Jump to content
buleka vti

Въпрос за спортен филтър

Recommended Posts

Държа да се придържам към оригинала и ако сменям нещо по колата то задължително искам да е истинско.Та въпросът ми е някой знае ли от къде мога да се сдобия с такъв филтър? Вече го срещам на няколко места включително и на един СИВИК от Мобилето.Става въпрос за това:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2334/19...rRA5aQSOjAw.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се придържам към темата колега, но има достатъчно K&N панелни филтри.... при този просто се сменя горния капак на кутията, но това според мен не оказва влияние върху функционирането му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че ползвам темата на колегата,но искам да попитам каква е разликата м/у панелен K&N и конусен K&N филтър като качества,и като цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

панелния е по скъп от конуса разлика около 30лв и панелния не се цапа толкова много

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

панелния е по скъп от конуса разлика около 30лв и панелния не се цапа толкова много

Това как го реши колега.Когато купувах моя конусен K&N, панелния за моята кола беше с 20 лева по евтин.Но това че по малко се цапа е факт въпреки, че затова си има маслата на КиН за измиване и става като нов конуса :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата BlueLude ! Като видях за каква цена става въпрос просто няма смисъл :) Ще заложа на панелният на K&N с ползване на моята кутия и край. Сега само да попитам някой ако кара с такъв открива ли някаква разлика изобщо след поставянето му?То е повече от ясно че за промяна в държанието на мотора от един филтър няма как да стане - но все пак има ли изобщо някаква промяна и каква е тя?Или само си даваме парите за глупости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата BlueLude ! Като видях за каква цена става въпрос просто няма смисъл :lol: Ще заложа на панелният на K&N с ползване на моята кутия и край. Сега само да попитам някой ако кара с такъв открива ли някаква разлика изобщо след поставянето му?То е повече от ясно че за промяна в държанието на мотора от един филтър няма как да стане - но все пак има ли изобщо някаква промяна и каква е тя?Или само си даваме парите за глупости!

не си струва, само повече боклуци ще влизат истинските филтри са към 200 долара но за 7hp заслужавали си ... парите са си твои все пак :lol: Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега аз сам с панелен филтър K&N и сам мн доволен както кават колегите не се цапа толкова но не вади такав звук както кокуса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз също съм с панелен филтър K&N.Много съм доволен.Разликата се усеща след 2500 оборота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...