Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

Глей ся пич ... ти в зимно време като искаш иди си кисни на стадиона там да те брули вятъра .. ние си стоим на топло у кафето ии си прайм кефа с ПРИЯТЕЛИ !!! Всеки може да си избира къде и кога да ходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз съм идвала на такива "срещи" на стадиона. Дремем половин час прави до колите и чакаме...което, особено сега в студа не е много удачно. На последната такава среща на стадиона, на която ходих, имаше 5-6 коли....и след чакането седнахме на кафе на Трафика.Не знам на коя среща си идвал и кои коли не си видял, при положение, че всички идваме с хондите си. Говоря за над 10 човека минимум всяка седмица. "На кафе с познати"... там е работата, че не сме просто "познати", а благодарение на тези срещи сме станали приятели и се виждаме почти всеки ден.Даже Нова Година ще посрещаме заедно :)А по въпроса: ако "хонда среща" според теб представлява половинчасово дрямане на паркинга на стадиона ..ами добре :)

Редактирано от Cinderella

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променете заглавието на темата тогава :lol: Стара Загора - На Кафе с приятели :D Аз когато мога ще си ходя на стадиона ,пак ако ще да има някой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходя по срещи от преди половината там на масата дето бяха в вегас да са имали хонди сигурно ама срещи само на кафе никога не е имало .... може за 5 мин да е ама сме ходили на стадиона или на някои паркинг щото аз еисега като доидох видях само някви хора там на кафето и даже и да ги видя някъде по улицата с колите им няма да знам 4е са те защото само кафета съм пил с тях а не съм видял тва за дето се събираме "хондите" или "кафетата"???

