Jump to content
No Limit Performance

НЕКОРЕКТНИ КУПУВАЧИ И ПРОДАВАЧИ

Recommended Posts

{

...

Редактирано по молба на автора

...

}

 

Нека някой мод да дигне темата и дано не се налага скорошно обновяване !!!

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРУТАЛНО СЪМ ПОТРЕСЕН ОТ ЦЕНИТЕ НА ЧАСТИТЕ ВТОРА УПОТРЕБА ОТ МОРГИТЕ НА ХОНДА ВЪВ ВАРНА СПЕЦИАЛНО, ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА СКЪПОЦЕННИТЕ ИМ ДЖАНТИ ОТ ОКОЛО 500 ЛВ. ОБУТИ С НЕКВИ ГАЛОШИ, КОИТО ИСКАТ ДА ТИ ПРОБУТАТ. ЕЙ ХОРА Я ЗВЪННЕТЕ, НА КОЙТО СИ ИСКАТЕ МАГАЗИН ДА ВИ ОБАДЯТ, ЧЕ НОВИ ТАКИВА С МОНТАЖ, БОЛТОВЕ, БАЛАНС И Т.Н. ИЗЛИЗАТ ЗА 400-450 ЛВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрахме точно от коя морга и кой продавач да се пазим г-н "новорегистриран" ?! Конкретика ако няма , поста ти е за гюма ! И не виждам с кфо конкретно си измамен в слуая ?? .. кофти първи пост , колега , кофти ! Директно с рогите ...

Те са две до колкото знам в момента - във Виница (уж Варна), а колкото до измамата то с техните цени си е чиста измама, загуба на време и напразна разходка до там. Кофти мофти това е колега.П.С. Какво като съм ново-регистриран колега, чета този форум от близо година вече. Нищо лично към останалите колеги тук, включително и теб.П.С. Кофти мофти, това е ситуацията във Варна, дано поне по другите места не е подобна "измама".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега libor я се конкретизаирай малко по подробно кога си идвал до МОЯТА Морга във Виница и кога си питал за джанти и за кои джанти си питал , защото аз във Моргата имам 40 комплекта джанти , дай малко повече Инфо .Другият ми върпос е защо пишеш в темата че джантите са безбожно скъпи без да си идвал до моргата без да съм ти казал цени ,а после ми пишеш лично съобщение да ме питаш за цените за джантите .libor Мненията на потребителя питане, Днес, 12:31 PM НовакГрупа: NewbiesМнения: 2Потребител: 14266Регистриран на: Днес, 12:18 PM колега цени за джантите би ли ми дал, интересуват ни с един познат, благодаря Ето това ти е въпроса към мен , даже още не съм ти отговорил а ти си потресен от цени на джанти , я отговори как става тая работа ? Чакам логично обяснение на твоите необясними писания. Моля модераторите да разгледат постовете на колегата libor моите също , и да се разясни случая , и виновника да си понесе наказнията.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......Моля модераторите да разгледат постовете на колегата libor моите също , и да се разясни случая , и виновника да си понесе наказнията.

Не се познаваме лично но от отзивите за теб ми става ясно че си точен и коректен пич...нооо цените на чарковете във форума в това число и твойте са безбожно високи....давам пример-главина за акорд 95-година писах ти ,отговори ми коректно но цената ,бе 80 кинта.....разрових се ,запознах се с един пич от филибето внасящ и разглабящ само хонди и познай получих перфектна главина за 45 лева която търкалям вече 15 хил км..все си мисля че духът на форума и идеята която ни е събрала предполага малко по-коректно отношение един към друг, не казвам да ги подаряваш просто нека цените бъдат реални!п.п-разликата е 35 лева.....ако не ми вярваш ,давам ти телефона на момчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавач: KRASI_HONDA

Re:части за Прелюд, Feb 10 2010, 09:53 AM

"ot vidin sma pra6tam po ekont.. dai tam adres i imenata i dnes moje i da ti gi pusna... "

 

Дал съм адрес, имена и телефон, ходих и до Еконт да проверя....още си чакам пратката.

