Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

и сега в краина сметка ще направим ли едно кафе днеска или няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,колеги,влиза ли във форума едно момче,което кара Акорд 1991 година,Ф22,бордо с номер СТ5005..?И още един въпрос,има ли при вас някакъв много наточен Рекс 2-ка,черен,май с турбина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,колеги,влиза ли във форума едно момче,което кара Акорд 1991 година,Ф22,бордо с номер СТ5005..?И още един въпрос,има ли при вас някакъв много наточен Рекс 2-ка,черен,май с турбина?

Жоре покажи се бе човек.Тоя наточен акорд тръгна ли вече?Мисля, че влиза господин стар фен със 100хонди зад гърба си.Черен рекс турбо??? :blink: дай боже всекиму.Борка сложи си една емблема на Хонда и никой няма да забележи.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един наточен рекс, ама не е с турбо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си видял този, не е турбо :

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз няма да пиша вече :angry: сърдит съм :angry: що ми трият отговорите тия лоши модератори :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D чесно не разбрах за кво ми изтриха мнението поне да драсват по едно писънце да знаем кво не е било както трябва

Редактирано от Borislav_STZ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ц ц ц ц ... . заминаха си великите хонда срещи .... :( :( :( :( май другия форум надделя в стара загора ЖАЛКО.... ако има мераклии за срещичка тая седмица да пишатНЕДЕЛЯ в 16:00 часът на Паркинга на стадион БЕРОЕ

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има 3 рекса този е моя другите и те са сток :ph34r: а защо питаш ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Борка при тези цени на горивата може да си направим 1 сбирка в центъра :Д

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,колеги,влиза ли във форума едно момче,което кара Акорд 1991 година,Ф22,бордо с номер СТ5005..?И още един въпрос,има ли при вас някакъв много наточен Рекс 2-ка,черен,май с турбина?

Жоре покажи се бе човек.Тоя наточен акорд тръгна ли вече?Мисля, че влиза господин стар фен със 100хонди зад гърба си.Черен рекс турбо??? :blink: дай боже всекиму.Борка сложи си една емблема на Хонда и никой няма да забележи.
Акорда е невероятен с 4WS,но Жоро няма регистрация във форума,но чат пат чете какво пишем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги издирвам си колата!!! Някой ако я знае къде е в момента да пище МОЛЯЯЯЯ!!!!.Пича с алфите до БКП-то каза, че я е видял в града(минала покрай трокадеро).Моля за съдействие.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега остави телефон ако я видим някъде да звънкаме направо.. то така.. и да я видя после като ти пиша и ти да видиш ,че съм ти писал тя едвали ще е там..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега остави телефон ако я видим някъде да звънкаме направо.. то така.. и да я видя после като ти пиша и ти да видиш ,че съм ти писал тя едвали ще е там..

Оставям телефон на доверен човек, защото съм в Холандия.Казва се Валентин 0883314994.За всеки случай моят е 0031685076474.Може смс да ми пратите 15ст струва.Аз ще ви звънна на обратно.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я видим, веднага ще сигнализираме :)Това да не е Валъо, с зелено 5-та купе с Б18?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да я засека някъде и веднага ще звънкам... иначе от така наречената полиция не полагат ли усилия да я намерят особено след като е и качен клип в вбоха... има доста начини да се установи как къде и от кой е качен направен и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да я засека някъде и веднага ще звънкам... иначе от така наречената полиция не полагат ли усилия да я намерят особено след като е и качен клип в вбоха... има доста начини да се установи как къде и от кой е качен направен и тн.

Клипа е от преди поне 4 години,аз съм го правил и съм го качвал........!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да я засека някъде и веднага ще звънкам... иначе от така наречената полиция не полагат ли усилия да я намерят особено след като е и качен клип в вбоха... има доста начини да се установи как къде и от кой е качен направен и тн.

Клипа е от преди поне 4 години,аз съм го правил и съм го качвал........!!!
е това променя нещата.... :) ,но и без този клип това е доста Очевадна кола има много начини да се открие стига да се кара по улиците..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае колегата, с когото днес се гледахме пред бившия магазин "Бебе", където беше паркирал една чудна Акорд седма серияметалика аз бях с Турър-а, ама пустата ми свенливост не ми позволи да го заговоря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана, дзверо намери ли се? Виждал съм я само 1 път ,ама преди 240 години.. наистина кофти случка,колега :( Успех! :S А и исках да попитам следваща среща тази неделя ли е или другата ( 15.03 или 22.03)? и къде (стадион или Вегас)? Поздрави!

Редактирано от gre3nboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте момчета случи ли се вече на някои от форума да го измъкне от тях МВР-то :Д незнаино защо полицията издирва някаквва хонда без точно определение и оглеждат хондите с СТ номер . Полицая които гледа моята не каза защо но ме измъкнаха направо от нас , някой знае ли защо ? Пригответе се всички собственици на хонда с Ст номер да бъдете потърсени. полицая каза че ще проверят 9000 хонди в целия окръг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА колега и моята кола проверяваха! Също така писах и обяснение кога и къде съм я карал за последно.Доколкото разбрах понеделник вечер е имало инцидент с някаква HONDA civic hatchback. И теи като шофьора е избягал сега правят проверка с цел да го открият.

