Jump to content
Bai_Georgi

Ей, няма оправия в тая държава!

Recommended Posts

Колеги, тази тема я пиша просто да отбележа разочарованието си от поредната глy пост по българските квартални yлици. Що за човек би откраднал едни и никакви си тасове. Е, вярно че бяха от тия дето не падат, не от ментетата, ама ... това няма никакво значение. Явно в слyчая важното е да се правят глy пости на гърба на обикновения гражданин, от където мнозина като мен пострадат по един или дрyг начин. Халал да мy са на тоя *******Останете си със здраве колеги и не правете гадни номера на ближните си!  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраве да е колега. Всичко се връща :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече нищо не може да ме учуди, след като на един приятел му разбиха ладата за да му вземат коланите. Жалко е, но е суровата действителност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак тънко си минал, на мен ми гепиха номерата --> 100лв разходи за нови и отношението в КАТ все едно аз бях крадеца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен зимата ми гепиха тасовете, ама от 4 що само 2 гепиха се чудя... :sick1: Между другото другите 2 ги подарявам, ще пусна снимки някой ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази тема я пиша просто да отбележа разочарованието си от поредната глy пост по българските квартални yлици. Що за човек би откраднал едни и никакви си тасове. Е, вярно че бяха от тия дето не падат, не от ментетата, ама ... това няма никакво значение. Явно в слyчая важното е да се правят глy пости на гърба на обикновения гражданин, от където мнозина като мен пострадат по един или дрyг начин. Халал да мy са на тоя *******Останете си със здраве колеги и не правете гадни номера на ближните си!  

Колега,ако са ти 14 цола сега извади джак пота от темата!!! Аиде обади ми се да ти подаря 4 броя!Не се маитапя от Пловдив съм и като гледам и ти си от там така че ми звънни!!!0888 657 032 или 0878 850 346- - Тодор--

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено искам да благодаря на колегата Rico_Chevenia, за оказаното съдействие и отзивчивост. Трогнат съм не само от получения подарък, но и от желанието на него и съфорумците да оказват помощ на колегите, по какъвто и да е начин. Може да става банално, но в днешно време рядко (да не кажа почти невъзможно) се срещат такива дружелюбни хора! Благодаря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на тая простотоия аз искам да кажа, че на един авер вечерта са мо сложили капачки на витилите на 4 гуми (човека нямаше) :lol::) незнам какво да кажа вие кометирайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще коментирам, че преди няколко години на мен ми свалиха 4-те капачки от вентилите. Явно някой си изкупва греховете... :);):lol:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ,това си е яко!Имам нужда от готин усилвател. . .ха ха ха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха ха ,това си е яко!Имам нужда от готин усилвател. . .ха ха ха !!!

Колега не се знае нищо може някой сутрин да намериш подпрян до предната врата. Аз чакам за генерация на 60 мм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам някой да ми остави охлювче... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз чакам някой да ми остави охлювче... :)

Охлювче мога да ти оставя, нямаш проблеми :) В тия дъждовни дни се намират много.По темата: Не съм учуден... тук всичко се краде. Сигурен ли си че не го е направил някой който те мрази? Редактирано от mihou

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко клолеги наскоро на брат ми на един мач на берое - на паркинга - му откраднаха 4- те лайсни - е нищо че е гоуф 3 ама си е кражба -а преди товаму зеха и единия праг е - ся чакаме и другия - пеадлаи колкото щеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

у варна преди 1година пред морското училище на осветена улица!!!!! на всички хонди сивик някой беше развил задните чистачки ... :cool: а това с винтилите за детски работи :) те така вземат и после слагат другаде :)ПС поръчайте си на някой дете нещо да ви крадне :X

Редактирано от TEHKO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеАз се чудя- като ги крадът тасовете- не трябва ли да се свали гумата/ отвъртят болтовете на гумата, то май друг начин за сваляне на тасовете няма ?Абе майната му, не се ядосвай- коли и чаркове за тях се купуват, ама Човеци не !Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...