Пиша му ЛС...няма никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега едмундо провери колко струва тая главина на магазина и пак ще си говорим , това че си я намерил на такава цена ок , това че колегите не си сравняват цените с тези на магазините и продават части както им падне си е тяхен проблем. Аз си имам принципи и така ще карам и за в бъдеще , немога да разбера само тука твоите писания какво общо имат с темата некоректни купувачи и продавачи.Ти измамен ли си ? тя стана ебати чата тая тема , нека се оплакват само измамени продавачи и купувачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавач: KRASI_HONDA

Re:части за Прелюд, Feb 10 2010, 09:53 AM

"ot vidin sma pra6tam po ekont.. dai tam adres i imenata i dnes moje i da ti gi pusna... "

 

Дал съм адрес, имена и телефон, ходих и до Еконт да проверя....още си чакам пратката.

Пиша му ЛС...няма никой.

+1

 

От този човек преди време си спазарих централна конзола, решетки за задни говорители и калобрани. Изрично го попитах по скайп дали капачето на cupholder-a не е счупено. Увери ме че не е. После поисках да мога да видя пратката в Еконт преди да платя. Когато ги изпрати, ми писа, че понеже пращал много неща и "забравил" да сложи отметката, че имам право да я видя. 

 

 

Вече сами се досещате че капачето на cupholder-a беше спукано. Аз съм го залепил, но търговеца е много некоректен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз лично никак не съм доволен от отношението на BOSS HOGG към клиентите си и никога повече няма да закупя каквото и да е от него. Заради така наречените му "ПРИНЦИПИ" той не прояви разбиране и коректност към съфорумец и съгражданин. Случката е следната: На 22 Декември бях на ел. техник за проблем със клаксуна, при което ме пращат да си купя нов клаксон и да ми го монтират. Взимам си го още същия ден, но имах ангажимент, а и беше станало късно и уговорката с техника ми беше да мина на 24-ти сутринта да ми го монтират. Но тогава бяха празници и не бях в града и се отложиха нещата за след нова година. И отивам на 5-ти да ми монтират клаксона при което се оказва, че проблема е в прекъснат кабел а не в машинката и че е нямало нужда да го купувам. Върнах се при Стамен с молба да прояви разбиране и да му върна клаксона като го заменя за казанче за вода за чистачките и да си доплатя разликата. Отказа ми с довода, че имал принципи за такива работи и че е трябвало да мина до 1 работна седмица след закупуването на частта за да може да ми направи рекламация. Е то реално бяха минали 5 работни дни, но той категорично отказа да ме разбере и да направи какъвто и да е компромис. Въпреки молбите и уговорките ми да закупя други части той има "ПРИНЦИПИ" и сега е с един клиент по-малко. Дълго се чудех дали да разкажа тази случка и въобще дали да се да се занимавам повече с него но видях, че е доста активен в тази тема и затова. Наистина не става дума за голяма сума, но с начина по който се отнесе и неразбирането което прояви ме изгуби като клиент. Сега предпочитам да купя неоригинални части, които между другото са на същата цена като тези които тои обявява за своите части, но не и от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо бяха минали около 20 дена след закупуването на клаксона , Второ Има ли проблем с клаксона който ти дадох ? , и трето като си купиш хляб от магазина и хляба ти е престоял две три седмици и си решил че няма да го ядеш ще го върнеш ли в магазина ? В слуая аз ли съм виновен че майсторите са те подвели и излъгали и че трябваше да си взема клаксона обратно сле 20 дена ли ? Мда прав си имам си принципи и няма да ги променя заради такива като тебе , Когато някоя част не е качествена или не върши работа на клиента винаги съм съгласен да се върне , за да бъдат всички доволни , но да си купиш част от мен часта да е здрава , работеща и да дойдеш след 15-20 дена и да ми кажеш майсторите ме излъгаха и тая част не ми трбява няма да стане. Ти в случая можеш да ме лъжеш като ми връщаш твоя неработеш. Благодаря на Господ че няма да си ми клиент повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на Стамен съм му връщал гърне (понеже не бяхме сигурни дали ще пасне на колата) в рамките на 1 седмица и човека си го взе обратно и ми върна парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS`HOGG сигурно е един от най-точните хора в този форум.До сега два пъти съм ходил при него за различни неща и двата пъти ми е влизал в положението и е помагал с каквото може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено Стамката е точен и като човек и като продавач,работил съм с него и всичко е било ок.Дори и бонус ми даде човека,вътрешно огледало и решетки за колконите във вратите.Използвам момента да му благодаря и се надявам пак да се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, напук на заглавието на темата давам положителен глас за търговците във форума, досега, каквото са могли са направили за мен, за питане и гледане пари не вземат, обявяват цена, насила никого не карат да купува, цената ниска, висока, всеки си прави сметката, тяхната е такава, ами просто не купуваш и това е!Дори и от непрофесионалните продавачи само хубави неща съм вземал, според мен форума си изпълнява целта на 100 процента, помагал ми е винаги, когато съм имал нужда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля придържайте се към темата.Всяко следващо мнение, което не е за конкретн случай, с посочени факти, имена и т.н., ще се смята за спам и мястото му ще бъде в кошчето.Всеки доволен и/или недоволен може да сподели своят случай, както и другата страна по случая да се защити или да благодари, когато за него е изказано положително мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм зад Стамен...По коректен от него никога не съм виждал.Винаги ми е помагал с каквото може,когато отида в неговата морга...И когато съм нямъл възможност да платя това което купувам той ми е казвал : "Когато имаш тогава" сами може да разберете що за човек е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

