Jump to content
sa6o46

Кой с каква Газова Уредба кара?

Recommended Posts

1 Хонда Сивик англичанка 1.6i. 16v. 126ps. D16Y22 обикновена ГУ BRC3 Разхода в града е 10л/100км а извън градско 7-8л/100км4 За сега съм доволен 5.Само че нямам омаслител и сега ще търся за да не заминат клапаните след време. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2 с обикновенна газова-ловаточудо на чудесата-5 извънградско

нещо си се обаркал.5 извънградско ми се вижда доста малко :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти па отде са пръкна,да ми казваш че съм се объркалщо си мислиш,че незнам с колко ми бега хайванаизвън градско като сам сам и я карам с до 80,боднал съм и иридиеви свещи,нови кабели,въэд.филтър и добра центровка-ела да видишп.с.ако имаш айлякчийски 100кинта,моим да се обзаложимаз си познавам колата,а ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги. Скоро ще инсталирам газова уредба на хондата ми, и искам да събера поваче впечатления от различни видове и марки уредби, защото изборът нее малък. За да бъде по прегледно и полезно за всички: 1. Модел, двигател, година на производство на колата 2. Тип уредба (газов инжекцион/ обикновенна газова) 3. Марка уредба (BRC,LOVATO,....) 4*. Разлика между разхода на бензин и този на газ в % (пример 5/100 бензин - 6/100 газ = 20% по висок разход на газ) 5*. Разлика във вървенето на бензин и газ (субективно..... пример: голяма, малка, много малка, няма разлика) 6. Надеждност (....водната помпа замина, гърнетата изгниха, клапаните се скапаха.....и т.н. + повреди по уредбата) 7. Изминати километри на газ 8. Отзиви, кой каквото се сети може да допълни (как чувства колата, доволен или не, спестява ли му пари уредбата, сравнение спрямо друга кола и уредба с която е карал... ) * предполагам стойностите ще зависят от настройката на съответната уредба, затова пишете как е настроена вашата.Моля хората които не карат на ГАЗ да не пишат тук, за да не се превръща темата в спор :bow:

1. Honda Civic 1.5 LS vtec-e 1996'2. Газов инжекцион3. Power Jet италянска4. около 10% по висок разход5. във вървенето разлика не се усеща6. за сега няма повреди7. 1000км8. като работа на двигателя и мощност няма никаква разлика с бензина, освен по копченцето няма как да разбереш че колата е на газ :lol:1250 лв ми излезе всичко, с кръгла бутилка, пълначка под капачката на резервлара, прегледи документи и монтаж Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ти па отде са пръкна,да ми казваш че съм се объркалщо си мислиш,че незнам с колко ми бега хайванаизвън градско като сам сам и я карам с до 80,боднал съм и иридиеви свещи,нови кабели,въэд.филтър и добра центровка-ела да видишп.с.ако имаш айлякчийски 100кинта,моим да се обзаложимаз си познавам колата,а ти?

моята я засякох извъградско с до 80 на 5-та - 5.2/100на бензин също я засичах и пада под 5/100иначе с нормално каране, на извъгнрадско към 6 - 6,5 /100 Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. civic англичанка D16Y3 1997г.2.обикновенна газова с ламбда контрол3.Stefaneli4.С около литър повече харчи на газ, но така и не можах да го засека този разход :beer: 5.Много малка в полза на бензина6.никакви ядове7.120008.и аз като Necentrovaniq съм много доволен от ламбда контрола. Върви на гюрултия :P А и на газ като е няма прекъсвач ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Скоро ще инсталирам газова уредба на хондата ми, и искам да събера поваче впечатления от различни видове и марки уредби, защото изборът нее малък. За да бъде по прегледно и полезно за всички: 1. Модел, двигател, година на производство на колата 2. Тип уредба (газов инжекцион/ обикновенна газова) 3. Марка уредба (BRC,LOVATO,....) 4*. Разлика между разхода на бензин и този на газ в % (пример 5/100 бензин - 6/100 газ = 20% по висок разход на газ) 5*. Разлика във вървенето на бензин и газ (субективно..... пример: голяма, малка, много малка, няма разлика) 6. Надеждност (....водната помпа замина, гърнетата изгниха, клапаните се скапаха.....и т.н. + повреди по уредбата) 7. Изминати километри на газ 8. Отзиви, кой каквото се сети може да допълни (как чувства колата, доволен или не, спестява ли му пари уредбата, сравнение спрямо друга кола и уредба с която е карал... ) * предполагам стойностите ще зависят от настройката на съответната уредба, затова пишете как е настроена вашата.Моля хората които не карат на ГАЗ да не пишат тук, за да не се превръща темата в спор :)

