Jump to content
atoma

Пясъкоструйка във Варна

Recommended Posts

Здравейте,къде мога да намеря пясъкоструйка във Варна и горе долу на каква цена, идеята ми е да ми почистят джантите, и след това ще имам нужда и от добър бояджия да ги направи в 2 цвята. Ще се радвам да ми помогнете да си разкрася джантите на сносна цена ;)Благодаря предварително на всички отзовали се.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че имало пясъкоструй в подлеза на Стадион "Варна" (Юри Гагарин) :) Надявам се да съм ти бил полезен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

„Пескоструй във Варна се намира по пътя за казашко на около 2 км от отбивката за терснаб има един пункт за вторични. От ляво на пункта има портал и вътре в едно хале чистят с пескоструй.“Това е цитат от друг форум.Дано е актуално инфото че поста е от 2008г.На мен не ми стана много ясно ама... :):) Успех.И да ги покажеш после.(джантите)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си търсих такава интервенция за моя седанец колега и намерих каквото търся!Владиславово 301 или 302 блок беше някъде.Срещу тях има гаражи и просто случайно влязох.Пясъкоструя и прахово боядисване за 15" 4бр. джанти 100лв. ми обявиха.Но тъпото е,че цвета може да бъде или бял или черен.Но примерно може да се договириш 50лв. за пясъкоструя.Ако искаш подробности пиши едно лично.Поздрави!

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че имало пясъкоструй в подлеза на Стадион "Варна" (Юри Гагарин) :afro: Надявам се да съм ти бил полезен!

Точно там.Имат доста ситен пясък ,препоръчвам го на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм, че имало пясъкоструй в подлеза на Стадион "Варна" (Юри Гагарин) :plane: Надявам се да съм ти бил полезен!

Точно там.Имат доста ситен пясък ,препоръчвам го на всички
Гладки ли стават накрая или се получават на "язвички". Понеже ми предстои да ги занеса утре, а не искам да се получи така, че борда да не мога да го полирам после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ти покажат готов бластиран детаил и решавай дали те устройва :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак обади ми се някой ден и ще те закарам при един майстор, който с това се занимава предимно(подготвя рамите на джипове за офроуд за боядисване), а и работи на сносни цени и още повече, че ми е и познат и ще ти направи все някаква отстъпка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека ти покажат готов бластиран детаил и решавай дали те устройва :(

Определено ми хареса видяното и чак му ги оставих да ги прави :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше важно на теб да ти хареса,ако ти трябва и прахово боядисване пиши :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо напиши къде има и прахово, че аз в момента си чакам гумите да дойдат от UK и мисля да дам да ми правят джантите та след пясъкоструя трябва и боя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А каде по точно се намира това място?

 

 

 

Публикувано: 26 февруари 2010 - 23:52

 

Аз си търсих такава интервенция за моя седанец колега и намерих каквото търся!

Владиславово 301 или 302 блок беше някъде.Срещу тях има гаражи и просто случайно влязох.Пясъкоструя и прахово боядисване за 15" 4бр. джанти 100лв. ми обявиха.Но тъпото е,че цвета може да бъде или бял или черен.Но примерно може да се договириш 50лв. за пясъкоструя.

Ако искаш подробности пиши едно лично.Поздрави!

Това мнение е редактирано от Fero: 26 февруари 2010 - 23:52

 

 

 

Редактирано от stankofm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че събуждам една стара тема, но някой случайно да разполага с номера на човека, който работи в подлеза на гагарин?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз да използвам темата, че е за Варна и бояджии. На задната броня запона да се лющи лака и от пароструйките по автомивките по малко се увеличава петното. Та въпроса е дали е възможно да се оправи това без да се боядисва цялата броня, че нещо не ми се рискува да ми я направят в несъщия цвят и ако става дали някой може да препоръча добър бояджия във Варна за това.Предварително ви Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега принципно може да се оправи бронята. Трябва да отидеш при някой автобояджия и сваляте лака на боята, на водно със шкурка 600 и после 800, подготвяте я хубаво и после взимаш някой хубав лак, той ще ти обясни... наливате хубаво бронята с лака, 2, 3 ръце и всичко ще е ок. Надявам се да съм ти помогнал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много професионално исказване! Любопитно как ще загладиш само лака без да нарушиш боята по бронята??? Може и чудеса да стават във Варна.... ПОЗДРАВИ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink:/> Че къде е този подлез на гагарин, че не мога да включа ?

Редактирано от -Kris-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да надигна една стара тема :)колега -Kris- ето тук е подлеза на Гагарин - ЛИНКИ сега да си задам въпроса :) трябва ми някой който да ми избара джантите говоря за БОЯДЖИЯ :) 2 цвята са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро от подлеза под Гагарин ,много му порастна работата и цените.За бластиране на джанта 18' поиска 35 лв :lol: Под Аспарухов мост има на 2 места бластиране,единият се казва Роман,но му затрих номера :).Другият когото аз ползвах номера му е 0887466173.Мен ме таксува 1 лв на цол двустранно за джанта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под аспарухов мост не е ли дето е кораборемонтния? Там като ходих преди 2 години имаха само груба частица, променили ли са се нещата, че старото ставаше само за железни джанти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ходил до работилниците им,на друго място им давах каплите.По грубо от на тоя в Чайка е,но аз така или иначе си ги минавам със шкурката преди боя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си диря бояджия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А аз си диря бояджия :)/>/>

Да ти върна услугата. Мега Бласт по пътя за Казашко, пада се в дясно като идваш от кръговото. Имат фиксирани цени, но доколкото знам има и опция за договаряне.Наско - 0897/900358Красимир - 0899/210 782 Редактирано от -Kris-
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам и аз ... Само при този в Чайка ли е хубав ситен пясъка, тъй като искам след бластирането направо шприц и боя, да не си играем и да ги шкурим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тези Мега Бласт си боядисвах капака на клапаните прахово + песъкоструй, преди 4 години. Тогава ми взеха 20лв, а цената за бластиране и боядисване на джанти беше 140лв. Мисля че имат само прахово иначе. Скоро сестра ми ходи да пита за едни 14-ки бластиране 14лв на брой, което ме навежда на мисълта че е левче на цол. Дано съм бил полезен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...