Jump to content
Persefona

Vw Club Fest - 27 и 28 Март Inter Expo Center

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам удоволствието да ви съобщя, че

Публикувано изображение

Клуб на привържениците на Фолксваген в България

 

Ви кани на първия по рода си

Volkswagen Club Fest

От фенове за фенове

 

Дати за провеждане – 27 и 28 Март 2010

Отворено за посетители от 10.00 до 17.00 часа

Цени на билетите: 3 лева. Ученици - 2 лева. Деца под 12 години - безплатно

Официален домакин - Inter Expo Center, зала 4 (София, бул. "Цариградско шосе" № 147)

Медийни партньори - http://mobile.bg, http://www.topgear.bg/, списание Mobilen.bg, списание Top Gear и вестник Автопазар

 

Публикувано изображение

 

Участници и събития:

 

1. Моделна история VW Golf MK1 - MK6

 

2. Air Cooled модели

 

3. Състезателни VW

 

4. Тунинговани VW

 

5. Фотоизложба "Историята на Фолксваген през годините"

 

6. Щандове на спонсори, партньори и други участници в автосалона – масла, авточасти, тунинг магазини и гаражи (оптичен, силов и музика), гуми, застрахователни компании; други, свързани с автомобилите артикули

 

7. Клубен щанд с рекламни материали

 

8. Мултимедийни презентации

 

9. Забавления за посетителите

 

Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

Публикувано изображение

Акцентът на този автосалон ще бъдат автомобилите на хората от форума, които са вложили много желание, старание, труд, безсънни нощи и любов за да ги създадат и да постигнат неповторимия резултат, на който всички останали са свидетели. Чрез тези автомобили искаме да покажем на какво са способни истинските фенове на марката и какво ги обединява в идеята, наречена vwclub.bg. Искаме да направим нещо от фенове за фенове.

 

Само най-качествените, най-изпипаните, най-безупречните екземпляри ще намерят място под светлините на прожекторите.

Надявам се това да е достатъчен стимул за много хора да продължат с двойна сила работата през зимния период.

 

Публикувано изображение

 

Подобно мероприятие не би било възможно без спонсори и съорганизатори. Нека всеки, който смята, че може да помогне с нещо в тази насока, както и за всякакви други въпроси и предложения, да се свърже на е-маил dobrinb@vwclub.bg.

 

Публикувано изображение

 

ЗА АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ: http://www.vwclub.bg/pages.php?page=6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва веднага да храните бе хора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво че сте се сетили да организирате подобно мероприятие жалко че няма да имам възможност да го посетя не съм фен на марката но смятам че ще е доста интересно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Защо трябва веднага да храните бе хора

''Защото са фенове ''

 

Хората са си направили труда да поканят ама веднага .........лелееееее. Я само някой да ми каже от страна на хонда това кога ще стане? Ще стане когате сме по широко скроени! Воина между WV и Хонда и всички други марки моеже да има само на пистата.Хора разберете това са ненужни интриги:)

 

igmhonda Я ми кажи какви марки коли кара преди хонда .Лична статистика си водя.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да се отбия поне за 2-3 часа да видя за какво става дума. Това, че карам Хонда и че съм фен, не значи, че трябва да отричам другите марки и историята йм. Ще ми е интересно да видя през какво развитие са минали моделите, а също и тунинг експонатите, които хората са подготвили с много старание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на колегите за поканата.Винаги е полезно да се види нещо различно и организирано с вкус и професионализъм.Не обещавам ,че ще отида,но пожелавам успех.П.П. Първите 2ма отговорили ме карат да се срамувам много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък , като бивш голфаджия, опелджия, сузукаджия, лададжия.....(да не забравя велосипед Балкан :) )Ще отида да разгледам МИР!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички марки/клубове ги обедиява едно - страстта към колите. Интересно кога и дали ще израстнем този авто-расизъм?И се питам, кога ли хонда клуб ще организира такова мероприятие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поканата на организаторите, ако имам възможност ще посетя мероприятието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за Поканата! Ще ида с удоволствие-да знаете скрит фен съм на Дизеловото Shiroko :lol: .Нека да разширим мирогледа си и да не бъдем тесногръди. Имам и 3-4 приятели от VWфорума-много са точни ! Те уважават Honda Форума,а мразят Опел-обществото :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за поканата,за всеки има място под слънцето.И с голф и с хонда има селски прояви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва веднага да храните бе хора