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да не спорим кой откога ходи по срещи и кой откога кара хонда:) Борка, както видя, когато дойдохте при нас във Вегаса, имаше и "стари" и "нови" хондаджии. За тебе ние бяхме просто "някакви хора", каквито бяхте и вие за нас, защото така и не седнахте при наскато ви поканихме на масата, дори замалко. И можеш да бъдеш сигурен, че ако бяхте седнали, следващия път нямаше просто да се разминавамепо улицата. Относно 5те минути на стадиона, да...знаем за какво става въпрос :D И ако все пак решите, заповядайте някой път, може пък да повторите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър Ви ден , гледам пак има разделения в Старата Гъзора ! Нормална картина ! :)Борка , традициите не са това , което бяха .... а и създателя на темата нали знаете кфо кара сега ??!! :lol:Направете си 2 срещи , както е модерно в днешни времена , и се срещайте на драг и пиене !! :PАни/не се познаваме лично , сори за фамилиарниченето/ , писала си "имаше и "стари" и "нови" хондаджии" ... стана ми любопитно кои са "старите" идващи на "новите" срещи ! Здраве ПО на синца Ви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: Айде пак старата песен на нов глас.(Ремикс).Имаше ли среща вчера и къде?Кога е следващата и къде?Весели празници на всички хондадйии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Всеобща тайна е, че някой от тук присъстващите имат голям интерес към "другия" форум и срещите се използват точно за това- каним хората в другия форум щото там сме си по...! Защо ли и кой ли, а? :D За срещите- те са чудесни, дори и да са нарядко , важното е даси понаваме колите и да се уважаваме на пътя! Хубави празници на всички!:santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа :) завихря се нещо като полемика тук. Е, поне да живне малко тая тема. Колега ®O©KonOff няма проблем с фамилиарниченето, надявам се скоро да се запознаем и аз да се обръщам към теб на малко име :) Относно това, кои са "старите" хондаджии, които идват на "новите" срещи, със сигурност за теб ще има познати лица :) H22_turbo_VTEC, вчера ние имахме среща на кафето Лас Вегас, от 18:00 часа. Бяхме в малко по-ограничен състав,10 човека.Следващата ни среща ще е отново в неделя, на същото място и по същото време. Колега koman, не се познаваме с теб, нямам и спомен да си идвал на наша среща и затова ми е интересно как можеш да изразяваш мнение за какво се "използват" срещите ни :D. Да, пишем и в двата форума и какво от това? Трябва ли да се делим според теб? Виж, за това, че срещите са чудесни си прав. И се надявам да продължава все така.Не виждам защо трябва да спорим, ако не желаете да се виждаме всички заедно,в крайна сметка всеки има право на избор.Желая хубав ден на всички! :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля за намаляване на пропагандата, щото ще фърчат глави ;) и се придържайте към идеята на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да взимам страна ,но Борислав е прав - Хонда срещите се провеждаха така :) на паркинг , нищо че зъзнем или ни вали дъжд , полафим и след час на някое кафе или всеки по къщите си да се стопли ;) Че имало е случай хващаме се 20 коли от Пловдив и отиваме в София на месечна среща , а на магистралата ни вали сняг !!! Не се сърдете , но колегата е прав ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие на срещи да си правите кефа ли сте тръгнали или да правите интриги между форуми и между хора ???Още малко ще почнете да се псувате. Борка ..незнам какъв ти е проблема човек.Не мога да ви се начудя как в това време (студ,сняг,дъжд,вятър) ще идете там да киснете на тоя стадион като в крайна сметка пак отивате на кафе ??? Моля ви се един да обясни каква е логиката. Да е лятно време .. съгласен съм ама в това време... Снимки ли ще правите или ще ги гледате у тая тъмница.®O©KonOff- public/style_images/redpro/user_popup.png човеко айде ела някой път на някоя среща да се запознаем ... всеки път като ходя да се подстригвам ти гледам Прелюдеца и му се кефя.H22_turbo_Vtec- Баце остъй ги тия преувеличения... никви деления не стават просто някои хора ги е яд че не става на тяхното.Как може ние една яка групичка от по 10 и нагоре човека да се събираме редовно и да си ходим и по кръчми и дискотеки и тн.,а някои си там дето решили да дойдат на Хонда среща веднъж на 2 месеца почва да вкарва напрежение заради "традиции" които отдавна никой не спазва. koman - Приятел.. незнам кво беше тва за форумите дето го каза .. това че сме си направили календарчета ии раздаваме на Хонда -феновете няма нищо общо с форумите!atoma - човек .. ти наред ли си ?Tino - попринцип си прав колега- щом е среща да е на голям паркинг да се съберат колите ии да се видим. Обаче ние в 99 % от случаите сме едни и същи.Какво да правим да се събираме всеки път така и да ги гледаме тия коли като ги знаем вече на изуст.правили сме им клипове,снимки канихме се и календар да си правим ноо няма да е скоро. Та искам да ти обясня ние в седмицата си правим поне 2-3 събирания,а не на 2 седмици веднъж ;) надявам се че си ми хванал мисълта :) Аре да не правим от мухата,слон ;) Не може ли да се видим и да се кефим че сме се събрали ами да се срещнем и да се гледаме на кръв щото не била срещата от 18:00 ами от 16 :00. Да не издребняваме :) поздрави на всички ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правили сте си календарчета и кое лого сложихте на тях ако не е тайна ? :) The_viper - темата не отива на добре , а това което можете конкретно организаторите на Старозагорските срещи е да вземете поука от казаното до тук ! Щом се виждате 10 човека всеки ден - това за мен не е Хонда среща , а среща между приятели - което не е нещо лошо , но се губи идеята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де аз не мога да разбера какъв е проблема да сме и приятели и Хонда фенове ?Така е приятели сме ,ама приятели които карат ХОНДАААА.Това че ни е приятно да сме заедно и не чакаме да минат няколко седмици за да се видим означава ли че не сме на Хонда среща.Ако ти кажа че сме казвали на повече от 20 човека кога,къде се събираме Извънредно и никога нито един не е идвал.По седмичните срещи пак така. Просто тази седмица която мина беше едно огромно изключение и всички бяхме повече от изненадани че има такъв наплив.Затова сега се дискутира толкова.Но си прав тая тема не отива на добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
the_viper наред съм, що? Когато си организирате приятелски срещи поне си пуснете друга тема, за другарски срещи. Тук темата е Седмични срещи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами става дума за минала седмична среща ... не виждам защо тряа да се прави нова тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я кажи за календарчетата , че и аз искам :) Какви бяха ? нещо ми е обягнала тази тема ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

