Jump to content
e34_528turbo

Възмутен съм :((

Recommended Posts

Колеги имам регистрация тук от почти 3г но малко над година не съм посещавал форума. Днес решавам да вляза и не мога. Пиша си ника и паролата но шахта. Опитвам се да си направя нова регистрация със същият ник и пак шахта. Не съм си объркал нито паролата нито ника за което съм сигурен. Влизам с тоя ник и със същата парола във всички форуми и няма как да го объркам. Тук последно бяха измислили някви правила които гласят че ако нямаш мин 50мнения не можеш да си пуснеш обява във разделите продава и купува. Сега ми се налага да си пусна обява в тоя раздел а като ми я няма регистрацията какво правим ??? Спамя 50 мнения за да си получа правата ли ??? Към кого да се обърна и да си задам въпроса защо не мога да си вляза с ника и паролата. Ако ми е истрит акаунта защо като искам да се регистрирам пак със същият ник ми дава че е зает ???

Редактирано от e34_528turbo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към модераторите :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или опитай със забравена парола колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нека модераторите да му помогнат да му кажат какво е станало да се разбере с тях на лични ,явно ситуацията е гадничка(бъг)?.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега вместо да се възмущаваш можеше да използваш някой от координатите които аз и/или колегите от модераторския екип сме публикували в профилите си. Не е сложно и се случва сравнително често да ме потърсят по такъв въпрос.Просто кажи си ника и ще видя какъв е проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите нищо не могат да му помогнат!!!Колега e34_528turbo, обърни се към администратора Al Capone.Поне по IP нямаш друга регистрация, а мога да твърдя на 101%, че профили не се трият по каквито и да било причини!!!Както посочих по-горе, обърни се към админа, той поне може да ти провери по повече параметри старата регистрация!!!П.С. Всъщност, можеш ли да постнеш поне ник-а, ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите нищо не могат да му помогнат:DКолега e34_528turbo, обърни се към администратора Al Capone.Поне по IP нямаш друга регистрация, а мога да твърдя на 101%, че профили не се трият по каквито и да било причини:)Както посочих по-горе, обърни се към админа, той поне може да ти провери по повече параметри старата регистрация:(П.С. Всъщност, можеш ли да постнеш поне ник-а, ???

Разбира се че мога аз по всички форуми влизам само с тоя ник. slavianko регистриран съм и в БМВ форума от 2004г със същият ник и същата парола. В перформанса също имам регистрация със същият ник и абсолютно същата парола. Затова и смея да твърдя че няма как да съм си объркал нито ника нито паролата. Гадното е че като пробвах да си направя регистрация със ник slavianko ми дава че е зает.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Колега ще направя всичко възможно да отсраня този проблем. Има го не само при теб. Дори и e-mail-а ти беше изчезнал от профила. Ще ви държа в течение на този проблем/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да си призная често и на мене ми се случва този проблем,но има опция забравена парола и от там си оправям нещата,не знам на какво се дължи това! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще направя всичко възможно да отсраня този проблем. Има го не само при теб. Дори и e-mail-а ти беше изчезнал от профила. Ще ви държа в течение на този проблем/

Ще съм много благодарен ако се получи някакво положително развитие по въпроса. Благодаря все пак и за обърнатото внимание. Написах тук темата понеже не знаех къде. Ако не и е било тук мястото моля да ме извините.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глас в пустиня :wub: Надявах се някой да обърне внимание но явно нещата ще си протекат съвсем по Български.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си се обърнал за помощ значи сам неможеш да си помогнеш и според мене е редно да имаш малко повечко търпение. Хората са ти обещали да разнищат въпроса, но понякога в компютърния свят е по-сложно от колкото си мислиш. Прояви търпение преди да пишеш и уплюваш родината ни, защото с тези ти думи засягаш не малко хара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След такова изказване как да има желание да ти помогне човек. Имай малко търпение, щом Al_Capone е казал, ще свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа, аз отпреди поне две седмици имам запитване към модератор (e-mail), защо не мога да пусна обява в този форум... Отговор няма... Сега виждам, че пишете, че имало някакъв задължителен брой мнения... От което, не виждам каква е ползата, ама щом така е решено - няма проблем, ама поне някой да ми беше отговорил...Или все още не е изтекло необходимото технологично време за обработка и изпращане на отговор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ви кажа, аз отпреди поне две седмици имам запитване към модератор (e-mail), защо не мога да пусна обява в този форум... Отговор няма... Сега виждам, че пишете, че имало някакъв задължителен брой мнения... От което, не виждам каква е ползата, ама щом така е решено - няма проблем, ама поне някой да ми беше отговорил...Или все още не е изтекло необходимото технологично време за обработка и изпращане на отговор?