''Защото са фенове ''

 

Хората са си направили труда да поканят ама веднага .........лелееееее. Я само някой да ми каже от страна на хонда това кога ще стане? Ще стане когате сме по широко скроени! Воина между WV и Хонда и всички други марки моеже да има само на пистата.Хора разберете това са ненужни интриги:hondarulez:

 

igmhonda Я ми кажи какви марки коли кара преди хонда .Лична статистика си водя.

 

Колега,за статистиката предишната беше Субару,а съм фен на японските коли още от 1993г.Когато още почти ги нямаше по улиците на София аз се любувах на екстрите и здравината им.Да карах и Опел и Фиат,но беше отдавна и то поради лоши стечения на обстоятелстватаИзвинявам се ако съм прозвучал грубо,но не вярвам че някой от този форум ще напише подобна тема в техния форум.Нека си я има любовта към любимата марка във всеки форум нямам против,а и не бих писал мнения ако някой от модераторите например или потребител с повече ранг от мен /и особено от автора/ беше написал темата.

 

p.s И пак за статистиката-в момента имам Мицубиши/защото е въпрос на време и средства да се кача на Акорд/ но прекарвам много повече време тук отколкото във форума на Мицубиши,просто защото тук е много по готино и като цяло всичко е по-хубаво

Ако съм засегнал някого се извинявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още съм си фен и на VW-тата и с удоволствие бих присъствал.... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата от VW клуба за поканата. Аз лично, ще се постарая да посетя събитието.Трябва да гледаме това, което ни обединява, а не това, което ни разделя. Това е страстта към автомобилите. Марката е само подробност в тази картина. Е, случва се да си говорим на "голфаджии", "хондаджии", "опелджии", "....джии". Надявам се това винаги да е в кръга на шегата и не с лоши чувства.Спорове винаги ще има, но за това хората са измислили пистите, където най-вече трябва да господства духът на "fear play", спортменство демек.Толерантността е едно много благородно качество, но за съжаление рядко срещано.Успех с организацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също искам да благодаря на колегите за поканата.Винаги е полезно да се види нещо различно и организирано с вкус и професионализъм.Не обещавам ,че ще отида,но пожелавам успех.П.П. Първите 2ма отговорили ме карат да се срамувам много.

да попитам защо?????? просто питам да не би да са объркали случайно форума! проблем ли има???за статистиката-имам регистрация и влизам всеки ден в 9 форума на различни марки, но никъде не видях да се рекламират и обявяват срещи или сбирки на други марки. стана ми интересно. но като искате да се срамувайте, срамувайте се. ваше право е :hondarulez: Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо трябва веднага да храните бе хора

Защото трябва да сме коне с капаци :hondarulez: VW може да не ми е любима марка (даже никак) ама ако ми беше по-близко с кеф бих отишъл да разгледам класиките като МК1 :lol:

 

Браво на колегата Persefona за поканата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото трябва да сме коне с капаци :P VW може да не ми е любима марка (даже никак) ама ако ми беше по-близко с кеф бих отишъл да разгледам класиките като МК1 :hondarulez:

 

Браво на колегата Persefona за поканата. :lol:

 

:lol::):P

 

