Jump to content
ajax6

Гонка между колеги

Recommended Posts

На работа имам двама колеги фенове на бмв и двамата обаче не карат тази марка първият има vw поло dohc 1.4 100к другия има алфа май 146 1.6 105 к боксер все искат да се пуснем тримата на 400м аз по принцип не се пускам с никой защото д14 не е бегачка но да попитам според вас да се пусна ли по моята хонда има някой подобрения и е над 100к (всмукателен колектор свещи филтър и др) това не са някакви измислени данни всичко е замервано от 0до 100 ги правя за 10.2 от 0 до 150 17.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми пуснете се бе хора, какво ще загубите ?! 2-5 литра бензин ? газ му е майката и ще разберете. Не може заради една смотана гонка да всеки да пуска тема, разбирам да става дума за интересни коли или някакви бегачки да, ама за някакви коли до 100 к.с. ако всеки вземе да пуска тема и пита какво ще стане къде е смисъла на гонката ?п.с. не целя да обидя никой и ничия кола ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На работа имам двама колеги фенове на бмв и двамата обаче не карат тази марка първият има vw поло dohc 1.4 100к другия има алфа май 146 1.6 105 к боксер все искат да се пуснем тримата на 400м аз по принцип не се пускам с никой защото д14 не е бегачка но да попитам според вас да се пусна ли по моята хонда има някой подобрения и е над 100к (всмукателен колектор свещи филтър и др) това не са някакви измислени данни всичко е замервано от 0до 100 ги правя за 10.2 от 0 до 150 17.8

ще се озориш доста с алфата,бих казал,че падаш от нея.За полото незнам,бих заложил на теб.поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз питам да не падна много и да почнат хондите не вървят и др

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кои е казал че вървят? :)Сложи си нитро за гонката за по-сигурно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега пускаи се смело и отговорно ;) Според мен алфата би ти дала зор но в никакъв случей няма да ти направи ластик така че няма да ти се подиграват :) В гонките голям фактор е и дали добре си познаваш колата и колко те бива теб ;)

Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфата и дават 11.5 до 100 по ме притеснява полото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

алфата и дават 11.5 до 100 по ме притеснява полото

И според мен полото е по-бързо от алфата. Тея новите алфи са пълен леж. Полото ако не е пипано не виждам защо още не си ги сложил на чертата . Пък и да паднем и да бием пак ще се напием и така ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво се чудиш давай смело аз,дори и на 90% да падна съм се пускал срещу по яки коли от моята всичко е за шоуто и адреналина :) така че давай и кажи после какво е станало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще паднеш и от двете. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе твоя сивик ако е над 100 коня както викаш кви 10.2 до 100км/ч да не си англичанка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускай се бре, с полото по може да сте на равно, ама тая алфа е смешна. аз имам такава боксер и спрямо хондата е пълен смях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не можа да стане гонката полото имало проблем със скоростите и момчето не искал да го напъва че много лесно се чупели скоростните кутии на vw а с колегата с алфата от няколко дена се уговаряме за след работа и той все се измъква казва че има работа дано тези дни стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не можа да стане гонката полото имало проблем със скоростите и момчето не искал да го напъва че много лесно се чупели скоростните кутии на vw а с колегата с алфата от няколко дена се уговаряме за след работа и той все се измъква казва че има работа дано тези дни стане

Кой го е страх от Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между хонда и другите коли....другите коли ги е страх да се пуснат да не им се строши нещо, а хондите винаги са готови за стартове без никви притеснения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какви ги приказваш? Колите са предмети, те не се страхуват или са готови за нещо, Хората се страхуват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между хонда и другите коли....другите коли ги е страх да се пуснат да не им се строши нещо, а хондите винаги са готови за стартове без никви притеснения :)

Ей, смели коли са това Хондите :) Извинявам се за Офф топик-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Хаха,Колега вие май само си говорите.....Времето се сгея,стига с виртуалните гонки.намирате си място и гаааазззз до ламарина и шоу да е. :):D:D п.п.Аз като пандах от едно пунто да не би да съм умрял :lol: Важното е да го направите на безопасно място и със здрави коли,а като ви е страх си говорете за гримове и лакове а не за гонки :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе има хора които само лаят и са много бързи на масата а като им кажеш айде на чертата и почват да разтакават ,да се оправдават за кво да си чупели колите макар,че иначе били супер здрави а японките били еднодневки :P .Яд ме хваща понякога плюят ти колата оризова обелка била,японска чикия,каручка а като им предложи старт на всичкото отгоре си с по слабата кола откъм кубици и коне и пак са мишки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе има хора които само лаят и са много бързи на масата а като им кажеш айде на чертата и почват да разтакават ,да се оправдават за кво да си чупели колите макар,че иначе били супер здрави а японките били еднодневки :) .Яд ме хваща понякога плюят ти колата оризова обелка била,японска чикия,каручка а като им предложи старт на всичкото отгоре си с по слабата кола откъм кубици и коне и пак са мишки :P

Да да да....хахаххаха колко съм им се смял имам един црх...всеки каручка тфа онова...20 год кола...ама прай бомбок бмв-та от 2004-5 :P:D хаха мн ме кефят такива момченца смях била колата таква била онакава...паак...все нещо имало не мойал старт да напрай...неможал да вкючи скорост...ае само бисери :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне сте близко по коне,ела да видиш мойте колеги кво ме правят. то са голфове от 1.8 моно-90кс. до големо и малко жетеИ,има и един мераклия с мерцедес 2.5тди 150+ коне.. ич не се срамувам.. Ауди А3 1.6.. с всичките сме на приказки и се ше ме бегат,до са никои не е стъпил на линията. Единствен тоя с мерца на неколко пъти се подгонваме.. и кво кат ме оставя в точка? Срам ли ме е? Неее,ама си правя кефа...Иначе и аз отнасям плувката с коментари от рода на : оризова хартия,японска чикия,има и един много весел коментар" тия китайците освен транзисторчета друго не могат да правят".. имах една случка с едно врабче,което ми се лепна на капака,и го изкриви.. е басиииии от тогава колко храна изядоха ламарините на тия англииски хонди.. кат си я ремонтирам нещо,и нема нема и некой се появи да ме пита да ходи ли до бакалията за ориз,че да ми е по лесно да я сглобявам после...Според мене,не си струва да го мислиш,и 200 коня кола да ти се дръвчи,бегай се.. кво ти дреме?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...днес ми разправяха как Голф 3 1.8 90кс. на метан прави 180 а на бензина си пълни километража до 220км/ч и ми викат давай Маздата да ги сборим сигурен бил,че ще ме отнесе :lol: .Ауууу викам му,че ти и с Хондата ще ме биеш тя 220 не може да направи :lol: :lol: :huh: ...и да знаете немското е най добро на 1-во място били Мерцедес 2.БМВ 3.Ауди 4.Фолксвагена ...макар,че за мен Голф трябва да е на 1-во

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с такъв голф съм се пускал 1.8 моно инжекция 90к и го бих с много то не беше баш гонка защото там където се пуснахме е около 250 но бях няколко коли пред колегата с голфа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...