Jump to content
PETE_TONG

Стара Загора-седмични срещи ! --->

Recommended Posts

jonny какъв цвят, ти е нисана и какъв мотор е ?

Редактирано от tisho92
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана замина отдавна, вмомента си търся ВТИ, хеч, 6-та :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана замина отдавна, вмомента си търся ВТИ, хеч, 6-та :D

Задължително ли е да е Хеч? има една красавица се продава на много наш човек.Ела някой път на срещите ни и ще я видиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имаше забележка, че часът на срещите в неделя се в променял.Дайте да определим час за среща и той да не се променя отсега нататък, за да са доволни всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана замина отдавна, вмомента си търся ВТИ, хеч, 6-та :D

Задължително ли е да е Хеч? има една красавица се продава на много наш човек.Ела някой път на срещите ни и ще я видиш :)
Ами аз вече намерих, червения хеч на Дилян :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе днес видях един червен рекс горе до била :huh::rolleyes: беше с регистрация У маи :lol: яя да си признае бързо кои е :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм го виждал но незнам чии е :) малко е одраскан ама се ядва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заралии, ако ви се пие кафенце утре ( в неделя), сме от 18:00 на Лас Вегас :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да знаете някой сивик на части в региона че един бус ми е... мамата.

Ами приятелю.. ако уточниш за къв сивик става дума може и да ти помогнем ама с това обяснение едва ли .. все пак не е само 1 модел сивик ;) кажи и кво ти трябва и тн ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става дума за 5-та ген мога да ти помогна ако е за 6-та немога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ика някой мераклия за утре... 18:00 на Вегаса . Ще плюем по политици и тн.. Весело ще е :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хонда маняци :) от около месец и аз най-сетне се сдобих с Хонда (CRX Del Sol), и ще ми е драго да посещавам срещите на клуба. До колкото разбирам срещите са през неделя от 18:00 на Лас Вегас? или на паркинга на стадиона? следователно следващата среща трябва да е на 06.11.11? :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хонда маняци :) от около месец и аз най-сетне се сдобих с Хонда (CRX Del Sol), и ще ми е драго да посещавам срещите на клуба. До колкото разбирам срещите са през неделя от 18:00 на Лас Вегас? или на паркинга на стадиона? следователно следващата среща трябва да е на 06.11.11? :) Поздрави!

Ами нещата са доста променени .. в смисъл няколко човека се събираме през вечер на Вегаса.Ако желаеш заповядай.Иначе в неделя към 18:00 (но не винаги) сме там.Стадиона го пропускаме щото няма смисъл да се ходи до там особенно в това време. Айде очакваме включване ;) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещите ни са всяка седмица (по няколко пъти даже :) ) . Ако искаш да дойдеш на седмична среща, заповядай в 18.00 в кафето Лас Вегас. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,аз преди три седмици се прибрах от Гърция за постоянно вече.Занимавам се с направа на различни неща от инокс като колектори ,аспуси,генерации и други.Живея в Твърдица в момента ,ще имате ли нещо против и аз да дойда на срещата ви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай, колега! Срещаме се на кафето "Лас Вегас", в неделя от 18:00 часа. Ако искаш, прати някакви координати на ЛС и ще се разберем да те посрещнем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs1: Благодаря ,до скоро

Добре си дошъл :) Ако мернеш няколко Хонди спряни около Вегаса ..значи сме там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!Приятно ми е да пиша в този форум и в тази тема . От скоро съм с Хонда и затова съм нов в този форум.Чета темата и се питам дали ходите да карате своите коли,в смисъл такъв да се събирате и просто да си покарате,защото кафетата са си ясни... Ако има хора които искат да карат,нека пишат. Винаги готов ! Поздрави!:hondarulez::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво караш няма да е лошо да напишеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами почти всеки ден се виждаме и ходим по кафета ако искаш заповядай.Що се отнася да карането .. караме когато отиваме на някъде да се напиваме ..а това не е много рядко :D Дай малко повече инфо за теб и колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка неделя от 18:00 има стартове на Ласс Вегас :D Стартират с бира и завършват на ракия :honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до сега не сам идвал на такива срещи но ще се постарач да доида 4ерен сивик 6-та генерациа

Редактирано от Milchik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте,простете! Хонда Сивик 6-та генерация,бял цвят... Аз се казвам Стоян...пр. ми е към всички..Ивчо,съученико мой,така и не ме повози в това турбо :):honda:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ви да се присъедините към нас, в неделя от 18:00 на Лас Вегас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма рацери ама има кафеджии ;) пък някой ако иска може да направим някой старт тъкмо няма какво да правя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АИДЕ ТАЗИ СЕДМИЦА МОЖЕ И АЗ ДА НАМИНА ЧЕ МНОГО ВРЕМЕ НЕ СЪМ СЕ ЯВЯВАЛ ПО ТИЯ МИРОПРИЯТИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде де ... стига само приказки дайте да ви видим и физиономиите и красивите Хондели най-после .. то срамота .. в един град пък да не се знаем.Тая неделя дайте да направим едно стъбилно събиране на Вегаса. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде де ... стига само приказки дайте да ви видим и физиономиите и красивите Хондели най-после .. то срамота .. в един град пък да не се знаем.Тая неделя дайте да направим едно стъбилно събиране на Вегаса. ;)

Моля да бъда извинен! С много неща се занимавам,включително и боядисване на коли, и с времето съм малко скаран.Все не ми достига,но обещавам лично аз,че при първа възможност ще съм на срещата Ви!!! Както казваш ти,да се видим и колите също,добре,но не виждам как ще се съберем отстрана на паркинг. ПЗ :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че на кой му пука за колите :) Важното е компания за кафето да има ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желание ,има и начин !! А на паркинга на Вегаса ако кажеш,че няма място в неделя следобед .... все ще съберат 10-тина Хондели.Айде без оправдания с колите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа във Вегаса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:00 който има желание да идва ако иска да ми остави някакъв тел. номер за да се намерим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все не намирам време да се домъкна и аз :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желание ,има и начин !! А на паркинга на Вегаса ако кажеш,че няма място в неделя следобед .... все ще съберат 10-тина Хондели.Айде без оправдания с колите ;)

Съгласен съм с теб колега,но мисля,че ме разбра погрешно.От паркинг имам впредвид 10 Хонди една до друга,а не една пред Вегаса,втора пред Аскент,трета на паркинга до кафето на градинката и т.н. ПЗ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееми такъв е живота ... няма пълно щастие :D Нищо то и без тва в тва време не стаа за снимки ,а пък и ще е тъмно вече ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не чувам оправдание с времето ;) Както знам срещите са от 16:00 и са на стадион Берое :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вегас у а .... да не ми се обиждате ама аз ходя на хонда срещи от доста време ... и когато бяха и наи хубавите и наи-големите срещи на кафе среща не е имало ,тогава първо на стадиона или някуде на някои паркинг и тогава които иска кафе ... последната среща на която ходих беще на кафето до вегас ами аз не можах да разбера дали съм на хонда среща или на кафе с познати ... не разбрах нито кои с ква хонда е нито ги видяхАЗ ЩЕ СЪМ В 16:00 НА ПАРКИНГА ПРЕД СТАДИОНА .

Редактирано от Borislav_STZ
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...