+1 за dragi4.колегата е супер коректен.потрябва ми преди ок 7-8 мес пръскалка за задното стъкло и след обиколка из магазините и пълна греда му звъннах.на другия ден частта,заради която ми влизаше вода в купето беше в мен и то на мног добра цена. :) Дано има повече такива колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента съм работил само с Варненската група, а именно :

 

1-ви заподозрян, BOSS`HOGG : Коректен и разбран човек. Бях купил два стопа за каляската и в последствие когато се прибрах и ги измих видях, че единия е тониран а другия бял, при което се свързах с колегата на другия ден и ми го смени без никакви проблеми, а в последствие си купих инсталацията за десния стоп и получих бонус, капаче за бушоните за което много МЕРСИ :)

 

2-ри заподозрян, Dragi4 : Ако започна да пиша за него ще стане голям ферман, затова на кратко - готин човек, много разбран и коректен в работата си. От него също съм взимал и връщал без никакви проблеми и всичко е OK. За пример бях взел кожен салон но се оказа, че имало разлика в седалките между хечбек и седан ама кой да знае, върнах го и даже с кафе почерпи :)

 

Общо взето бих купил от тях отново, без да се замислям !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS`HOGG нямам думи за него, голям Човек, добър приятел и адски коректен към всички, винаги когато съм имал проблем с колата ми е помагал и знам че би го направил и за други колеги. Едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко което е направил за мен.

 

пс: и за да не съм спам, благодаря на Стамен за всичките подаръци които ми е правил, а именно крушки, плафони, калобран, задни накладки, и др. и др.

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че темата каква беше коректни или некоректни ?ПП:Мисля че и 2мата е абсолютно безмислено да се коментират ,защото те продават многооооооо и все ще има доволни и недоволни,така че насочете се по-добре върху останалите членове на форума ,защото някой като иска да купува или продава да знае да си има едно наум.А драго и стамен ги оставете настрана ,няма смисал да ги зачекваме,просто темата се размива,2ма ще се оплачат и 10 ще ги защитят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS`HOGG - Не съм купувал нищо от него поради това, че продава на зверски цените. Заден лагер за црв, 2ра ръка - 140лв, е прекалено е, нов Тимкен 100лв, но 7 дена доставка, СКФ 3 дена доставка, 180лв с ДДС! Гол блок за Б16 1000лв?!? За мен това са абсурдни цени, но щом има хора, които купуват всичко е 6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да се включа и аз:Dragi4 Няма какво д акажа за пича освен че е много коректен. Познаваме се с Драго именно от взаимоотношенията с частите които ми е давал ( след това вече и повече ) Пича е корект и съм много доволен от него.Със Стамен ( BOSS`HOGG ) също се познавам и според мен съшо изглежда пич на място. П.С. Ангел ( Founder ) подхвана темата за некоректните, а той има няколко клиента на брой които не е споменал до сега. Ако може нека каже кои са особенно човека от СТЗ заради който трябваше и аз да се разкарвам. Ако е възможно нека го покаже на яве та да го видя този хубосtник.

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно нека го покаже на яве та да го видя този хубосtник.