вече навъртях 13 000 км с уредбата, никакви проблеми, много съм доволен! във вървенето няма разлика, във разхода разликата е около 10-15% , многократно я засичах.бензинец си гори около 10 литра на месец сипвам, което при моя пробег средно 2500 км на месец е се равнява на 0,4/100 разход на бензин ,моето каране обаче е предимно извънградско, на градско ще харчи поваче бензин, зимата също ще харчи поваче предполагам)това е от мен за сега, Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече навъртях 13 000 км с уредбата, никакви проблеми, много съм доволен! във вървенето няма разлика, във разхода разликата е около 10-15% , многократно я засичах.бензинец си гори около 10 литра на месец сипвам, което при моя пробег средно 2500 км на месец е се равнява на 0,4/100 разход на бензин ,моето каране обаче е предимно извънградско, на градско ще харчи поваче бензин, зимата също ще харчи поваче предполагам)това е от мен за сега, Поздрави!

вече навъртях 17 000 , проблеми със копчето-нивомер дето показва колко газ има в бутилката посредством 4 лампички, отказва да се настрои правилно, измерва твърде посредствено, в сервиза се мъчиха да го донастройват но не ме задоволява как измерва затова залепих малко фолио върху лампичките че ме дразнат вече... този проблем мисля че го има при всички уредби...иначе никакви проблеми, не съм сменял въздушен филтър от както я имам колата, филтъра на газта също (сменя се на 30 000км) за сега никакво обслужване и никакви проблеми.казах на майсторите да ми свалят малко температурата при която да превключва на ГАЗ, от 40 на 30 градуса, би трябвало да падне малко разхода на бензин сега.това е, ако има някви проблеми ще пиша Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква газ бе хора....ми при тая цена кат тегля чертата нема никой.....напоследък сипвам бенз...бахти кожодерите:)!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газта на тази цена да хванат тия луковцои да си я заврът изодзадзе:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топки (т....ак) днеска ми се стори че е 1.38 на шел.......!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Акорд 2001г. 2.0 147к.с.2.газов инжекцион3.Фобос4.градско 13.5 газ 10 бензин(1 път само съм я засичал на бензин)извънградско 9-10 газ 8 бензин(бих предположил)5.Бих казал,че няма разлика може би,защото е автоматик6.Засега всичко е наред (да чукна на дърво)7.25 000 мили8.В началото гореше повече(15 градско) и не вървеше толкова понеже катализатора беше запушен,но го отстраних проблема и съм доста доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам стокова хонда:

 