Еми мен, кфо да ти кажа кат си правил тая регистрация има правила, които не е било зле да прочетеш. Модераторите едва ли само това им е работата да отговарят на такива въпроси, които не трябва да бъдат и задавани. И това правило е с цел да не си прави регистрация тука всеки, който е решил да си продава хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това правило е с цел да не си прави регистрация тука всеки, който е решил да си продава хондата.

Както кажеш мен.Лошо няма щом така сте решили...Аз като прегледах темите в "Продава" си помислих, че съм се върнал 2год. назад във времето :) Ако идеята е да се самозалъгвате колко ви струват колите - разбирам смисъла на правилото.Както и да е... скоро няма да го посещавам тоя форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това правило е с цел да не си прави регистрация тука всеки, който е решил да си продава хондата.

Както кажеш мен.Лошо няма щом така сте решили...Аз като прегледах темите в "Продава" си помислих, че съм се върнал 2год. назад във времето ;) Ако идеята е да се самозалъгвате колко ви струват колите - разбирам смисъла на правилото.Както и да е... скоро няма да го посещавам тоя форум.
Като гледам в профила ти какво караш...........май това и продаваш :). Аз карам влак,но не го продавам.Четенето на правилата е полезно и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, продавам каквото карам. Не виждам проблема.Не си спомням да съм длъжен на някого с нещо...Ако имах 50 мнения от типа "аха, супер, много яка бегачка, давай в същия дух" и т.н. с какво щеше да е по различно статуквото ми та да мога да пусна тогава обява?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

С мнения от типа :

"аха, супер, много яка бегачка, давай в същия дух"

Няма да си дочакаш 50-тото мнение, бъди сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След такова изказване как да има желание да ти помогне човек. Имай малко търпение, щом Al_Capone е казал, ще свърши работа.

А колко време според теб трбва да проявявам търпение ??? Тия дни ще стане 1месец. Виж какво колега аз не съм нарушил ни едно правило бил съм абсолютно коректен потребител и в един момент се оказва че съм ощетен поради неизвестни за мен причини а ти ме изкарваш виновен че нямам търпение. Колко спред теб още да чакам ? Още един месец? Още два? Или да изчакам година за всеки случай? Някой поне да ми каже че се прави нещо. Е сори ама няма как да не се дразня. Не ми казвай че ако на теб ти затрият двете хиляди мнения и изведнъж се окаже че не можеш да си влезеш с паролата и ника ще си траеш повече от 2-3 дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След такова изказване как да има желание да ти помогне човек. Имай малко търпение, щом Al_Capone е казал, ще свърши работа.