Ника на потребителя е To sloW - адски некоректен ;) Пазете се от него.Вчера обсъдихме начина по който ще се продецира с такива индивиди.Модераторски и администраторски екип няма да ги банва от форума. Стига им публичното назидание и за да се знаят и да се внимава след това като се работи с тия индивиди.п.п. Още веднъж ще подканя някой мод или админ да изтрие всички постове , които не са свързани с темата.И при нужда да отвори тема за Стамен. Въпреки, че е безсмислено понеже и цената на хляба в магазина за едни и видока, а за други ниска , но никой не е тръгнал да се дърви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 доволен от Стамен, относно цените - всеки сам си решава.п.с. колегата, дето се оплака за замяната на клаксона, във Варна почти всички морги искат часта която се подменя да се върне до края на работния ден, не след 1 ден, не след 1 седмица, а до 17 часа на същия ден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS`HOGG - Не съм купувал нищо от него поради това, че продава на зверски цените. Заден лагер за црв, 2ра ръка - 140лв, е прекалено е, нов Тимкен 100лв, но 7 дена доставка, СКФ 3 дена доставка, 180лв с ДДС! Гол блок за Б16 1000лв?!? За мен това са абсурдни цени, но щом има хора, които купуват всичко е 6.

[/quot

 

 

ПАрадоХе немога да се сетя само кое е некоректното или коректното , Я вземи погледни малко в твоята паничка и виж ти какво продаваш и на какви цени и тогава гледай в хорските паници .Аз примерно мога да кажа че цените на твоята сергия с инструменти , така наречените ти тунинги части и т.н. са безбожно високи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо каза веднъж, казвам го и аз след него. Всеки да си казва случката, но да не вади изводи и да не насочва критики към лицата. Тези, които четат, сами могат да си направят изводи. Дъвкането на едни и същи хора, без да има конкретен случай (опит) с директна покупка не е желателно. Желателно е въпреки негативните мнения да си имаме уважението и да не пораждаме директни конфликти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пазара на части е голям съответно имате и избор.Цените са различни както и в магазините.Маратонките в МОЛ-а и в Метро са на различна цена :lol: Високата цена не прави BOSS HOG некоректен.Колкото и странно да ви звучи така както сме конкуренция така сме в чудесни отношения.Ценообразуването ни е различно както и цялата схема и организация на работа.С това сме наясно и двамата.Никой не може да ми държи сметка за цените освен ако не ми взеле партия на разходите :lol:Поздрави на всички!пп преди време EDIKOISI си пусна темичка в офтопик за 1 лого.Аз си направих моите изводи за "колегите" които писаха в нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение дали се продава преден капак, лого или домати... продавача си прави сметка какви са му разходите и си определя цената...Темата май беше за съвсем друго нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата е една "мешена скара" да кажа и аз нещо (пък като го изтриете ,здраве да е. все пак трябва да се уставят "удобните" коментари.)

 

Купувал си от PARADOX_sf едно нещо и цената беше повече от добра. Да не казвам в пъти по-добра ! Прати ми го навреме и чарка беше в перфектно здраве .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от наи некоректните продавачи във форума въпреки че на никои нищо не съм продавал.Тъка решиха модовете след като публикувах тема с нещо което бях произвел.Няма да ви казвам какво защото ще отнеса пак санкция.Колегите решиха че ще спечеля милиони и спряха обявата.За това не ме е яд защото не съм дочел правилата на форума и съм си виновен.Яд ме е че има колеги които търгуват във форума в много големи количества с доста добра печалба но за тях няма санкции.Не става въпрос за моргите а за другите които търгуват с части и аксесоари нови внесени от някъде си.Даже има колеги със саитове извършващи търговска деиност които си пускат линковете във форума с цел реклама на нещо.А наи ме е яд като си видя аватара с грозния надпис non-commercial лепнат ми след наказанието.Вече нищо не мога да ви продам защото не мога да пиша в разделите купува и продава,тъка че спете спокоино.

Редактирано от harabijta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги пазара на части е голям съответно имате и избор.Цените са различни както и в магазините.Маратонките в МОЛ-а и в Метро са на различна цена :afro: Високата цена не прави BOSS HOG некоректен.Колкото и странно да ви звучи така както сме конкуренция така сме в чудесни отношения.Ценообразуването ни е различно както и цялата схема и организация на работа.С това сме наясно и двамата.Никой не може да ми държи сметка за цените освен ако не ми взеле партия на разходите :)Поздрави на всички!пп преди време EDIKOISI си пусна темичка в офтопик за 1 лого.Аз си направих моите изводи за "колегите" които писаха в нея.

