Jump to content
jamo

22-23 Май- Национален Vw събор

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Писта Дракон... Някой май се готви да се появи насред националната на VW :P

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от jamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп Емил е разкрит :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си аз,че им е фен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Емо къде са ти лепенките "Виш кво нешто е"? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой от вчера няма ли снимка как си я натоварих на една Х5-ца та да ме обвините и в бмв-изъм :) Бъзика на страна.... колата седеше в халето защото и счупих мотора в неделя.... Вчера със Шаро ( от клуба изтегли другарче) я натоварихме на платформата му и си я прибрахме. Търсенето на причините за смъртта ще е тия дни, но за мое съжаление както се счупи мотор около 9000 оборота обиукновено много малко части остават здрави.Поздрави на папараците и дано скоро колата пак да радва хонда обществото по пистите. :lol: RPM - sux

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо моите съболезнования :lol: проклятието на д15-ката те дебне , трябва да се замислиш... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е.... който не кара, той не се чупи. Покрай мен народа колко двигатели строши, аз до някъде съм късметлия че веднъж на д15-ката съм късал шпонка на разпред. вал ( 8-10 клапана фира) и Б16-ката сега.... а тя направи почти година тормоз без почти никаква профилактика освен смяна на масло. Не знам още какво е дереджето, но май ще се включа към темата на Фаундъра щото на 9000 като се чуе КРРРРРРРР и някак си пораженията никога не са малки ;) Надявам се от аутопсията да науча нещо или поне да си потвърдя някои теории и следващия мотор да е по-издържлив. Всъщност като казах издържлив та се сетих.... в нормални състезателни среди, ако един мотор изкара цял сезон състезания без ревизии, то нещо не му е наред, така че погледнато реално, моторът се представи добре, просто аз май си позволих малко повече грубиянщини отколкото трябваше.Гледаме напред и толкоз :lol:Поздрави на всички състезатели и на тези които ни подкрепят всеки път от публиката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

;)

 

Онова с вълците не можах да го намеря...

 

А за X5цата и БМВ-тата не се оправдавай. На свободното каране Митко ти викаша "Емка" ///М В името ти е заложено даже :lol:

 

Шегувам се. Дано "салатата" не е голяма и скоро пак да тестваме дали този път ще издържи на 9400 :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вай вай вай ... :lol:

Редактирано от Magnum

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах Любооооо, куче гадно :P ходи виж салатата в Спорт и тунинг "стената на плача"п.с. обещал съм ти следващите данни и анализи да са с бъдещата играчка за събиране на данни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казваш да не цапаме другата тема, дай тук малко инфо, от какво предполагаш е? слаби пружини на клапаните?гледам няма много поражения по блока, ще го бъде ли? а главата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, слаби пружини... на около 9100 почваха да не смогват да затварят клапаните. Ограничих си оборптите до 9000 но на последната сесия все пак са са ударили клапан в бутало... или са са заключили едеин в друг. Фабрични пружини просто не издържат... беше преценен риск с най-твърдата комбинация от фабрични пружини, но не мина номера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...