Редактирано от gergius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние У Казанлък,си направихме вече една среща в районното,доста хондички проверяват,и никои не казва за какво е тази цялата галемация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен са ме търсели но не ме намериха:rolleyes: - доколкото разбрах става въпрос за некъв палеж и пиромана бил с хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и аз така разбрах става въпрос за палеж :) и пиромана е бил с тъмна хонда без точно определение . дано да го намерят и накажат и много се надявам да не е някои от форума защото такъв пироман с удоволствие бих желал да бъде линчуван :)

Редактирано от Borislav_STZ
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА колега и моята кола проверяваха! Също така писах и обяснение кога и къде съм я карал за последно.Доколкото разбрах понеделник вечер е имало инцидент с някаква HONDA civic hatchback. И теи като шофьора е избягал сега правят проверка с цел да го открият.

Колега няма да е само hatchback, защото аз съм купе и аз писах обяснение. И на всичкото отгоре ми ровиха в багажника 1 час.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсят Honda Civic,но незнайно коя година какъв цвят,провериха и мен макар че е продадена още 2009 година,проверили са и мой приятел продал неговата през 2008,друг приятел с телевизорче от 86,което е бракувано също беше проверен,Жоро също го бяха притеснили......май непроверен Сивик не остана.......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 дена и мене ме провериха ама мислех ,че е само нещо в моя квартал ,а то било доста мащабно и аз като вас гледаха багажника гледаха,седалки.. питаха ме кога съм я карал.. :) ,но така като гледам нямат никаква идея за каква хонда става въпрос и най-вероятно нищо няма да направят както обикновено.. а що се отнася до въпросната хонда и човекът с нея това не е добре.. направил си белята така е ,нооо затова си пълнолетен в крайна сметка да носиш отговорност за поведението си в обществото.. и съответно да си търпиш наказанието!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на баща ми хондата провериха, и за моята са звъняли ама аз си бях в Пловдив, бащата показал снимка и полицая му казал че няма смисъл да идвам, твърде нова била

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Интересно мен не са ме потърсили още,явно защото по цял ден съм на работа и колата си е при мен :) Само дето като мина сутрин покраи 2-ро Раионно всичките ме гледат странно и се заглеждат по колата :unsure: Все си мисля направо да спра някоя сутрин и да им кажа да гледат каквото искат за да не ме занимават в последствие :)

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! От скоро брат ми е с сивик 5-та генерация(хечбек)... той мина същатата проверка като някои колеги за които прочетох.А имам иначе едно въпросче!!! Няма ли скоро среща на Хонда фенове от Стара Загора.Защо не всички утре да се съберем на някое доста голямо местенце.. :) Да направим нещо най-после :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ходиш всяка неделя на Вегас-а бе Стоянски :) нали все там се събират и от другия форум ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не ходиш всяка неделя на Вегас-а бе Стоянски :) нали все там се събират и от другия форум ;)

Е .... защото имам право на избор :) (y)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С риск от негативни мнения Стоян предполагам че не ходи по същата причина поради която и аз не ходя!!! ТВА ТАМ НЕ Е НИКАВА ХОНДА СРЕЩА ДА МА ИЗВИНЯВАТ КОЛЕГИТЕ ..... Аз вече имам кола мога да идвам горе на срещите стига да се провеждат там където бяха преди !!!

Редактирано от Borislav_STZ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако икате можем да пробваме на 27-ми от 16;00 часът горе на паркинга пред стадиона . че да видим каква ще е хавата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако икате можем да пробваме на 27-ми от 16;00 часът горе на паркинга пред стадиона . че да видим каква ще е хавата :)

Яко съм ''ЗА'' !!! (y)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като отидем горе на стадиона, какво ще правим там, ще седим и ще се чудим кога ще завали дъжд :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 не е удачна дата ще има драг в хасково и доста от хондафеновете ще сме там . трябва да измислим друга дата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск от негативни мнения Стоян предполагам че не ходи по същата причина поради която и аз не ходяПубликувано изображение ТВА ТАМ НЕ Е НИКАВА ХОНДА СРЕЩА ДА МА ИЗВИНЯВАТ КОЛЕГИТЕ .....

 

С риск да ми се пукне жлъчката от смях като чета такива изказвания, ама...като я няма котката мишките играят хоро :lol: До другата Нова Година дали ще имате среща, организирана от най-великия Хондарев Разбирачев :whistle: като гледам как се уговарят срещите? Аааа, и какво ли правите на "истинската" хонда среща, че като гледам, тук освен да плюете по колегите, за друго не си говорите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...