Jump to content
Guest necentrovaniq

Поредния "сериозен"търговец

Recommended Posts

Guest necentrovaniq

Колеги,дълго мислих дали да я пускам тази тема,при положение,че си реших проблема така да се каже,но все пак осъзнах,че има смисъл.

Всичко започна така"

 

запитване за амортесиори, Mar 4 2010, 02:22 PM

Колега,

карам civic SHHMA87600U136788 интересува ме цена на предни амортесиори.не ми трябват спортни,а или тези за първоначално вграждане,или някакви други здрави. :lol: колата е 96год. "

Така,както се вижда съобщението е изпратено преди 4 календарни и почти 3 пълни работни дни:thumbs1: Отговор няма:huh: Вярно,че е "запитване" а не "поръчка",но това означава ли,че не важно и не трябва да се отговори? Всеки нормален човек все пак първо пита и се възползва от конкуренцията,преди да поръча.Преди време го бях питал и за накладки,но ми обяви цена от порядъка на 67 кинта,при цена от 35-40 в магазина :lol: Бях решил да си ги поръчам след месец,два направо с дисковете(поне да знам че са "оригинални"),но размислих.Аз си намерих амортесиори,но не мисля,че това е нормално поведение от търговец с ПЛАТЕНА ОБЯВА ВЪВ ФОРУМА.Предполагам,че да не ми отговори почти седмица си има причина и аз бих желал да знам:huh: Не е нормално...

 

 

п.п.Колеги,вие какво мислите по въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към обявата има и телефон за връзка :huh: Контактувал съм с Мони , точен и коректен е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом мислиш , че има основателна причина беше редно да изчакаш още 1 седмица и тогава да си мислиш разни работи !!! Ясно , че постването на такива теми в последно време стана "мода" , но не смятам , че в случая колега ти е длъжен . Имал е причина да не отговори и ти дори не можеш и да предположиш каква , за това има и оставен телефон - страница ... като си на зор , звъниш , разбирате се . Като не те устройва цената , търсиш при следващия :lol: Ама чак тема да пускаш :thumbs1: Въпросния колега или име е един от главните виновници миналогодишната национална среща да се проведе !!! като официален спонсор на събитието , така че не мисля че си прав колега в случая :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам смисъл от тая тема. Нито си прекаран с пари/стока, нито нищо. Явно е нямал време колегата или знам ли и аз, ама за да не ти отговори си има пречина, но това не го прави несериозен (или както ти писа "сериозен" търговец). Лично мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро Монката не е влизал във форума,отколкото да не ти отговори.Пич опознай потребителите,а тогава започни да ги критикуваш :lol: Мони е страшно коректен и точен пич и не вярвам някой друг да има негативно мнение за него ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз преди време имах не мога да кажа проблем, а по-скоро недоразумение с тях. Нещо не се разбрахме дали ще продължават да ми търсят и дали ще се обадят... аз бях разбрал едното те другото и така.В последствие се оказа че просто не сме се разбрали, а много колеги от форума споделят само добри отзиви за работата с тях. Извинихме се един на друг пред целия форум и всичко е ОК. На колегите съм склонен да вярвам.Обади им се!

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Щом мислиш , че има основателна причина беше редно да изчакаш още 1 седмица и тогава да си мислиш разни работи :lol: Ясно , че постването на такива теми в последно време стана "мода" , но не смятам , че в случая колега ти е длъжен .

МИ то аз по-добре да бях изчакал до 2058 година ;) Стига бе човек-Когато някой е сериозен или се има за такъв е редно да се държи като такъв.Има лични съобщения като вариант за контакт и е логично отговора да не е на секундата,но пък 96 часа си е бая;)п.п.Не се водя по модата,а по пазарната политика на нашето време и за мен това е НЕКОРЕКТНО И НЕКОЛЕГИАЛНО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за ms-auto. Доста е точен аз си поръчах части по телефона и ми предложи няколко варианта. Доволен съм. Вземи му звъни няма да се набуташ много, а може и да му презваниш.... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък да ви кажа в Събота се обадих на Мони и утре това което искам ще е при мен. Колега като бързаш има телефон, това, че е платена обява незначи, че трябва през час да влиза във форума ;) Писал съм му и тук във форума и се е случвало да ми отговори след 2 дни, но съм писал защото не съм бързал, а като бързаш ще се набуташ за 30 стотинки разговор :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Писал съм му и тук във форума и се е случвало да ми отговори след 2 дни, но съм писал защото не съм бързал, а като бързаш ще се набуташ за 30 стотинки разговор ;)

