из форума от стз като гледам пък и аз познавам поне 6-7 човека с хондички и никой от тях освен мен не влиза... това е от мен поздрави и дано да се пооправим из стз-то ,че сме чудо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа честно и аз малко съм навит повече за стадион берое..поне от моя гледна точка аз от 1 год имам хонда и още не съм ходил никъде по срещи защото когато погледна винаги са за кафета.. а има нещо интересно аз като не ви познавам как да разбера къде сте седнали :) и малко тъпо се получава.. ама иначе като вариант мене ми се струва добър примерно срещаме се на стадиона или на някой друг паркинг малко лаф а у да се запознаят и новите дето се вика и после примерно винаги може да дръпнем я към зара,омв,еко,вегас спрямо колко народ сме и къде може да се съберем :) не е нужно да се лафи кой е голям фен и кой не и т.н. общо взето глупави спорове... иначе на предната страница гледам един колега вика какви фенове сме били като никой не му бил мигвал бибкал..та в стз има страшно много Хонди аз като не познавам никой откъде да предположа кой пише в форума и кой не.. а и примерно моята кола има само едни фарове и тва е..(ест заради финансови проблеми) но това е друга тема иначе колата ми е съвсем обикновена и не се набива на очи както примерно на колегата с Белия хеч или Лилавото купе и други.. та мога ли да мигам на всеки с хонда :) малко е глупаво.. иначе да попитам срещата за 03.06 ако остава може да намина да се запозная с по-сериозните фенове ,че нещо малко хора пишат из форума от стз като гледам пък и аз познавам поне 6-7 човека с хондички и никой от тях освен мен не влиза... това е от мен поздрави и дано да се пооправим из стз-то ,че сме чудо :D

:D:D:D:D Колега благодаря за комплимента,ако става дума за моя хеч :Д :):):) Поздрави от мен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D Колега благодаря за комплимента,ако става дума за моя хеч :Д :):):) Поздрави от мен!!!

да за тебе става въпрос :) по някаква случайност доста често се разминаваме из града и често ти засичам хондата или на галирията или там след ита сервиз където я спираш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая седмица среща ще има ли?Ще има ли гонки в неделя на пистата?И сега последно какво се случва?Стадиони ли, кафета ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в колко ч. и къде. И аз не съм се срещал до сега с никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако имам време може и аз да се присъединя! Поздрави и :hondarulez:

Редактирано от gergius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да мога да дойда, имам сесия в Търново :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз този път пропуснах ама за следващия ще гледам да дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я караме по старому през седмица :) следващата среща се пада да е на 17.06.2012г . Аз ще съм там :) И много се надявам като е организирана по от рано да видя някоя стара муцуна Поздрави ! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте , в събота на 9,06,2012г. ще се проведе за 4 пореден път "Младите водачи реагират" , миналата година имаше изложение на автомобили, тази година традицията продължава. Всички, който желаят да се включат трябва предварително е да ми пусне л.с. за да бъде. Ще има доста награди за добре направените автомобили ,така че заповядайте.

Редактирано от ITF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , в събота на 9,06,2012г. ще се проведе за 4 пореден път "Младите водачи реагират" , миналата година имаше изложение на автомобили, тази година традицията продължава. Всички, който желаят да се включат трябва предварително е да ми пусне л.с. за да бъде. Ще има доста награди за добре направените автомобили ,така че заповядайте.

Каде може да се прочете повече инфо???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , в събота на 9,06,2012г. ще се проведе за 4 пореден път "Младите водачи реагират" , миналата година имаше изложение на автомобили, тази година традицията продължава. Всички, който желаят да се включат трябва предварително е да ми пусне л.с. за да бъде. Ще има доста награди за добре направените автомобили ,така че заповядайте.

Каде може да се прочете повече инфо???
Питай , с каквото мога да съм полезен съм на среща.Специално за изложението само от мен можеш да прочетеш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , в събота на 9,06,2012г. ще се проведе за 4 пореден път "Младите водачи реагират" , миналата година имаше изложение на автомобили, тази година традицията продължава. Всички, който желаят да се включат трябва предварително е да ми пусне л.с. за да бъде. Ще има доста награди за добре направените автомобили ,така че заповядайте.

Каде може да се прочете повече инфо???
Питай , с каквото мога да съм полезен съм на среща.Специално за изложението само от мен можеш да прочетеш :rolleyes:
Какво точно представлява това изложение ... На какво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пищете на ЛС :) за да се разберете апък ти Стоянчо ще ми раздуещ на мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата среща се пада да е на 17.06.2012г . Аз ще съм там И много се надявам като е организирана по от рано да видя някоя стара муцуна Поздрави !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата среща се пада да е на 17.06.2012г . Аз ще съм там И много се надявам като е организирана по от рано да видя някоя стара муцуна Поздрави !

Аз съм за..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес някои качи ли се горе . аз нямах възможност да дойда но по следващата седмица ще организирам нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,искам да повдигна въпроса за националния събор,кой,кога и как ще тръгва?!Повдигам го сега въпросът.за да се знае предварително,как да се организираме :rolleyes: Знам,че е още рано,тъй като има още 3-4 седмици,но по-добре рано,отколкото късно... :honda: Поздрави ^_^

Редактирано от drakonkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно никой не иска да пише предварително :( ,следователно май сама ще си тръгна за натам :unsure: (националния събор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...