Публикувано изображение

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda HR-V 1.6 4x4 D16W1 1999 с газов инжекцион Lovato Easy Fast-firmware:Lovato_#03040.lp4 ,закачени са и двете ламбда сонди, около 10 газ на градско.Имам софт и кабел за настройки ако някои колега има проблеми.Работи перфектно за сега сам изминал 3500км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живеем в страна на абсурдите и монополите, опс картелите.Колкото е по-голямо търсенето, толкова е по-голяма цената.Това се казва комунистически капитализъм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.CR-V K20A, 20032.BRC INJECTION SEQUENT FAST + Flashlube Valve Saver Kit4.БЕНЗИН 10,5/100 ГАЗ 11,5/100 ВАЖНО Е КАКВА Е ГАЗТА. АЗ ЗАРЕЖДАМ САМО НА OMV И ГАЗТРЕЙД5.РАЗЛИКА В ПОВЕДЕНИЕТО НА КОЛАТА НЯМА, ВЪПРЕКИ ЧЕ Е АВТОМАТ.6.НА ВСЕКИ 20000 КМ. РЕГУЛИРАМ КЛАПАНИ СТРУВА 50 ЛВ.7.МИНАЛ СЪМ 70000 КМ. МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН И НЕ СЪМ ИМАЛ ПРОБЛЕМИ ДО МОМЕНТА. Е УРЕДБАТА ИЗЛЕЗЕ 2000 ЛВ, НО ДОСЕГА СЪМ Я ИЗБИЛ ПОНЕ ТРИ ПЪТИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Модел, двигател, година на производство на колата2. Тип уредба (газов инжекцион/ обикновенна газова)3. Марка уредба (BRC,LOVATO,....)4*. Разлика между разхода на бензин и този на газ в % (пример 5/100 бензин - 6/100 газ = 20% по висок разход на газ)5*. Разлика във вървенето на бензин и газ (субективно..... пример: голяма, малка, много малка, няма разлика)6. Надеждност (....водната помпа замина, гърнетата изгниха, клапаните се скапаха.....и т.н. + повреди по уредбата)7. Изминати километри на газ8. Отзиви, кой каквото се сети може да допълни (как чувства колата, доволен или не, спестява ли му пари уредбата, сравнение спрямо друга кола и уредба с която е карал... )1.Integra Type R,B18C6,1998г.2.Газов инвекцион 3."Romano" 4.Разхода варира в малки граници в зависимост от това какви дюзи и сложа и как искам да върви,но последно харчи в София някъде около 13-13,5 л,газ и толкова бензин.5.Разликата не е кой знае каква,все още Хондю не се дава на сфетофар6.Надеждност-като взех колата и смених водната помпа заедно с ремъците,регулирах клапаните,като им дадох 5 стотни в аванс,а пък гърнетата са и нови.Уредбата е нова и е с две години гаранция.Гаранцията аз я държа,така че ядове нямам.7.около 7000 км.8.Колата си и е добре на газ,наблюдавам я постоянно.Досега всички коли са ми били на газ и винаги с възможно най-доброто за момента на пазара и Бентли да си купя пак на газ ще върви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Civic, D15Z6, 19962. ГИ3. Fobos Gas + Flash Lube4*. Бензин 7,2/100 и газ - 8,4/100 смесено.5*. С немска газ колата върви по добре в спортния режим на ги-то от колкото на бензин, при останалите два единствено се усеща по добро ускорение до около 3500-4000 на газ, с бг газ и в трите режима е по зле от бензин.6. Първия път доста бързо се задръстиха филтрите на газовата (на около 7-8000км, това е и единствената смяна до сега) и започна да прехвърля на бензин при високо натоварване, след смяната им всичко се оправи.7. 11-12 000 км (около 2000 в България, останалото в Германия).8. Колата си върви спокойно, тихо, дори не усещам придърпване докато прехвърля на газ. Спестява ми половината разходи за бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда прелюд 5 генерация 2.0iГИ LOVATOградско 12.8извънградско 8.2смесен около 9.5-9.8

Редактирано от eldesa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д13б2с обикновенно гаазово лувато.извън градско до 140 ми дава от 6 до 7 на сто.градско от 8 до 10 зависи от стката.но не е ни6то особенно като вървене.това е да караш на икономия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква газ бе хора....ми при тая цена кат тегля чертата нема никой.....напоследък сипвам бенз...бахти кожодерите:)!

Топки (т....ак) днеска ми се стори че е 1.38 на шел.......:D

... аз ви обаснявах навремето да ги оставите да си карат на бензин, ей ви ся газ по 1.40лв/л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

д15б2-сивик седанобикновенно газово ловато.извън градско до 120 ми дава от 6 до 7 на сто.градско от 8 до 12среден разход 9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Хонда Риджлайн, двигател 3.5 V-TEC V6 250кс., 2007г.

2. Газов инжекцион

3. Фобос

4. Около 20% по висок разход на гас

5. Не намирам разлика...може би защото е 250кс

6. Все още не мога да кажа

7. 8000 - 9000км

8. Много трудно я настроихаПубликувано изображение Този който е с лаптопа и трябва да я настрой определено се отнесе немарливо. Докато не се намеси собственика на сервиза. Не им се занимава да слагат 6 цилиндрови Г.И., защото настроиването е по трудно е няма голяма разлика в парите. Предпочитат 4 цилиндара...набързо и кой от къде е! Така ми я бяха настроили,че дали карам с 180км/ч или с 90км/ч дава еднакъв разход. Смениха ми инжекторите с по малки,защото се оказа че са ми сложили прекалено големи за да се презастраховат.Добре че беше собственика на сервиза да види инжекторите. За разхода на гориво веднъж минавам с 40л. гас 340км. Това за мен е супер все пак тежа 2 750кг. Сега като го засичах последно ми даде смесено 16/100км. Бутилка 60 лита побира около 54-55литра. Допълнително сложих на електронно омасляване на клапите.Командва се от pc-то на газовата ситема, колкото повече гас влиза в двигатела толкова повече и масло за смазване. От това масло ми гори около 100мл./ 1 000км. Цената му е 12лв. литъра, ако не греша. Виждам, че доста хора карат Хонда на гас...кажете кой каде зарежда? Намирате ли разлика в гаста на различните бензиностанции?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ХОНДА CIVIC GX2. Метанов инжекцион3. ХОНДА-Кейхин4. Огромна в полза на метана но аз и нямам бензин де :lol:5. Няма6. Държи фронта.7. 133000км8. Не съм доволен. Незна какво да правя със спестените пари :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::):lol:

 

Те тука един френд си караше колата на газ и след 67 хиляди какво стана .

