Jump to content
fenabg

Съвместимост и взаимозаменямост на части,

Recommended Posts

Мисля ,че не. Щората е аксесоар и трябва да се поровиш за ОЕМския номер за по-голяма сигурност.Иначе мога да ти предложа да пробваш щората от ЦРВ3 2008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,потърсих из http://japancars.ru да си намеря номера на машинката за централното на Сивика но не можах да го открия,та за това питам тука,някой дали си има напредстава машинката от Акорд 7ма дали ще стане на Сивик 7ма.Благодаря предварително.

 

 

Забравих да спомена че Сивика е 2004г двуврат и става въпрос за пасажерската врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сменя един от инжекторите на D16V1. Моите са с номер PB16 ABD, а ми предлагат SD02 ABC, за който продавача твърди, че е от същия мотор. Външно разлика нямат!

Дали ще има проблем? Компютъра да не го разпознае, или различен дебит, и т.н.?

post-33083-0-65969400-1501564869_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сменя един от инжекторите на D16V1. Моите са с номер PB16 ABD, а ми предлагат SD02 ABC, за който продавача твърди, че е от същия мотор. Външно разлика нямат!

Дали ще има проблем? Компютъра да не го разпознае, или различен дебит, и т.н.?

Да си отговоря... :)

Сложих инжектора, колата запали без проблем, не съм я карал още, за да видя дали има някакви аномалии, но май всичко е наред!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам следния проблем;  Сложих 1.6F кондензатор за  музиката и сега ми трябва по голям алтернатор. Дали няма да стане някои по мощен от др модел.  Става дума за honda accord sport 1.8 2002 . Сега съм с 90А. Колата е англйска ако има значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се вътриш с един алтернатор подозирам. Пиши си в другата тема и дай инфо за усилвателя и как е вързан

Поне разбрахме каква е колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и за мен малко помощ - съвместим дросел за D14Z4. По-точно ми трябва датчик за положението на дроселовата клапа, а не ми се рискува (на база опит-грешка) и едни около 50 лв. Притеснява ме и това че са я капсуловали (с нитове) за корпуса. Обозначения не се четат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Акорд КУПЕ 2.0 1999 воден радиатор,става ли от друг модел .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взаимозаменяемост и размери на бутала,биели ,валове в Ф/Х серията мотори - http://www.preludepower.com/forums/showthread.php?t=326846

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...