Jump to content
ivoivan

Преден тампон двигател

Recommended Posts

Здравейте,карам акорд 99 г. 1.6 бензин, 115 КС. има един тампон на двигателя отпред до радиатора който трябва да сменям. на единственото място на което казаха че могат да ми го доставят ми казаха че струва 195 лева и доставката е 20 работни дни. намерих го на друго място за 145 лева но се оказа че той не става. дайте съвет от къде мога да намеря такова нещо в района на варна - ако и цената е по-приемлива няма да се расърдя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр, карам Акорд 2001 год. и имах същия проблем .Поръчах си от КАРАДА за 20 дни на цена от 145лв 2009год. Август и ми го смени Дидо - Chikiriki. Другият вариант , който ми го прeдложиха беше от Дидо - Chikiriki , но ме предупреди , че не е толкова рентабилен ако това ще ти е колата за по дълъг период. П.С. Проблемът при мен дойде от това , че в КАРАДА объркали пратката и почаках около 35дни, но пак си карах колата. УСПЕХ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай снимка някой може да има хубав втора употреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дай снимка някой може да има хубав втора употреба

благодаря за предложението, но предпочитам да сложа нов. а и снимка няма как да направя защото тампона се е на вдигателя а аз няма как да го извадя че да го снимам. явно базирайки се на написанот по горе няма измъкване и ще трябва да поръчвам ония за 195 лева. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...