Jump to content
men4e

Да направил едно добро дело

Recommended Posts

Здравйте колеги. Преди време бях чел подобна тема, но неможах да я намеря и отупам от пепелта.Тези дни покраи празниците всички "варненци" заминаха на някъде и само моята кола остана на паркинга пред кооперацията. Има две огромни дупки от пред, които винаги бяха пълни с вода и като си измия колата и след 5 минути става на г..з. Реших да измета паркинга и с някои по-големи камни и това което съм измел да запуша дупките. Получи се много яко и честно ви казвам много ми беше кеф да гледам как колите минават без да пропадат в дупките.Тъпото обаче беше, че хората минаваики покраи мен ме гледаха много стрнно се едно съм ненормален или некои циганин само дето нямам оранжева жилетка.Та мисълта ми е да се съберем клубно и да почистим някоя детска площадка, парк или нещо такова. Може да ударим и една боя на пързалки, люлки и т.н. , ако сме 10-тина човека по колко ше събереме за боя некви 1-2 лева. А ще е много по-яко като спреме 10-тина хонди до мястото което чистим или носим тениски на хонда та да видях хората, че може и да сме добри, а не само да даваме газ по улиците.

Редактирано от men4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

екстра идейка и аз съм съгласен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другата тема за която говориш я бях започнал аз . Тя е малко по широка и обобщена ... стигнах до там че писах на Столична община с някои въпроси относно детските площадки и вече повече от месец никакъв отговор, но аз там ги питам за боядисване и евентуално разрешение за подобрения и подобни...ако искате само да чистите - няма кой да ви спре... - стика теми +1, +2 :) направо си набележете някаква дата и поканете съфорумците от вашия град и действайте.... ше вземе да се окаже че верно всичко остава само на думи ... нека докажем че наистиа можем да направим нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казвайте дата и час и да започваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да се събеат повечко ентусиасти и после по отделно по градовете някоя събота или неделя да се деиства.Примерно за Варна месечните срещи са първата неделя от месеца в 4:00. Можя един месец вместо в 4 да е по-рано та да се съберем да свършим някфа работа и после яко бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер,трябва и в Пловдив да я пуснем! Може пък да се появят ентусиясти кво?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо слабо има ентусиасти.Ше фана да пусна тема "ае да пиеме по биричка" та да се съберем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...