Пичове,при 3 лични тела и един служебен дали в 30 ст е въпроса.Номера е,че може и да е сериозен,но не ми отговори:lol: За мен това е как да ви кажа-гадно,сещате ли се.не е проблема в тела,а в сериозността и в колегиалноста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, като гледам май не си стигал до последната национална, затуй не бързай със заключенията. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от него съм купувал много части доста е обстоятелствен обеснява много дори прекалено така че се чудя как не ти е отговорил по принцип в магазина му има табела че взема май по 5лв за информация за цени на части купувал съм части от него който съм намирал и 3 пъти по евтино но пък ще дам пример купих каре за 80лв карах с него 15хил.км и пак се разкърца взех от ms auto като при него беше 140 но вече карам 40хил км без проблем и сега само от него пазарувам скоро купувах лагер беше 6лв в друг магазин а при него беше 35 но ми направи отстъпка и взех от него поне от моя опит неговите части са качествени има различни производители и качество всеки си решава в бултрако споменатите от теб накладки са 200+ лв така че преценявайте си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, има и други търговци,да не е само той.А и прибързваш със заключенията,ще се убедиш в това :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

policeman-За първото си прав,за вторто-не знам.По принцип съм импулсивен,но и трезвомислещ.Гледам да си вадя изводите от всяка ситуация,но от тази не са добри....... :lol: п.п.Реноме се гради цял живот,а се губи за секунди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти много си почакал цели 3 работни дни. Браво евала. А че човека може да е имал проблеми и да не е влизал във форума ти е през оная работа нали, че му вредиш на бизнеса с тъпия си коментар пак ти е през оная работа. Колегата затова е оставил телефон за връзка ама за какво да звъниш, нали си му пратил лично той е длъжен да отговори още същия ден иначе е несериозен. Ей такива като тебе дето плюят без да имат основателна причина трябва да получават бан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано имаш доблестта да се извиниш ако разбереш, че си прибързал със заключенията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм купувал от MS Auto и съм много доволен. Коректни и точни. Дадоха ми супер цени и ми звъняха даже да ми обяснят някои неща за частите, които съм купил. Смятам, че цялата работа е едно недоразумение :lol: Моето мнение също е да им звъннеш едно телефонче и да се разберете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купувам части за коли от много места, но винаги когато не мога да намеря нещо мони е насреща. вонаги сме свършвали всичко максимално бързо и коректно. винаги ще ти каже цена на нормални и хубави(оригинални) части, щте ти обясни разликите и предимствата на всяко едно нещо по отделно. просто човека си е 6 отвсякъде. и да, и аз съм на мнението, че не е влизал във форума(както и много други го оставиха на заден план поради завишеното ниво на глупости които почнаха да се пишат тук). редно е щом има оставен телефон да звъннеш на него, а не да чакаш в нета. разговора знаеш колко струва, не се ли замисли, че никой не е длъжен да стои в нета нонстоп, че някой може да го пита нещо и всеки е длъжен да отговори до час :lol: ако беше така, нямаше да има оставен гсм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони е точен и коректен - сигурен съм че колегата ще си промени мнението и ще остане доволенп.с - преди време имаше един друг съфорумец който продаваше накладки - японски - чакал съм седмица даже към 2 да ми отговори на запитване, но викал ли си в курия - е те тоя е несериозен - и и мамаше в темата много запитвания от колеги - ама нищо - ни отговор ни тема пусната за него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак се почна, радвам се поне че в този случай няма основателна причина. Колегата ако е искал да си свърши работа е щял да се обади, но то при толкова много телефони сигурно не е лесно да се намери този с безплатните. Мони го познавам и съм сигурен че няма да те върне, това че не си успял да се свържеш с него си е лично твой проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за ms auto! Много точен пич, купувал съм от него тампони за предницата миналата година лятото. Много точен и разбран, и доста подробно разяснява за това, което продава! Т'ва, че не ти е отговорил не значи, че е некоректен или както искаш там си го наричай. Както ти казаха колегите - има телефон за тая работа. Да си звъннал ако ти е било много на зор и да си се разбрал (и да си ни спестил поредната тема от сорта "Глей го тоа къф чеп излезна".П.С Звънна ли му вече, или ще продължаваш да си развиваш темата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак се почна, радвам се поне че в този случай няма основателна причина. Колегата ако е искал да си свърши работа е щял да се обади, но то при толкова много телефони сигурно не е лесно да се намери този с безплатните. Мони го познавам и съм сигурен че няма да те върне, това че не си успял да се свържеш с него си е лично твой проблем.

Напълно съгласен-да разчиташ на едно ЛС-това сериозност ли е от страна на купувача.Като ти е спешно има телефони и ЗВЪНИШ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п.Реноме се гради цял живот,а се губи за секунди.

