Jump to content
vanko ABF

Некоректен купувач - Weezer

Recommended Posts

Doc , че ти за 20 лв здрава сонда ли очакваш :huh:

 

п.п. Не е смешно, защото наистина беше така както казва Дока.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... трябва да има и някакво желание да постъпиш отговорно

Ето това е истината:) Евала колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик:Един малък съвет към колегите, изпращащи тежки предмети (например джанти с гуми). БДЖ. Да, има разкарване до гарите и май няма наложен платеж, но 30-40-50 лева спестени за транспорт са си 30-40-50 лева. 3 пъти досега съм транспортирал джанти с гуми ... никакви грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я бъдете хора бе, кви банове, кви глупости. Направо сте смешни, като почнете с тези банове. Аз продадох биела с уговорката да ми върнат буталото ама го няма. Нито ттема съм писал, нито мисля лошо на колегата. Вие за тез подкалници баси патардията. На всеки може да случи както на Уизър така, че кво толкоз. Ебаси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори колега ама ако искаш ми прати 2 гуми примерно.Аз няма да ида да ги взема и после да видим дали няма да ме гледаш на криво.1.Трупаш сметка за телефон.2.Разкарваш се до еконт 3.Нерви 4.Пак до еконт или ги зарязваш 5.Вместо да си напред с 100 ти си минус 20 и тогава се чустваш прецакан някакси (все едно са те нае..ли прав даже не са те изчакали да се наведеш) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик:Един малък съвет към колегите, изпращащи тежки предмети (например джанти с гуми). БДЖ. Да, има разкарване до гарите и май няма наложен платеж, но 30-40-50 лева спестени за транспорт са си 30-40-50 лева. 3 пъти досега съм транспортирал джанти с гуми ... никакви грижи.

Това са си договорки продавач/купувач

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разкажа накратко и моята "случка" с Еконт. Изпрашам за Коледа колетче с шоколадови фигурки.Отивам на 22-ри и оная мръхла ми вика искате ли да пристигне за 24-ти, и аз и викам даа даже държа до тая дата да пристигн. От 9 калденеца вода ми донесе как било важно ако клиента искал да изпрати по празниците нешо те да го доставят навреме. И познайте кога стигна пратката.... на 28-ми :lol: Обаждах се на горещия им телефон дето щяло да има дежурен, звънях на горещия им телефон - нищо. Най- интересното е че изпратих клета до Варна, а аз съм от Шумен :lol:Та така с "любимата" ни фирма :lol:

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя във фирма занимаваща се онлайн търговия и обслужваме няколко интернет магазина.. Хора които правят поръчки после решават друго и се отказват или въобще забравят, че нещо са поръчали и трябва да го чакат винаги е имало и винаги ще има.При нас не се случва често - по-скоро е инцидентно, но въпреки това за всякакви проблеми по доставките се води статистика за имена, мейли IP-адреси, куриерска фирма и т.н. ... така че при евентуална следваща поръчка изкачат огромни червени надписи на оператора да подходи по-специално към клиента или изобщо да не обработва поръчката, което е много полезно. Ако проблемите са концентрирани на едно място по вина на куриерите се пуска тази статистика като жалба към куриерската фирма и следват наказания, а понякога и уволнения. Така че една тема за некоектни изпращачи и получатели никога не е излишна. Когато се е стигнало до проблем независимо от причината - там да го пише ... и всеки да си има едно на ум!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...