Jump to content
ReMeR

црх-чето ми полудява

Recommended Posts

Това бяха линковете които съм ползвал за да сваля инфо за моя рекс. По тези саитове най вероятно ще има и за 1 генерация. Нямах време да се ровя, просто копирах линковете от един текстов фаил запаметен на компа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1net я ми обясни малко кат на подробно какво искаш да кажеш с празният ход ?

Човек така дистанционно нищо нестава и аз преди сам да я оправя мойта сам 1net ( Емо ) вика от растояние нищо не прая за да не чупя двигатели ела и колкото и да не ми се ходеше отидох и не съжалявах и за секунда :) Ти си от бургас питай някой за добар сервиз или на хонда срещата отиди все има някой който да ги разбира сам най много да направиш нещата по зле :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а тои откаде е ко трябва и аз ще тръгвам трябва да се оправи това болно рексче :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм изпуснал темата, но да се опитам да наваксам...Първо, КОЛЕГИ, стига сте говорили за други генерации, само обърквате автора на темата.

Ето ти линк какво и как да провериш при тая грешка: линк

ТОВА пробва ли го?Беше ме питал за кой датчик говоря... е баш за този от линка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от софия, но едвали ще мога много да ти помогна защото по цял ден съм на работа а не работя в сервиз....слушай чичко Noodle :lol: дал ти е линк към сервизното ръководство, дано се оправяш с английския.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам видях го подробно описание е но на англиски както каза 1нет не сам много на вие ако можете орянтираите ме кам коя страница аз вече ще я преведа някаде.Благодаря на колегите (нещо към старите мнения днес махнах "новите" свещи които бях сложел спря дапрекасва върнах старите които си бяха на нея работи супер но до 4 и 500 оборота.Да обясня по подробмо ако някаде от там прави грешки да ме ориянтирате-Датчикът за температурата работи показва,но пък датчикът за перката не вклучва затова го направих с копче и нямам термостат.Ако някаде тук стават грешките даваите съвети) Отново благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом и с англииския не се оправяш не мога да ти помогна още много. Като си технически неграмотен(като мене) взимаш и четеш и мериш и сменяш едно по едно и търсиш къде са ти проблемите. Тия коли са доволно стари вече, страшно побългарени в много случаи, в много отношения нямат много общо с по-новите модели и ако незнаеш какво и е правено и не разбираш е все едно да хвърляш боб и да се надяваш да ти се изясни какво и е на колата. Ако в Бургас нямаш на кой да я закараш, сипи бензин и пали към Варна - там има поне 2-3ма майстори, които все с Хонди се занимават. Звънкаш, записваш час и отиваш, да ти я погледнат и да ти кажат какъв е проблема - със сигурност ще стане по-лесно, по-бързо и вероятно и по-евтино ще ти излезне да я оправиш отколкото ако почнеш сам да се чудиш и да сменяш едно по едно докато колата тръгне. П.С.Мале мале - чичко..... :) Недей така, моля ти се, батко съм още, до чичко има много време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зорът ми е сега да исчистя грешките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само ако не ви затруднявам колеги кажете каде се намира този датчик и има ли вероятност от този за перката да прави някаква бела ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та по моя проблем.Днес реших да побарам свещите, защото прекъсва слагах, махах, сменях, разменях и аз ги обърках, че като пробвах резултата от това да спре да прекъсва тръгнах надоло и какво да видя-минава 4 хиляди оборота, отиде до 6 и 500. :lol: Сега ще сменям кабели и свещи, и ще пиша дали се оправи проблема.Благодаря за отговорите на колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да изчистиш грешките,махаш бушон N-34!намира се,като вдигнеш капака в ляво дето са главните бушони :) после тестваш пак на окото,за да видиш дали си ги изчистил.успех :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"saro_crx" там доколкото си спомням сега има маи 3 сериозни бущона за тях ли говориш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако толкова те тормози намирането на "back-up" предпазителя, откачи акумулатора за известно време. Просто махането на един предпазител вместо една от клемите е по-лесно и практично.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това добре колеги благодаря но нали след даването на контакт минава тест на компа.След този тес грешките пак светват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами точно,че да не излизат пак грешките се маха бушон N 34,a не само клемата на акумулатора...намира се,като отвориш кутията с бушоните под капака,първия от долу на горе-10А. успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колега за отговора утре ще испробвам с този бошон, но да ви обясня последните и много странни симптоми.Когато колата работи идеално без да прекъсва по никакъв начин отива до 4:500 рпм,но когато колата по някои време почне да прекъсва много трудно ситга до 4:500 - 5:000 рпм ,но след тези обороти спира да прекъсва и си отива до края.Много странни симптоми. (смених свещи-няколко вида,кабели,бензинова помпа.. и къкво ли не още не ги помня вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах от бушона махнах го изчаках но като мине теста пак светват грешките.Забелязах,че точно когато ми свършва бензинът и почва да засмуква и бензин и ваздух тогава почва да се режи,но налея ли бензин спира да прикъсва но забива на 4:000 - 4:500 рпм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможни ли са някаде настроики на ваздухът ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...