Да пич, точно така и ти току що, загуби твоето. Що не вземеш да се гръмнеш или ходиш някъде на гости на бяло сладко, гарнирано с халва и боза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пазарувал от Мони, но съм взимал оферта от него и ми я даде в обещания срок.За мен е точен.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:lol: аидеееее, матео го нахрани ;) и на мен някой да ми напрви поръчка по имел или на лс без да се обади ще получи същото като тебе- нищо. в тия времена не се разчита на писъмца. Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като искаш да не се набутваш човека си има и скаип,никога няма да ти откаже за каквото и да го попиташ,човека не продава банички както самия тои каза,така че ако имаш желание все ще намериш начин ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони с какви глупости съм го занимавал само той си знае ;):lol: (и да не казваш че ще се хилят ) До сега не е отказвал помощ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип съм пращал запитване към колегата и ми е отговарял веднага..... не съм имал никакъв проблем с коренспонденцията..... а ако бях на ЗОР бих му звъннал по тел-а.. който иска намира все пак .. но зависи от зора..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Добре,

Значи щом не съм звъннал аз съм несериозен-ок.Смисъла беше,че се почудих какво се случи с отговора.нали си сериозен(и щом се включи може би си такъв).Не съм искал да ти навредя;)Просто си милех,че за непешен въпрос 3 работни дни са достатъчни за отговор.Сорри

 

Matheo-бялото сладко и бузата ги оставям на теб.Ела ми на гости ако искаш да ти ги дам:lol:

 

rEsPeCtiVe-Въпроса не беше в парите.Уви т'ва е трудно за схващане

 

Моля някой да заключи и да изтрие тази тема.Мисля чее и двамата си извадихме нужната поука

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе поне тази вечер няма ли жени около вас да разпуснете напрежението :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ms_auto, е супер точен пич.Винаги ми е оказвал помощ и ми е давал информация.Безмислена тема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не трябва да се задълбаваме толкова за един не даден отговор.Има и тел.Опитай.

Аз трябва да съм сърдит на поне 20 от форума като понякога не ми дигат тел, щото ръцете са им до лактите в масло или имат друга важна работа! :lol:

 

п.п.Реноме се гради цял живот,а се губи за секунди.

Да пич, точно така и ти току що, загуби твоето. Що не вземеш да се гръмнеш или ходиш някъде на гости на бяло сладко, гарнирано с халва и боза.

 

Колега ти упорито продължаваш да обиждаш съфорумците.Много си сприхав!Днес, както казва Драгича няма ли некоя мацка около

теб да освободиш напрежението.Няма пост в който да не се заяждаш с някого.Не се сърди, а запази добрия тон.Желая ти повече спокойствие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния стабилен обвинител.С аргументи,факти и дългогодишен опит. ;) Когато се запознаеш с Монката и разбереш колко е точен ще се срамуваш ,че си писал изобщо във форума.Монка,поздрави баце на цялата фирма от наща фирма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони е абсолютно коректен и точен пич. Темата е абсолютно безсмислена и трябва да се затваря вече , защото ситуацията е ясна, а от тук нататък ще се излива само помия.Явно новата вълна във форума е такава за жалост :lol:. Няма кой да напише нещо в "Технически", но от лайнометите почивка няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8 март трябва да има сериозни проблеми човек с жената за да се чуди на кого да си го изкара.Радвам се че темата има само едно мнение против защото не съм срещал по коректен търговец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го познавам,но на мен ми отговори веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези глупости?

 

Нецентрован, какво ти е виновен Монката като разчиташ на такъв нестабилен метод на комуникация като ЛС-то?

Кога влезе тогава ще го прочете. И какво правим пускаме тема?

Ми прати му писмо в бутилка и стой на календара и засичай кога ще пише...

 

Да речем,че Мони е несериозен наистина и не ти е писал(дори нарочно приемаме,че не ти е писал).

И кво? Това ли е начина да се разбереш с него или да разбереш каква е причината.

Не е ли по-правилно и КОЛЕГИАЛНО(от твоя страна) да вдигнеш телефона да му звъннеш - "Аве, Монка е тука ти бях писал преди 3 дена едно ЛС, какво става". И ще разбереш всичко от източника какво/що.

И чак тогава ако бъдеш обиден/разкаран/подведен да пишеш тема.

 

И то пак няма смисъл от тема, нито пари са дадени, нито нищо - само заради едно ЛС???

Ми хората не са роботи, дори да е прочел, може да е забравил да ти отговори - варианти много.

Чуй се лично с човека по телефона говорете, пък тогава пиши ако имаш мотив

 

Иначе за Монката - коректен, обяснява, има възможност(и желание) да намира екзотични части,

склонен е да отделя много време за клиент дори за елемнтарни неща(т.е. неща дето той няма да спечели кой знае кво ама отделя време да се занимава с проблемите на хората),

От личен опит - ако има възможност Монката да ви свърши работа - то той ще ви свърши работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По искане на автора темата се затваря. Въпроса е изяснен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...