А колко време според теб трбва да проявявам търпение ??? Тия дни ще стане 1месец. Виж какво колега аз не съм нарушил ни едно правило бил съм абсолютно коректен потребител и в един момент се оказва че съм ощетен поради неизвестни за мен причини а ти ме изкарваш виновен че нямам търпение. Колко спред теб още да чакам ? Още един месец? Още два? Или да изчакам година за всеки случай? Някой поне да ми каже че се прави нещо. Е сори ама няма как да не се дразня. Не ми казвай че ако на теб ти затрият двете хиляди мнения и изведнъж се окаже че не можеш да си влезеш с паролата и ника ще си траеш повече от 2-3 дни.
Оффф, тая тема я бях забравил съвсем. Верно си е, че ако на мен ми се изтрие регистрацията и 0 мнения да имам пак ше ми стане гадно ма се тая. И не че ми влиза в работата и не че ми пречиш ма кат караш мечтата на много хора, които немога да разбера а иманно БМВ, къв е тоя зор да четеш форума на Хонда, кфо толко интересно интересно има тука за БМВ-та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом проблема е в постовете сам се сети какъв е зора :P До колкото знам не е нужно да имаш постове, че да четеш форума , даже не е нужно да си регнат. :P Все пак толкова ли е сложно да се разбере имал ли е нямал ли е акаунт и да се реши проблема по-бързо.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за 50-те поста е кофти, защото така се бълва яко спам от новорегистрираните. Не можели да се направи период на изчакване след регистрацията за да се пускат обяви в купува-продава, примерно 50 дни след регистрирането. Так ще се намалят спамовете от рода на " супер е, много яко, браво и т.н.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е че има един мейл на който да се пише когато юзерите имат проблем, обаче тоя мейл никой не го чете. Аз също имах проблем и писах на него 1-2 пъти. Ако случайно пък го чете някой и не отговаря - още по зле, защото е искрено неуважение към потребителите. Все пак модераторите нямат единствена цел да драскат мнения, а и да помагат когато е нужно, другото е късане на потници.Освен това, очевидно е че е много по-добре да се изисква време, а не мнения за да можеш да купуваш/продаваш във форума.@men4e - доста тъпо се заяждаш с човека. Лузърско е деленето на хондаджии и други марки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[@men4e - доста тъпо се заяждаш с човека. Лузърско е деленето на хондаджии и други марки.Според мен наистина има известна връзка между това къв човек си и каква кола караш ( над 50% от голфовете - надута музика , свалени джамовете та сички да могат да го видят кои е, ремуса задължителен та да се чува от далече и задължителния мрусен поглед и ръка подадена през джама държеики бяло виктори) - ти не си ли го забелязъл това.Но в конкретния случаи не съм имал в предвид такова отношение към човека заради тфа, че кара БМВ. Просто за тях си има БМВ форум в които има по-полезна за него информация от колкото тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, нахранихте човека, без да знаете, че освен бмв-то кара и хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе няма значение кво кара човека иска си регистрацията и толкова може и да си иска стария ник и затова ....пък и верно цял месец мина и нищо всеки би се изнервил !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, нахранихте човека, без да знаете, че освен бмв-то кара и хонда!

И освен , че кара БМВ и Хонда е истински маняк на тема автомобили , а не ограничен дразнител, който е влезнал да прави панаири. Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен наистина има известна връзка между това къв човек си и каква кола караш ( над 50% от голфовете - надута музика , свалени джамовете та сички да могат да го видят кои е, ремуса задължителен та да се чува от далече и задължителния мрусен поглед и ръка подадена през джама държеики бяло виктори) - ти не си ли го забелязъл това.Но в конкретния случаи не съм имал в предвид такова отношение към човека заради тфа, че кара БМВ. Просто за тях си има БМВ форум в които има по-полезна за него информация от колкото тук.

Колега, и аз си карам с надута музика, свалени прозорци и си имам едно гърненце, тип бурия за печка "Циганска любов", купено от колега от форума. И това какъв човек ме прави? Що храниш, колегата сега? Кво ти е направил? После се чудите що всеки като чуе Хонда и се смее. Ами вижте как се отнасяме с колегите от другите марки/форуми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен или не и моя профил беше спрян по неясна причина. Да имах спор с едим младок истриха ми мненията. Съвсем на скоро пак мога да пиша. Какво като съм фен и на коли и на мотори хонда. Искам да кажа имаме ли и ние някакви права тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да се лъжем и самозаблуждаваме.От последните 2 години насам Хонда е аналог на ... ГОЛФ, не на VW, а не ГОЛФ!Замислете се сериозно над това.Защото по начина по който се отнасяш с някой, след това така се отнасят и с теб.Бъдете хора , защото човек до човек опира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво е развитието на темата (с профила slavianko) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен или не и моя профил беше спрян по неясна причина. Да имах спор с едим младок истриха ми мненията. Съвсем на скоро пак мога да пиша. Какво като съм фен и на коли и на мотори хонда. Искам да кажа имаме ли и ние някакви права тук.

