Jump to content
Fiend

Разглобяване на средна конзола

Recommended Posts

Днес за пореден път ми се наложи да разглобявам и се сетих, че ми се намира някоя друга снимка от преди на същото упражнение а и може на някой да му дойде от полза в бъдеще.

 

- Започва се от пластмасата около скоростния лост, климатроника и касетофона (в моя случай), държи се само на щифтове и много лесно се надрасква затова аз поне я издърпвам с ръце

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Най-трудните са двата щифта в горната част (втора снимка), пластмасата не трябва да се дърпа нагоре за да откопчеят а навън (към вас) и пластмасата трябва да е колкото може по-надолу (трета снимка).

 

- Следва пепелника и запалката, цялата работа се държи на четири винта и след това буксите на запалката и пепелника.

Публикувано изображение

 

- Идва ред на касетофона и климатроника които са също на четири винта и излизат двете заедно (на обща планка са)

Публикувано изображение

 

От там нататък вече всеки действа според това зареди което е разглобявал, било то крушки, допълнителни букси (в моя случай) или просто да види какво има ;) Сглобяването мисля, че всеки ще се справи! Ето го и резултата при мен :

Публикувано изображение Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е запазил тези снимки ? Много полезни теми има и на всичките снимките са с изтекла "годност" - няма ги.

 

Не ми свети лампичката на дигиталния часовник.

Бих искал да я сменя без да потроша половината пластмаси.

Благодаря на отзовалите се, предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв модел става дума, понеже не виждам от тел., и за кой дигитален часовник?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен освен осветлението на часовника не ми свети и на климатроника от доста време, много неудобно е вечер, ама все не намирам време да разглобя да вида за какво става въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...