Jump to content
mаrto

Май ще има и Honda Crz Type R

Recommended Posts

П.П. Аз все пак вярвам, че ако не 300-коньов Сивик, то поне 300+ коньов NSX ще получим :tease::hondarulez:

300+ к.с. за NSX ще е пълен провал!Поне 550к.с. или по-смело над 600!Тогава ще има удар на пазара!Цената на новия NSX беше обявена около 160 000$, което си е ебати цифрата, ама няма как!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до LF-A - да, автомобилът е уникален. Моторът също е уникален, дори самото му изпълнение е уникално... но нека бъда честен - не е нищо повече от да кажем едно Lamborghini или Ferrari, а струва горе-долу толкова.Тоя Лексус струва доста повече от едно нормално "конче" или "биче".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суровата истина - колкото и да не ви се иска пак ще го кажа , но по друг начин !!! Не е икономически обосновано и инвестиционно оправдано Хонда да предлагат топ спортни автомобили на Европейския пазар !!! Защо Тойота и Хонда не ги предлагат ли , ами може би защото са единствените производители останали без чуждо участие ;) Нисан - Рено , Митсубиши - Даймлер Крайслер , Мазда - Форд , е смятате ли , че надутите франсета , тъпите американци и простите от Форд няма да се мъчат да си хвърлят парите само и само да ги мислят че са големи ??? Въпрос е не само да се правят нещата , а да се правят добре , а за Хонда да се правят перфектно !!! Има и друго нещо , Европейския съюз има протекционистки възгледи отностно пазара си , за това всеки по-сериозен производител / да не кажа всички / имат заводи в Европа ;) ама Английските Сивици не ви кефят много нали ? Тайп Ар седан версията на Сивик в Япония е по-добра от тази в Англия ? Нали ? :) В крайна сметка истинските фенове на марката като искат топ бегачка си я внасят от Азия или САЩ и не ги боли , че не се предлага за Европа , може би ако спрем да си купуваме импорт коли , от Хонда туко виж ще се усетят и ще почнат и те да предлагат резачки у Европа-та ;) Мен също много ме боли , че нямаме конкурентни модели :) но вярвам , че когато се появат вскички ще гледат така - :D

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суровата истина - колкото и да не ви се иска пак ще го кажа , но по друг начин !!! Не е икономически обосновано и инвестиционно оправдано Хонда да предлагат топ спортни автомобили на Европейския пазар !!! Защо Тойота и Хонда не ги предлагат ли , ами може би защото са единствените производители останали без чуждо участие ;) Нисан - Рено , Митсубиши - Даймлер Крайслер , Мазда - Форд , е смятате ли , че надутите франсета , тъпите американци и простите от Форд няма да се мъчат да си хвърлят парите само и само да ги мислят че са големи ??? Въпрос е не само да се правят нещата , а да се правят добре , а за Хонда да се правят перфектно !!! Има и друго нещо , Европейския съюз има протекционистки възгледи отностно пазара си , за това всеки по-сериозен производител / да не кажа всички / имат заводи в Европа ;) ама Английските Сивици не ви кефят много нали ? Тайп Ар седан версията на Сивик в Япония е по-добра от тази в Англия ? Нали ? ;) В крайна сметка истинските фенове на марката като искат топ бегачка си я внасят от Азия или САЩ и не ги боли , че не се предлага за Европа , може би ако спрем да си купуваме импорт коли , от Хонда туко виж ще се усетят и ще почнат и те да предлагат резачки у Европа-та :P Мен също много ме боли , че нямаме конкурентни модели :P но вярвам , че когато се появат вскички ще гледат така - :D

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://news.automedia.bg/read/9029.htmlДано от всичката тази информация относно CR-Z Si ( Type R ) излезе нещо наистина сериозно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда отдавна съм ги отписал що се отнася до спортни автомобили явно японците наблягат само и единствено на бъдещето с тея електро-автомобилчета не биха могли да зарадват голяма част от феновете си дори напротив погледнете какво прави нисан и какви модели изкарва щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT не виждам какво спира и хонда да прави същото.Няма нищо общо между политиката на хонда преди и тази която се опитват да наложат сега крайно съм разочарован от инъче така любимата марка (и вече не толкова)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA- марка японска,мислят и действат различно от мненията на гай-джин-ите! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HONDA- марка японска,мислят и действат различно от мненията на гай-джин-ите! :)

:o:o:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда отдавна съм ги отписал що се отнася до спортни автомобили явно японците наблягат само и единствено на бъдещето с тея електро-автомобилчета не биха могли да зарадват голяма част от феновете си дори напротив погледнете какво прави нисан и какви модели изкарва щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT не виждам какво спира и хонда да прави същото.Няма нищо общо между политиката на хонда преди и тази която се опитват да наложат сега крайно съм разочарован от инъче така любимата марка (и вече не толкова)

