Jump to content
georgivanov1

Изпушване

Recommended Posts

Здравейте колеги,случи ми се следното нещо.Вчера на един светофар имаше пред мен чисто ново Туинго ,сигурно беше на 2-3 дена.Като светна зелено и тругнахме той остана в дясната лента и аз се опитах да го изпреваря,но без да се напъвам,след което той натисна педала и изпревари колата пред него като не ме пусна.Малко го понатиснах ,но и той не се отмести.Изведнъж почна да излиза от него гъст бял пушек и замириса като след стрлба с ловна пушка. Според вас какво е издухал,някой друг сегмент или...Все пак колата не беше повече от три дена и е неразработена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно, в наши дни, от завода излизат разработени до няква степен, но това не значи че са си проявили фабричните дефекти :lol: А иначе може и така да си изпушват на 3-тия ден по упътване :) рено е все-пак ... шегичка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рино-ла*но, насрало се е колега.Друга причина не виждам! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не бързайте така да плюете по рено, познавам доста хора с рена и мога да ви кажа, че са им доста здрави моторите, е поне на по-старите рена, сега тея новите нямам идея дали не са си свалили качествето в пъти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че това е издухване на гарнитура,виждал съм как и други коли са го правили,при потегленето на светофар.Виждал съм на форд орион, на един комшия и на един дето са напъваше пред мен и познай с ква кола беше-рено 21 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реното е най-гадната от фреснките парфюми, а и на мен ми е много анти тази марка, мотора що годе кара ама окачването се сменя изцяло на всеки сезон, ако съдя по моите познати ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че това е издухване на гарнитура,виждал съм как и други коли са го правили,при потегленето на светофар.Виждал съм на форд орион, на един комшия и на един дето са напъваше пред мен и познай с ква кола беше-рено 21 ;)

Стария ми котур(Форд Ескорт) изпуши така каго издуха гарнитурата, за отва и аз колега мисля, че е от нея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че това е издухване на гарнитура,виждал съм как и други коли са го правили,при потегленето на светофар.Виждал съм на форд орион, на един комшия и на един дето са напъваше пред мен и познай с ква кола беше-рено 21 :D

Стария ми котур(Форд Ескорт) изпуши така каго издуха гарнитурата, за отва и аз колега мисля, че е от нея!
Може да има и заводско газово затова да пуши бяло, понеже когато са ти заминали сигменти колато пуши сиво, когато пуши чено значи богата горивна смес, а когато пуши сиво или бедна горивна смес или чр има газ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това какъв цвят пуши е въпрос на конвенция :D колегата може да вика бяло на твоето сиво ;) моля не започвайте война с марката рено, защото не сте готови да я спечелите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииииии, много диагностици на пушек тука бре ... ;) Чак и на други марки освен Хонда, взехте да правите диагностика... :D Я някой по вещ, да каже тогава защо пуши толкова черно ето това Поло...http://vimeo.com/8520271 ;):( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това какъв цвят пуши е въпрос на конвенция ;) колегата може да вика бяло на твоето сиво :D моля не започвайте война с марката рено, защото не сте готови да я спечелите ...

То не само изпуши яко,но пушека влезна при мен и замириса като барут от патрони.Иначе Реното си дърпаше доста добре,не знам дали е дизел или бензин,да има такъв отскок

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един Аутобилд имаше 100000км тест на Авенсис,някаде по средата се беше появил бял гъст пушек с миризма на сяра от ауспуха.От Тойота отговориха, че като се запуши филтъра за твърди частиции се самопочиства, като ги запалва.... но за да се запуши трябвалода се кара колата със над 160 половин час...http://www.autobild.de/artikel/100.000-km-...nsis_56139.html

Редактирано от oslepius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един Аутобилд имаше 100000км тест на Авенсис,някаде по средата се беше появил бял гъст пушек с миризма на сяра от ауспуха.От Тойота отговориха, че като се запуши филтъра за твърди частиции се самопочиства, като ги запалва.... но за да се запуши трябвалода се кара колата със над 160 половин час...http://www.autobild.de/artikel/100.000-km-...nsis_56139.html

Да де ама тоя тъкмо беше тръгнал и караше със около 110,но сигурност беше на ниска предавка.Миризмата беше точно на сяра,а и колата не беше повече от 300км,беше на около 3 - 4 дена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един Аутобилд имаше 100000км тест на Авенсис,някаде по средата се беше появил бял гъст пушек с миризма на сяра от ауспуха.От Тойота отговориха, че като се запуши филтъра за твърди частиции се самопочиства, като ги запалва.... но за да се запуши трябвалода се кара колата със над 160 половин час...http://www.autobild.de/artikel/100.000-km-...nsis_56139.html

Е това е истината , преди година видях нов PASSAT да пуши и мирише така , поразрових се и се оказа ,че причината е самопочистване на филтъра за твърди частици ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един Аутобилд имаше 100000км тест на Авенсис,някаде по средата се беше появил бял гъст пушек с миризма на сяра от ауспуха.От Тойота отговориха, че като се запуши филтъра за твърди частиции се самопочиства, като ги запалва.... но за да се запуши трябвалода се кара колата със над 160 половин час...http://www.autobild.de/artikel/100.000-km-...nsis_56139.html

Да де ама тоя тъкмо беше тръгнал и караше със около 110,но сигурност беше на ниска предавка.Миризмата беше точно на сяра,а и колата не беше повече от 300км,беше на около 3 - 4 дена
а колега ти как разбра че колата е на 4 дни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой фалшив бензин или нафта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а колега ти как разбра че колата е на 4 дни

По регистрационния номер,пише си месеца и годината,колата беше купена февруари,деня в който се случи беше 9 фев.Преди да си я вземеш от магазина тя вече е регистрирана/взимаш я два три дена след като е регистрирана/.Проста аритметика,а и гумите му бяха доста чистички,затова може би беше купена и на същия ден,но за да не казвам че е на 1 ден писах че е на 3/4

 

виж номера на моя ,купен е на 10/09 октомври 2009

Публикувано изображение

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха сега ми стана ясно :) просто ми беше интересно как може да се разбере :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...