Jump to content
SEZER

Philips Blue Vision или Vision Plus

Recommended Posts

Търсих във форума, но не намерих това което ми трябва. Спрял съм се на крушки Philips. Колебая се между Blue Vision и Vision Plus. Ако някой има опит с едните и другите нека сподели кои са по-добре и откъде мога да си купя? От Пловдив съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледай тази тема ЦЪК.Има доста отзиви за най-различни крушки.

в тази тема главният спор е между 50, 100 ватови крушки или ксенон, което на мен не ми помага. та никой ли не е пробвал или чувал някакви отзиви за Филипса? Редактирано от SEZER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Philips Blue Vision и съм доволен, единственото предимство при Vision Plus е при мокъра настилка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама и двата вида ли светят леко бяло или само Blue Vision-а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Philips за които пишеше че дават 30% повече светлина което май е лъжа не открих кой знае каква разлика, та те светят бяло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blue Vision свети по бяло а Vision Plus по-силно, а разлика е видима :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казваш че Vision Plus светят по-силно ама пак ли светят бяло като Blue Vision или жълтеят като обиновена крушка?И нека някой ако знае къде мога да ги купя в Пловдив да каже, защото чичо Гугъл не казва нищо !!!

Редактирано от SEZER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поизтупам темата:Някакви мнения и съвет кои крушки от специалните серии на Филипс, Осрам или друга марка светят най–добре? Важна е и продължителността на живота им и цената. Обикновените ми Осрам нещо не ми кефи как осветяват, китайския ксенон също ми е съмнителен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Аз ползвам Osram- Night Breaker, които са 55 вата, +10 % по- бяла светлина, и +90 % по- ярка светлина, като за сметка на всичко това имат може би 30- 50 % по- малък живот.

Като цяло съм доволен- и на къси светлини някои шофьори мислят, че съм на дълги (с регулирани фарове съм)- просто светят по- добре тези крушки. Имаше тема за тези крушки- ако не се лъжа.

Аз лично шофирам през деня предимно на дълги (при мен изгоряха през 2-3 месеца), а вечер на къси, в момента и през деня на къси- докато изгори някоя от крушките.

Ако се шофира на къси през деня: изгори ли някоя къса светлина- трябва да се сменят крушките- и дългите в този случай си остават нови...

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги. От доста време карам с Philips Extreme Power и съм много доволен. Светят значително по-силно от Vision Plus. Цената им е някъде около 65 лв. за H4. Проблема е там,че се продават само комплект, а не на бройка (ако евентуално ти изгори едната крушка). За няколко години само два пъти съм сменял крушка на фара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...