Jump to content
johnie

Крушки за табло във Варна...

Recommended Posts

Колеги трярват ми крушки за таблото, някакви спейшъл излязоха Тошиба. Някой да каже магазин във Варна с голям асортимент.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да качиш някоя снимка на крушките които ти трябват,мн магазини има но в нито един няма всичко така че по добре даи една снимка и ще те упътя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Виж тук, ако са такива в близот до общината има магазин за музика и други такива там може да намериш. Предполагам имат и за таблото от по големите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тук, ако са такива в близот до общината има магазин за музика и други такива там може да намериш. Предполагам имат и за таблото от по големите.

Здравей, колега. Моля те за повече информация за този магазин-как се казва или къде по точно се намира нещо улица -защото съм сега във Варна и искам да проверя дали там ще си намеря. Предварително ти благодаря за инфото. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега такива крушки може да има и на Гарвана на ул.Мир срещу ОМВ

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина за който говоря е малко по надолу от Плейбоя посока Общината, точно между ЦКБ и няква пицария, не му знам името на магазина но на витрината има говорители, мисля че пише Ел.Елементи нещо си. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина е залепен до Плейбоя посока към общината. Но няма големия размер на крушките , а малкият го има навсякъде. В гарвана също само малките има. Миналата седмица и аз сменях и обиколих цяла Варна без резултат. Може да пробваш на околовръстното посока вятърна мелница като идваш от военна болница, в дясно точно срещу бензиностанция Петрол има магазин , пише " Автоелектроника". Казаха , че бил много зареден дано да има. Ако искараш късмет пиши и ние да се запасим малкопоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Магазина е залепен до Плейбоя посока към общината. Но няма големия размер на крушките , а малкият го има навсякъде. В гарвана също само малките има. Миналата седмица и аз сменях и обиколих цяла Варна без резултат. Може да пробваш на околовръстното посока вятърна мелница като идваш от военна болница, в дясно точно срещу бензиностанция Петрол има магазин , пише " Автоелектроника". Казаха , че бил много зареден дано да има. Ако искараш късмет пиши и ние да се запасим малкопоздрави

Към колегите:благодаря за упътването и на двата магазина бях, но в единият има само малки, а в този до Плейбоя има само малки.Надеждата ми е колегата Ники да е прав и до вятърната мелница да има. Благодаря все пак.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2 нови и една стара от големите ако искаш драсни ми да ти ги дам. мен не ми трябват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе хора!Видяхте ли какъв е волтажа на тия крушки?Не ви ли се струва че са 14V а?И аз така търсех търсех и сега съм пълен с най различни крушки с различни ватове но все 12V а Хонда ползва при таблата си 14 волтови ако незнаете.То не че на някой ще му пречи но вечер значително дразни ако е за осветлението на самото табло-просто прави досадна точка заради по силната светлина!Пробвах и с вариянт да матирам и боядисам самата крушка в цвят но ефекта бе незадоволителен-докато не намерих оригинална :) Цена на брой в Бултрако 20лв!!!:) Е моята не е от там ,а си я поръчах от поръчката на ОЕМ части от САЩ ;)

Редактирано от buleka vti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера купувах от малките за копчетата , има ги в едни магазин за електроника на Ген. Колев малко преди светофара под болницата вижда се от булеварда в дясно е ,има разни светещи неща по витрината , но там има само от малките :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...