Причините са повече от ясни, хайде стига сте се правили на света вода!!!Не смятам, че това е темата за обсъждане на причините довели до спиране на правата за писане!!!Ако смятате, че сте спрени без причина и искате това да се обсъжда публично, няма проблем. Вадиме и мения и л.с.-та и забележки и тогава ще се види имало ли е или е нямало причина. Това дали си фен на автомобили или мотори няма нищо общо с неспазването на правилата!!!Техническите проблеми поради, които потребител не може да си позлва профила пък е съвсем различен случай!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт опит знам, че като си баннат не можеш да видиш причината. Опитайте се това да оправите. Или да можеш да си виждаш Уорн левъла поне, или да стига до мейла ти някакси. Аз скоро пусках тема по същата причина, и повярвайте ми нямах си грам идея защо и какво се е случило. Не че разбрах, след като видях "причините", ама това е друга тема..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак някой звъни без да го натискат :rant: Oтговора ми към колегата беше относно спирането на правата му за писане, както и че за това има причини. Това, че той се изразява неправилно си е негов проблем. Нищо общо с твоят случай колега Zmeio.Четете преди да напишете каквото и да било!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи ми поне една причина и ще се извиня тук публично. Твърдо заявявам че няма никакви причини някой да ми е ограничил правата за писане. Не съм нарушавал никакви права или каквото и да било. Не съм имал пререкания с абсолютно никой тук в тоя форум. Точно затова и съм възмутен. И държа НЕПРЕМЕННО някой да ми даде най малкото поне някакво обяснение защото не съм заслужил такова отношение. Дори след като съм пуснал тая тема имам търпението и нервите да чакам толкова време и да търпя и обиди без отново да съм ги заслужил и не съм отговорил негативно на никой. Нека ако има някой потребител тук когото съм обидил, нагрубил или каквото и да е да каже. МОЛЯ някой да обърне внимание или поне да ми каже причините било то тук публично или на ЛС защото аз наистина не намирам такива. Ще продължавам да си чакам кротко и да видим до кога ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак между редовете четете колеги, моля обърнете внимание, кого цитирам, на когоо отговарям!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак между редовете четете колеги, моля обърнете внимание, кого цитирам, на когоо отговарям!!!

И аз ли чета между редовете, че нищо не разбирам от постовете ти. За същото време вместо да пишеш с недомлъвки можеше да обясниш ясно за какво става въпрос и всички да разберат. Ако беше казал "Аз цитирах еди кой си ..." например нямаше да се налага да продължава излишно дъвчене на темата. След като искате хората да пишат по някакви правила, моля и вие се изразявайте ясно и точно.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой до сега не му каза че не са му спрени правата, а има технически проблем. Всички недоразбирания идват от офтопика който се лее тук. Не знам що не трият мненията които нямат общо по темата.

Иначе казуса е ясен - или са му спрени правата (временен бан) или IPB се е бъгнал. Понеже му прегледах профила и ми се е случвало същия проблем като на колегата slavianko, залагам че 99% проблема е технически. Какво толкова се обясняват хората 3 страници не мога да разбера :) Нека някой да отвори базата да види, аджеба на този потребител парола или там каквото инфо има в тая база, ако трябва да го промени и да се приключва темата.

 

ПП: Ако не ме лъже паметта колегата charlie има същия проблем и мисля че никой не го е оправил до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак между редовете четете колеги, моля обърнете внимание, кого цитирам, на когоо отговарям!!!

И аз ли чета между редовете, че нищо не разбирам от постовете ти. За същото време вместо да пишеш с недомлъвки можеше да обясниш ясно за какво става въпрос и всички да разберат. Ако беше казал "Аз цитирах еди кой си ..." например нямаше да се налага да продължава излишно дъвчене на темата. След като искате хората да пишат по някакви правила, моля и вие се изразявайте ясно и точно.Поздрави!
Хайде сега се върни по-назад в постовете ми и виж вмъкнатият цитат, и като се загледаш малко повече си личи кого съм цитирал и съответно на него отговарям.Ние се стремим да се изразяваме точно и ясно, а дали някой се опитва да прочете внимателно е друг въпрос!!!Други коментари извън темата , поведението и начина на израз на модераторите???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...