 

П.п не го пожелавам на никой:lol: ,снимката е на 200 метра от вкъщи .

 

Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ХОНДА CIVIC GX2. Метанов инжекцион3. ХОНДА-Кейхин4. Огромна в полза на метана но аз и нямам бензин де. Градско/Извън градско 7кг/4.5кг = 8,96лв/5,76лв при 1.28кг метан5. Няма6. Държи фронта.7. 133000км8. Не съм доволен. Незна какво да правя със спестените пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRELUD 2.0 газов инжекцион LOWATOдоволен съмразход трудно може да се каже след като бутилката е30л и трябва да събира 26 л а вчера ми сложиха 28.7л.уредбата е на 3 месеца и не може да се е развалила сондатаразход около 8-8.5 на дълго и около11- 12 в софия поставих е в монтана защото ми излезе по евтино

Редактирано от eldesa
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече навъртях 13 000 км с уредбата, никакви проблеми, много съм доволен! във вървенето няма разлика, във разхода разликата е около 10-15% , многократно я засичах.бензинец си гори около 10 литра на месец сипвам, което при моя пробег средно 2500 км на месец е се равнява на 0,4/100 разход на бензин ,моето каране обаче е предимно извънградско, на градско ще харчи поваче бензин, зимата също ще харчи поваче предполагам)това е от мен за сега, Поздрави!

вече навъртях 17 000 , проблеми със копчето-нивомер дето показва колко газ има в бутилката посредством 4 лампички, отказва да се настрои правилно, измерва твърде посредствено, в сервиза се мъчиха да го донастройват но не ме задоволява как измерва затова залепих малко фолио върху лампичките че ме дразнат вече... този проблем мисля че го има при всички уредби...иначе никакви проблеми, не съм сменял въздушен филтър от както я имам колата, филтъра на газта също (сменя се на 30 000км) за сега никакво обслужване и никакви проблеми.казах на майсторите да ми свалят малко температурата при която да превключва на ГАЗ, от 40 на 30 градуса, би трябвало да падне малко разхода на бензин сега.това е, ако има някви проблеми ще пиша
21 000 кммоите проблеми започнаха, инжекторите много се разтракаха, като спра на място брмъчи почти като дизел, и започна да ми тресе мотора и мени леко обороти на място, в движение си е добре, трябва да я карам на газаджиите и сигурно ще я оправят ама не ми остава време... на бензин си е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за fenabg качвам една снимка на която се вижда какво става когато един от колегите ми караше рейса с дизелово гориво Публикувано изображение

 

По темата

1. Модел, двигател, година на производство на колата

Прелюд 5, F20A4, 1998

2. Тип уредба (газов инжекцион/ обикновенна газова)

Газов инжекцион

3. Марка уредба (BRC,LOVATO,....)

Фобос

4*. Разлика между разхода на бензин и този на газ в % (пример 5/100 бензин - 6/100 газ = 20% по висок разход на газ)

10-11л/100км бензин и с около 0,5-1л повече на газ като този разход не е само градски. Сега (зимата) е твърдо 12. Извънградско 8л/100км със скорост не по-голяма от 130км/ч

5*. Разлика във вървенето на бензин и газ (субективно..... пример: голяма, малка, много малка, няма разлика)

Със нови филтри разликата е слабо долувима но зацапат ли се е мъка

6. Надеждност (....водната помпа замина, гърнетата изгниха, клапаните се скапаха.....и т.н. + повреди по уредбата)

Смениха ми гаранционно компютъра на втората седмица който е тяхно производство и поплавъка в бутилката който е на BRC

7. Изминати километри на газ

18000

8. Отзиви, кой каквото се сети може да допълни (как чувства колата, доволен или не, спестява ли му пари уредбата, сравнение спрямо друга кола и уредба с която е карал... )Както Jderov и аз мисля, че нещо им куца майсторлъка което може би се дължи на липсата на обучение.Отделно съм чувал добри думи относно компетентноста на Вендов който мисля е собственик на сервиза в Богров.