the_viper Мисля, че когато се решава къде и кога ще е Хонда срещата трябва да бъдат попитани и останалите фенове, а не решенията да се вземат индивидуално! Според мен същината на "Хонда срещата" е да си направим един "оглед" на колите, а не да пием кафе. Часът и метеорологичните условия не са оправдание, защото в 16:00 часа е светло, който има желание ще намери и начини. Не е редно да заблуждавате хората, защото още с първия коментар мястото и часа са посочени.П.С. Щом има деление на "нови" (в това число и аз) и "стари" хондаджии, не сме ние хората които трябва да променят традицията ! :(

Редактирано от ivo_stz
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като страничен наблюдател, бих споделил: - Няма друга такава тема! Не само в този форум, но сигурно и във всички бг форуми, в които цели 28 страници , да се дъвче и повтаря все едно и също нещо, по 100 пъти, до посиняване ... "кога ще е срещата" - в 16/в 18ч, къде ще е - на Стадиона, или Л.Вегас.Все едно и също, все някой не разбрал нещо, като малоумни също.Нямам думи просто. И модераторите са прекалено добри, че я търпят все още да я има тази тема.Тук нищо не се казва, пише се с по две думи, най- много три...Ще ходите ли/няма да ходим. А телефони нямате ли, че комуникирате тука, като чат?! Но явно това са възможностите на хората.Знаете каква беше сьдбата на първата тема, за СтЗ срещите. Тази върви в същата посока. Тогава едни хора бяха изкарани виновни, от други хора. Сега тези други хора, са виновни за други. И докога така ... Безкрай ли? .. И модераторите няма да са виновни.Извинявам се ако сьм прекалено остър за някои, но това е самата истина.

Редактирано от Stonez
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като ида във СтЗ (на прибиране към Казанлък) всеки път има Хонда среща :D Гледаме колите, понякога даваме газ и така :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз повче нямам намерение да споря Срещите в стз-то си имат традиции както вика Иво СРЕЩИТЕ ОТ ЕДНО ВРЕМЕ СА СИ ОТ 16:00 НА ПАРКИНГА НА СТАДИОНА АКО реща след това мога да ходя на кафе но пьрво там... и бат Иво ти недеи само да гледащ кво се пище тука ми земи се зашърти горе да те видим жив ли си

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа и аз съмм ТУК!!!!!! И аз да кажа нещо,хаиде да се сабереме на стадиона в неделя в 4 но да доидат всички да се запознаете и да отиваме на кафе,каниме и старчетата да излезнат поне веднъж в годината да им видя муцуните че ги забравих, и да си пожелаеме по някоя нова хондела в гаража през новата година......... :rolleyes: Рядко пиша в форума но си чета постоянно ии не ме кефите такаа .......

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кво ще дойдеш Митак,с евото ли,ако не ела ще вземем Щар х Щар-а...взема и аз да се появя за малко на тоя стадион да подрифтим.........

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааа,отивам за бира и за пуканки.П.П. - Ооооо,Жоре,ти си бил жив бре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто го и най старото кучее

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :worthy:

Не мога да разбера какъв е проблема? Борка, доста от хората които ходят на Вегаса бяха и преди това на стадиона, и вместо да седнете на масата при другите като отидохте на кафето Вие сега ми дъвчите работи казвани в темата вече безброй пъти. Какво пречи да има среща на стадиона и после на Вегаса: който му е студено за стадиона направо на кафето а който не му се пие кафе си тръгва след стадиона. Толкова е просто за решаване всичко. Променя се часа на срещата на кафето например от 17:30 а тази на стадиона от 16:30 и готово. Един час който иска разглежда колите, после на топло с нещо топло за пиене и това е! Какви са тези караници, спорове и безсмислено вкарване на напрежение, че и деление на стари и нови ( Борка а аз когато ходих на срещи и ти още не караше Хонда ;) ) Гледам доста от най-старите Хондаджии се излюпиха като прочетоха, че има интрига и караници :D и вместо да гледате сеир по-добре вземете се завъртете някой път на някоя срещичка.