Прав си за всяка една дума а сметка се държи по-един начин...просто не купуваш...моята идея е просто малко по-човешки да се подхожда и да се разбере ,че пазара се пораздвижи и цените не са тва което бяха,веднага давам и пример...вчера си купих чисто нов радиетор за акорд 1.8 бензин 95 година за 160 лева-ЧИСТО НОВ,....а сложи ръка на сърцето и кажи колко им търсиш на втората употреба ....просто тва според мен е няква форма на некоректност и за това пиша изобщо в тая тема! Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм много доволен от колегата Епокс, много точен продавач, а и цените на които съм къпъвал от него са може би най-ниските, спрямо останалите Продавачи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години и малко, когато си търсех Хонда, колегата "Dragi4" продаваше едно червено купе. Звъннах му да го питам какво става с колата, той ми обясни на две на три. До тук добре, разбрахме се да я запази до средата на идната седмица, до който максимум щях да отида да я гледам и евентуално купувам. Нашата уговорка беше, че колата ще бъде със статут "запазена" в следващите 6 дена /помня ясно колко бяха до въпросната сряда/. И така, с ясното съзнание, че сме колеги и всичко ще бъде наред започнах да отменям ангажименти, да премествам изпити и да променям програмата на друри хора. След 4 дена бях сгъстил последните два дни от работната седмица до максималния предел и бях уговорил човек да ме закара до Варна и да дойде с мен на огледа. /Като бележка, човека, с който отивахме е личен приятел, но невъобразимо зает, чието време е несравнимо скъпо за средностатистическия стандарт, поради естеството на работата му/. И така отделно от променената ми програма, успях да занимая и втори много важен за мен човек да дойде до Варна от София. Звъня аз в понеделник мисля, не си спомням ясно, което ми оставя буфер от няколко дни до края на уговорката ни. Представям се отново, при което Dragi4-a отвръща, помня го ясно като бял ден, защото ми беше много тъжно и притеснено едновременно "Еми мой, аз я продадох тукаа, сега сме даже при нотариуса да я прехвърляме."... ТУШ... 4 дни планиране, тонове задължения - отменени и на всичкото отгоре - подвеждам близък човек! Казах "ок" и седнах на леглото си без да мога да осъзная какво точно ми се е случило. В този момент осъзнах, че независимо, че сме във форум, винаги има слаби звена във веригата.

 

П.П.: Опитах се да му поискам автомобила безплатно, тъй като имах ограничен бюджет тогава, но той отказа да ми я даде - баси какъв "колега". :afro:

 

Аз съм човек, който си държи на думата си, още повече съм мъж и за мен това е основен принцип - казвам нещо и не се отмятам. Случвало ми се е да трябва да променя уговорка с някого, но поне имам съзнанието и очите да му звънна и да го предупредя и да му се извиня.. при мен такова нещо нямаше.

 

И така, затова не съм пазарувал никога от Dragi4-a, въпреки, че много мои близки приятели са доволни от него. Както гледам мнението ми е самичко, което значи, че вероятно съм попаднал на изключението при него, но все пак е такова. Предполагам, че е готин човек и точен търговец, но това не се случи при мен.

 

BOSS`HOGG-а наистина държи високи цени и това сме го обсъждали не веднъж с не един колега. Аз уча икономика, и на това му се вика "еластичност на стоката". Поради естеството на стоката, която продава BOSS`HOGG, тя е такава, че той може да си позволи тези цени. Има търсене - следователно цените могат да се вдигат но не и да слизат. Ако клиентите му спрат да търсят - той ще коригира цените. Това е чисто и просто бизнес, и затова не му се сърдя и ще пазарувам отново от него, както съм го правил вече.

 

Най-доволен съм от колегата Darcosi, който имам честта да познавам лично над 6 години. Когато съм купувал нещо ОТ него е било на съобразени цени, много добро качество на стоката. Винаги си държи на думата и каквото казва - прави, което за мен го квалифицира като надежден търговец, макарче той продава части изключително рядко.

 

Имам опит и с други търговци, всички с отлично представяне при взаимоотношенията на продавач-купувач. За тях обаче ще споделям през времето, защото този пост така или иначе стана много дълъг.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, след като всеки си пише в темата ще помоля тя да бъде заключена. Отворете си нова и коментирайте на воля.КАТИНАР!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...