 

 

Първите 10000км карах с газ на Лукойл и филтрите бяха ужасно зацапани. Сега съм минал 8000км с газ предимно на ОМV и пак чиствам колата тромава и прехвърля на бензин при натоварване което значи, че филтрите пак са зле. След смяната на тези филтри мисля да покарам до следващото обслужване с газ на Еко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде скоро бях писал. Около 7-8 лични коли съм имал на газ. Никакъв проблем. Газта е по-мазна от бензина и двигателя утихва даже - всеки, който кара го знае. Сега карам 2.2 Aerodeck, обикновена уредбичка - според мен ГИ си е пилеене на пари и проблеми. Това лято до морето ми даде 8.6 среден..., което си е приказка... Градско - зависи... 12, 13, 14, 15... :) 150 - то коня са си екстра, върви си колкото искаш... Ами, ... наздраве... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.колата ми е d15b2 2.обикновено газово3.мим газ-турско 450лв5.лятно време градско 8л извън градско 6л 6.зимно време градско 10л извън градско 8л

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Honda Prelude F20A4 5ген.2. SIMGAS - газов инцекцион3. SIMGAS4*. градско газ 12.5-13.0 ,по едно време беше 15-16,но след реглаж на клапаните се стабилизира,извънградско е 9 със 130 км. - на бенц след реглажа(преди 1000км) не съм я засичал5*. При включване на газ не се чувства смяната,разликата може би има,но почти не е видима или просто е от ефекта плацебо :)6. Надеждност - натегнати клапани7. 70000 км - от 2007г . е на газ8. при сегашната цена на бенц/газ съм доволен,ако цените на горивата са нормални,както и заплатите ни нямаше да има подобни теми,но за жалост те присъстват във всеки един форум за автомобили

Редактирано от schnapps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
хонда акорд 5г / двигател:F20Z2 / газова:ВRC90АТ/ изминати километри:100000/ разход8.5извънградско-градско12-13/ разлика с бензина:почти никакава/ промлеми заради газта:никакви до момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Хонда сивик - англичанка, D16Y3, 1.6 113к.2. Обикновена газова3. Тартарини4*. Бензин 9/100 градско, газ 10/100 средно в града (зависи от къде сипвам)5*. Има малка разлика, но в рамките на нормалното.6. Засега нищо не е заминало7. 3000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старата ми кола беше с газова оретба на БРЦ (инжекцион) и бях много доволен. От БРЦ казваха че с оптималните настроики разхода се качва с 15% разхода на газ и мошността пада с 10%. Много бях доволен но цената и беше доста голяма (2200 лв.) за Опел Омега 2.5 V6. За някоя хондичка с 4 цилиндров двигтел ще е около 1500 лв най вероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A8 - 98 г.

ГИ - БРЦ вече 1 година карам нон стоп.До скоро,я карах със оптимални настройки на изпарителя / демек налягането беше на макс /

с тези настройки градско 30-32 мили извън градско около 46-50 мили / зависи от къде съм заредил

зареждам само от петрол блуфорс и съм много доволен . от другите газ станции по малко мили минавам .

сега с новите настройки 45 мили градско или 72 км градско с 10 лв на 1.28 цена на газта.

извънградско не съм засичал още с новите настройки.

 

За разликата газ бензин мога да кажа че кошника върви по добре на газ :D

 

карал съм в чужбина и на базата на тяхния бензин го казвам.В България бензина е под всякаква критика

извън градско / карам душманската / разход ми е дала в Ирландия 5.5-6

Градско спокойно каране и душманската 7-8

България градско - 9-10 и до 13 съм стигал от различните бензиностанции

България извън градско под 8 не съм падал

Вие си правете сметка ;)

 

БРЦ-то струва 1400 лв толкова ми излезе нямам проблем с каквото и да било двг,изпускателна система, клапани глупости и т.н.

ДОВОЛЕН СЪМ МНОГО.

Ако някой желае ще дам координатите на момчето във Варна ,добър майстор е и коректен ! !!

имам проблеми в момента с двг-то и когато го оправя на 100% ще падне още разхода на гориво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик д13б2 с обикновено газово ловато,от 6-7,5 извън градско и 8-10 градцко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...