Tino не искате да има интриги, а два пъти подхвърляш за въпросните календари, та да ти отговоря: ДА с логото на другия форум са!

Айде PEACE!

ПОМИСЛЕТЕ ВЪРХУ ТОВА КОЕТО КАЗАХ И РАБОТИТЕ МОЖЕ ДА ПОТРЪГНАТ!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера за какво постоянно се натяква кой от кога ходи на срещи,и се приказват празни приказки защото първото което е незнаете дали е така! Аз рядко пиша тук и затова съм си НОВАК но относно това Борката кога е ходил на срещи мога да поспоря защото аз за пръв път отидох на Хонда среща с него и всички стари фенове дори има снимки Марти може да ги пусне срещата беше на Метро преди 9, 10 години има много хора които го помнят това дори Ямболлии,Пловдивчани и TARGETА от Казанлък бяха тук после отидохме на Пицарията на 1во основно.Може да нямахме коли тогава защото бяхме на 15 години но всички си ни познаваха и взимаха,затова престанете точно това накара Кокича да изтрие старата тема защото му писна от глупости.....

Затова PETTE TONG направи новата тема и ако неможете да четете тя си има описаниее на 1ва странничка а то е :срещите са през седмица във неделя след обед 16:00ч,горе на паркинга на стадион Берое. Оттам,кой където сърце му сака-кафета,гонки-монки и прочее.

Аз нямам Хонда но съм си фен на марката и ми е приятно да се събираме израснал съм с Хондаджиичета и мисля да продължа да се събирам с вас.

:rolleyes:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Митачето мисля че доста ясно го каза а аз мисля малко да я позаключа докато не се успокоят някои потребители от този или онзи форум и да спрат да сеят дразги .Хайде със здраве и весели празници на Всичкии :)

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да одим да пием кафе някаде или да покараме че днеска много хубаво времето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да разбера за какво постоянно се натяква кой от кога ходи на срещи,и се приказват празни приказки защото първото което е незнаете дали е така! Аз рядко пиша тук и затова съм си НОВАК но относно това Борката кога е ходил на срещи мога да поспоря защото аз за пръв път отидох на Хонда среща с него и всички стари фенове дори има снимки Марти може да ги пусне срещата беше на Метро преди 9, 10 години има много хора които го помнят това дори Ямболлии,Пловдивчани и TARGETА от Казанлък бяха тук после отидохме на Пицарията на 1во основно.Може да нямахме коли тогава защото бяхме на 15 години но всички си ни познаваха и взимаха,затова престанете точно това накара Кокича да изтрие старата тема защото му писна от глупости.....

Затова PETTE TONG направи новата тема и ако неможете да четете тя си има описаниее на 1ва странничка а то е :срещите са през седмица във неделя след обед 16:00ч,горе на паркинга на стадион Берое. Оттам,кой където сърце му сака-кафета,гонки-монки и прочее.

Аз нямам Хонда но съм си фен на марката и ми е приятно да се събираме израснал съм с Хондаджиичета и мисля да продължа да се събирам с вас.

:rolleyes:

 

Най-накрая реших да постна тези прословути снимки от 1вта хонда среща,за която Митачето писа!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

антон Drike там ли беше? :) и като гледам снимките са с перфектно качество ;) но все пак евала че сте биле толкова много преди 10 години когато хондите бяха лукс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех днес към 5 пристигнах в готиния ви град ... щях да дойда... ако знаех къде е този стадион :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ринем ли сняг на стадиона за утрешната среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брее голямо затишие .. Никой нищо не казва ..събирате ли се .... не се ли събирате.Кажете къв е реда през новата година,кои седмици сега се падат да има среща да вземем да се видим през 2012 година най-после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на пети февруари ще има ли хора на стадиона или сега в студеното няма кой да дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има на Вегаса ,за стадиона незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...