Jump to content
Preludeman

Разход Прелюд 2.0

Recommended Posts

Мислим че една газова уредба ще ти реши бюджетния проблем.Разхода ще е същият а цената на половина.А въпросния най-вероятно е бил много по-впечатлен от краката ти и ти е казал нещо знаменателно.Ако и ти бе предложил той да го смени - ауу:o/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да й слагам газова. Ще я карам така :P/> .. Все някак ще се справиме... Важното е да сме заедно! :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се въртя с тролея около 12-14 градско, зависи от много фактори и 8-10 извън. Отново зависи от карането. Много лакоми тия Прелюди. Чупят митовете за икономичните двигатели на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се че нахлувам в темата ви но Прелюд остана несподелената ми любов тъй като предпочетох семейното CR-V I . Ама сега като чета за разходите ви изумявам. С CRV-то докарвам разход 7,5 /100 с 90км/ч бензин а пък е доста по неаеродинамична и сигурно по тежка. В града повече от 11-12л не съм стигал. Що така хапва тая вашата красавица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото кракът на някой от колегите е по-тежък.Извън града с 90км/ч е наистина много приличен разхода а градско каране с ограничението от 50км/ч за разход от 13 литра не знам как се докарва.Всъщност знам - газ и спирачка до следващият светофар.Не говоря обаче за тежките задръствания които има в пиковите часове и за 30 мин да минаваш 4 пресечки защото тогава и CR-V няма да ти даде 11 литра :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...