Кризата хвана ХОНДА точно преди да пуснат NSX-а с около 600к.с.!Така че, сега се борят за оцеляване със всякакви средства.Това е положението!CR-Z не ти ли стига 200к.с.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не му стигат! поне 500кс!!!тея Хонда за нищо не стават !Гледам кефиш се на нисанчето ама те дали нямат рено зад гърба си я се сети?! а зад Хонда кой седи да ги крепи в кризата че да изкарват супер модели а ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда отдавна съм ги отписал що се отнася до спортни автомобили явно японците наблягат само и единствено на бъдещето с тея електро-автомобилчета не биха могли да зарадват голяма част от феновете си дори напротив погледнете какво прави нисан и какви модели изкарва щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT не виждам какво спира и хонда да прави същото.Няма нищо общо между политиката на хонда преди и тази която се опитват да наложат сега крайно съм разочарован от инъче така любимата марка (и вече не толкова)

Прав е колегата от всички японски фирми само SUZUKI са по зле.Някак си не го намирам за оправдание да си бил във F1 и да нямаш модел дето да стряска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда отдавна съм ги отписал що се отнася до спортни автомобили явно японците наблягат само и единствено на бъдещето с тея електро-автомобилчета не биха могли да зарадват голяма част от феновете си дори напротив погледнете какво прави нисан и какви модели изкарва щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT не виждам какво спира и хонда да прави същото.Няма нищо общо между политиката на хонда преди и тази която се опитват да наложат сега крайно съм разочарован от инъче така любимата марка (и вече не толкова)

Кризата хвана ХОНДА точно преди да пуснат NSX-а с около 600к.с.!Така че, сега се борят за оцеляване със всякакви средства.Това е положението!CR-Z не ти ли стига 200к.с.?
на мен и 100 коня са ми достатъчни ако конкретно за това питаш мисълта ми беше друга :P Но явно ако някой понечи да каже нещо негативно за хонда тук бива линчуван просто реших да си изкажа меннието ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда отдавна съм ги отписал що се отнася до спортни автомобили явно японците наблягат само и единствено на бъдещето с тея електро-автомобилчета не биха могли да зарадват голяма част от феновете си дори напротив погледнете какво прави нисан и какви модели изкарва щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT не виждам какво спира и хонда да прави същото.Няма нищо общо между политиката на хонда преди и тази която се опитват да наложат сега крайно съм разочарован от инъче така любимата марка (и вече не толкова)

Кризата хвана ХОНДА точно преди да пуснат NSX-а с около 600к.с.!Така че, сега се борят за оцеляване със всякакви средства.Това е положението!CR-Z не ти ли стига 200к.с.?
на мен и 100 коня са ми достатъчни ако конкретно за това питаш мисълта ми беше друга :P Но явно ако някой понечи да каже нещо негативно за хонда тук бива линчуван просто реших да си изкажа меннието ;) EGocentric само не разбрах какво се опитваш да иронизираш в последния си пост това че съм казал че хонда вече нее спортна марка значи ли че за нищо не стават много ви е удобно да изкривявате думите на хората като коне с капаци сте на моменти извинявам се за 2та поредни поста нещо се бъгна ;) Редактирано от MonzA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха не не сме като коне с капаци просто знаем какво се случва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изкренно се надявам това да е причината поради която хонда са спрели от производство НСХ а и не съм на ясно кой и как стои зад нисан просто го посочих като пример :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ги отписвайте толкова бързо тия Хонди ще мине време ще си стъпят на краката и ще избухнат най-неочаквано с някоя абсурдна кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... щом нисан могат да произвеждат конкурентни автомобили на Mercedes SLS и Porsche Carrera GT ...

И кой е този конкурент на SLS и Carrera GT?! Ако имаш предвид GT-R, той е доста далеч и като ценови клас, и като характеристики :P

 

Гледам кефиш се на нисанчето ама те дали нямат рено зад гърба си я се сети?! а зад Хонда кой седи да ги крепи в кризата че да изкарват супер модели а ?

Съмнявам се, че Рено крепи Нисан особено за спортните им модели! Но все пак да не забравяме, че според колегата Magnum GT-R е с турбиниран двигател от Рено Лагуна... ;)

 

И Хюндай не ги крепи никой, но изкараха уникално купе и то на дъмпингови цени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва CR-Z та и вътре и под капака и отвън :o

Ако имах пари да го притежавам нямаше да се замисля.

 

ПП Ако имах пари щях да си взема от всеки модел всяка генерация по 1 модел ей така за колекцията. Щот съм инат Хонда джия и уважавам всичко, което правят японците

Със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda ще изригнат сроко, усещам го :) (болят ме ставите ;) ). Спортните модели , нямат нищо общо с пазара, т.е. имат но в друга насока. Създаването им е скъпо и най често парите никога не се избиват от директни продажби на модела, но служат за страхотна реклама и ИМИДЖ (нали за това са и имиджови ;) ), Точно такъв модел в и FCX Clarity, само че събужда други асоциации, не спортни, и привлича аудитория с други предпочитания (леко пенсионерски ;) ). Нов класен спортист от Хонда, ще има, но няма да е когато го очакваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...