Jump to content
xboom

Шампионска лига

Recommended Posts

Ще бъде много интересен финал, мисля че Байерн заслужават да спечелят вече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също подкрепям Байерн, в момента са в топ форма и са достойни шампиони. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според всички е време Байерн да спечели, само че според мен е Борусия трябва да е шампиона!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който и да спечели ще е заслужено. Вярно, че Байерн е по-силния отбор ама те и миналата година на финала бяха по-силни, но накрая плакаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, сега остава и да го измислят за хора които по принцип носим очила да става за гледане и ще има сисъл от 3D предаванията! На останалите честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм фен на Байерн нито на Борусия, но за финала ще подкрепям Борусия в bet365 ;) след като моя отбор не е след финалистите, а именно РЕАЛ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, сега остава и да го измислят за хора които по принцип носим очила да става за гледане и ще има сисъл от 3D предаванията! На останалите честито.

Какъв е проблема по-точно? Аз съм гледал 3Д на телевизор с 2-ма мои познати, които носят очила и казаха че всичко е ок. Слагаха 3Д очилата пред другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уникален финал и още една купа за Байерн. Да им е честита както и требъла де. :)

Редактирано от hri100p3n43v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да вземат финал, че излагацията щеше да е голяма :lol:/>П.П. Прав си колега ZERO, затова и не видях смисъл да коментирам повече за 3D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема по-точно? Аз съм гледал 3Д на телевизор с 2-ма мои познати, които носят очила и казаха че всичко е ок. Слагаха 3Д очилата пред другите.

И почва да се криви образа да те болят очите, въобще една красота неземна. Нормалното нещо което го има в едни други държави е плака която се прави точно по очилата за да не криви, единиственият ми опит с очила върху очила продължи има няма 20 минути.П.П. А за финала, даже на Робен не му се повярва че е вкарал. И не трябваше да вкарава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...