Верно, че не трябва да сме толкова праволинейни относно марките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам как ще отида да им видя тунинг-машините! ;) И да вида най-после, що е това МК3?! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БЕГАИТЕ! ФАУ ВЕТАТА НАСТЪПВАТ! :lol: Споко бе ора.Нема да ни земат любимите Хонди. :dry: Колегите са се постарали и направили нещо прекрасно.Даже леко им завиждам за организирането мероприятие.Аз лично няма да го посетя,защото не ме вълнува,ма по-спокойно,то не боли. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам възможност на драго сърце ще отида... Благодаря за поканата на VWclub.bg Аз уважавам истинските фенове независимо от каква раса или от коя държава или какви коли карат!п.п. някой само обърна ли внимание какви стабилни спонсори си имат а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО за начинанието и УСПЕХ в организацията,ако ми беше малко по-близо бих отишъл,и все пак мерси за поканата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: . Аз обаче клоня към Калояново :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С кеф бих присъствал на такова мероприятие и благодаря за поканата.А колегите които го обръщат на "Джии" мания нека се замислят,понеже ние ако бяхме организирали такова събитие едва ли щяхме да поканим ФВ клуба.Евала на колегие

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не се кефя на марката, но се кефя на феновете които се грижат за колите си.Благодаря за поканата, ако ми беше по-наблизо бих отишъл да разгледам "конкуренцията".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер покана! Браво за оформлението и визията! Както обаче каза Сашо, никой хора ни карат да се срамуваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са се постарали и направили нещо прекрасно.Даже леко им завиждам за организирането мероприятие...

Подкрепям с уважение.Браво на колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета,прекрасна организация.Ако имам време бих разгледал с удоволствие. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарим много за отзивите :lol: Надяваме се да ви хареса :lol: Постарали сме се да направим нещо изключително, което да бъде интересно за всеки фен, независимо на коя марка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В неделя ми се ходи на месечната, но в събота може да зема бащатата с неговото ФАУ ВЕ да минем, на него ще му хареса, пък и на мен ми е интересно да видя какво са подготвили колегите. :P Мерси за поканата :P

Редактирано от Fir3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за поканата, лично аз бих отишъл с голям кеф, но нямам път натам ;) между другото, на хонда сбирките не се мяркам, но на vw сбирките ходя! момчетата са страшно много и са много готини, събират се, обсъждат, помагаат си, все пак страстта ни е една и съща - автобомилите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Хонда ФауВе е марката, която най-много носи на тунинг! Освен това не виждам нищо лошо да се полюбуваме на коли, които са правени с много любов, ентусиазъм и добър вкус ;) ТАМ СЪМ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента карам хонда ,докато голфа излезне от сервиза ,затова и аз ще посетя събитието....ако видите хонда с реклами на фв клуб фест значи съм аз.....И 2те марки ми харесват и затова и двете коли не си ги давам за нищо!И само да уточня ,че автора на темата е колежка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак, колеги.

Остава един ден до първия любителски Фест организиран до сега в България, направен изцяло от любителски автомобилен клуб. Изцяло от фенове за фенове!

Постарали сме се да направим нещо уникално. Нещо, в което сме вложили много труд, желание и любов за да постигнем това, на което ще бъдете свидетели този уикенд. Това, което ни прави фенове.

Заповядайте утре след 10:00 часа в Inter Expo Center. Нека споделим емоцията от Volkswagen.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя със сигурност ще дойдем няколко хондаджии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, утре по обяд съм там! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А що Ви няма в програмата на Inter Expo Center ? Странно!?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Боже мой... дзверих се 5 минути докато го видя, ама щото всъщност не е в програмата, а отстрани в едно каренце "news".Въпреки това май-наистина нещо са ви пренебрегнали за да ви няма в програмата... направете им забележка! Това ако са го направили умишлено си е чиста дискриминация ако питате мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въвели са ви в календара на Congress Center обаче :thumbs1: Който трябва да им цъкаш по сайта, че да го намериш :)http://www.bulgarreklama.com/BRek/Main.do?...temKey=1744-453

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...