Jump to content
mаrto

8-ма генерация Сивик / Общи мнения

Recommended Posts

Музиката е ъпгрейтната. :D ето линк към темата ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Айде следващият път повече на месечната :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Айде следващият път повече на месечната :D

Да-м липсва черно - за баланс... :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

[Да-м липсва черно - за баланс... :plane:

:DАбе май имаше тука някой с черна 8-ма хеч..... :D Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, ако не бях "far in wild wеst" щеше да се получи цветното аранжиране. :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Да-м липсва черно - за баланс... :)

:PАбе май имаше тука някой с черна 8-ма хеч..... :)
imashe, imashe...Next time.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

imashe, imashe...Next time.

Що така, Лорде ?!Защо "imashe", продаде ли красавицата? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййй да не замряхме!? Хайде да ъпна малко темата и да се похваля, че вече оправих колата. То си станаха два месеца вече с това чакане на части от Англия (и то на два пъти). Но въпреки всичко хондичката е като нова, не че имаше какво да се прави по колата, ама тези в Бултрако са си останали в соца с бъъъъързооото си обслужване. А и да знаете, че русата кака на Ботевградско, като каже "ще се обадя след 5 минути", това означава "ще се обадя утре или след 5 часа". Пожелавам на всички да нямат инциденти, че после са бая нерви и чакане на части! P.S. Сигурно ли е, че Бултрако са най-добрите? Доста лошо впечатление ми направиха като сервиз!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eййй да не замряхме!? Хайде да ъпна малко темата и да се похваля, че вече оправих колата. То си станаха два месеца вече с това чакане на части от Англия (и то на два пъти). Но въпреки всичко хондичката е като нова, не че имаше какво да се прави по колата, ама тези в Бултрако са си останали в соца с бъъъъързооото си обслужване. А и да знаете, че русата кака на Ботевградско, като каже "ще се обадя след 5 минути", това означава "ще се обадя утре или след 5 часа". Пожелавам на всички да нямат инциденти, че после са бая нерви и чакане на части! P.S. Сигурно ли е, че Бултрако са най-добрите? Доста лошо впечатление ми направиха като сервиз!

:DНе са най-добрите, просто в София има само още един оторизиран сервиз . А частите минават пак през тях. :)Затова взех мобилния на шефа на сервиза и го врънкам него като се налага.Освен това за ламарини и боя , Бултрако ползват подизпълнители .Радвам се , че звездолета ти е оправен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се затрихте всички бре :)По улиците все повече 8-ми , а тука ... :DИли всички са по морето и само аз прецакан в офиса

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече можете и мен да ме броите :lol:

Редактирано от Astarta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече можете и мен да ме броите :lol:

Честито! Много безаварийни километри! На коя от двете се спря? Интересно ми стана, четох темата ти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече можете и мен да ме броите :lol:

Добре дошла колежке.Ей, кой броеше... :lol: Май 20 ,а ? Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :). Тодор, избрах черната с удара, защото е с 4 врати, на първо място и е черна :). След като я закарах със собственика да преглед се оказа, че по електрониката и ходовата част всичко е идеално, другото ще се оправи сравнително лесно и бързо. Тя също се оказа гаранционна до края на октомври 2011, не е купувана от Бг, но в Бултрако казаха, че не е проблем тъй като гаранцията е международна. Като я стегна ще я снимам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви :tooth:. Тодор, избрах черната с удара, защото е с 4 врати, на първо място и е черна :tooth:. След като я закарах със собственика да преглед се оказа, че по електрониката и ходовата част всичко е идеално, другото ще се оправи сравнително лесно и бързо. Тя също се оказа гаранционна до края на октомври 2011, не е купувана от Бг, но в Бултрако казаха, че не е проблем тъй като гаранцията е международна. Като я стегна ще я снимам!

Е, супер! Значи гаранцията трябва да ти покрие разходите по ремонта. Още веднъж честитка и си оправи профила вече. :) По-точно полето "кара". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и от мен! Добър избор е хондичката. Лека и безаварийна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Astarta !!!Поздравления за избора!Харесването ни за Хонда съвпада, макар че горивото е различно.Успех с колата и безаварийно! :D ПС: поправи профила... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди половин час, в отклонението от Цариградско шосе, пред Експо центъра се засякохме 3 8-ци, едно до друго, и трите галакси грей. Ебаси кефа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука нещо се изгубихме май :PУтре отивам на 2-ри годишен преглед , някой да го е минавал вече?Колко пари и т.н.т Взех пълен комплект накладки и дискове от EBC, навиха се да ги сменят срещу 120-150 лв за труд !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да отговоря на Марто, и за да не умре съвсем темата, едно въпросче...Понеже музиката е слаба, а не ми се изсипват една торба пари за цялостно преработване, съм се спрял на вариант с активен компактен суб.Та някой знае ли, дали (и как) мога да го вържа директно към оригиналното радио или ще ми трябва още "нещо"? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от вас ще ходи ли на срещата на цигов чарк на 12-ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да отговоря на Марто, и за да не умре съвсем темата, едно въпросче...Понеже музиката е слаба, а не ми се изсипват една торба пари за цялостно преработване, съм се спрял на вариант с активен компактен суб.Та някой знае ли, дали (и как) мога да го вържа директно към оригиналното радио или ще ми трябва още "нещо"? :unsure:

Принципно трябва да си вземеш сигнал от кабелите за задните гожорители. Най-удобно е да го направиш като разглобиш барчето около лоста за скоростите.Ето ти един линк където е правено нещо подобно цък Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк където е правено нещо подобно

Идеално, благодаря! :unsure::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре отивам на 2-ри годишен преглед , някой да го е минавал вече? Взех пълен комплект накладки и дискове от EBC, навиха се да ги сменят срещу 120-150 лв за труд !

Колко години са освободени новите коли от преглед в БГ бе колега,че и втори минаваш.Тук при мен е 4 години.Я сподели сега как са новите спирашки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре отивам на 2-ри годишен преглед , някой да го е минавал вече? Взех пълен комплект накладки и дискове от EBC, навиха се да ги сменят срещу 120-150 лв за труд !

Колко години са освободени новите коли от преглед в БГ бе колега,че и втори минаваш.Тук при мен е 4 години.Я сподели сега как са новите спирашки...
Приемам забележката.Става дума за 2-ро сервизно обслужване във Бултрако :dry:Иначе на 3-тата година за нова кола е техническия преглед.Въпреки че по тел казаха преди 2 седмици ок .Отказаха да сменят дисковете и да запазят гаранцията на спирачната система.След доста спорове смениха накладките.Колата спира мнооого по-добре. Поради по-твърдата смес обаче в първия момент леко свирукат, но това е нормално за EBC накладки със сток дисковете. Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре отивам на 2-ри годишен преглед , някой да го е минавал вече? Взех пълен комплект накладки и дискове от EBC, навиха се да ги сменят срещу 120-150 лв за труд !

Колко години са освободени новите коли от преглед в БГ бе колега,че и втори минаваш.Тук при мен е 4 години.Я сподели сега как са новите спирашки...
Приемам забележката.Става дума за 2-ро сервизно обслужване във Бултрако :lol:Иначе на 3-тата година за нова кола е техническия преглед.Въпреки че по тел казаха преди 2 седмици ок .Отказаха да сменят дисковете и да запазят гаранцията на спирачната система.След доста спорове смениха накладките.Колата спира мнооого по-добре. Поради по-твърдата смес обаче в първия момент леко свирукат, но това е нормално за EBC накладки със сток дисковете.
Мартоо ... не ги остави тез от Бултрако, ей :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто е пристрастен. :cry:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да се омешам и аз малко в темата (не съм съвсем офф-топик): Интересува ме дали магазина и сервиза са се преместили на "Ботевградско шосе"? Искам да взема антифриз и разни други течности, та да знам къде да ходя? И ако са се преместили и те, къде точно се намират в новата сграда, че да не обикалям като шугав и да се завирам къдет' не ми е работа? Някъде отзад ли, отстрани (ляво/дясно)? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намира се след караулката на КАТ. Логото на хонда изниква изведнъж заради едни дървета, така че внимавай (в смисъл карай по-бавно).Иначе има паркинг отпред, директно си влизаш от дясната страна и хората те обслужват. Последния път като ходих за прегледи нямаше кафе още но може и да са го корегирали това.МАРТО - НАПРАВО КУПУВАЙ LEGEND И ПРЕСТАНИ ДА МАРОДЕРСТВАШ БЕДНИТЕ ХОРА:lol::huh:

Редактирано от mitashki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй,нещо съм пропуснал спама по мой и на Бултрако адрес. :hondarulez:Мите вземам я Легендата веднага , ако дадеш назаем ... :) @ Веси , не мое да тъ убеди човек че е само заради гаранцията :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте  :P Крайно време е и аз да се включа в тази тема… ;)

 

Отдавна съм фен на марката и минах през няколко модела… Civic 1.3, CRX, Del Sol

 

Дойде време и за нещо в по горен клас Honda Civic 1.8i-VTEC което няма нищо общо със колите, който съм имал до сега. Чесно казано искаше ми се да е дизел, но не можах да попадна на читав в БГ и за това бензин. Не съжалявам може би е за по добро.

 

Преди да си я взема изчетох доста в нета не съм подминал и тази тема тук… с недостатъците, който се споменават като… твърдата возия или скърцането на таблото. Вопще и не съм се притеснявал за тези неща. Май си бях решил вече, че това е колата, която искам независимо от това какви недостатъци има… вече си я бях заплюл… ха ха  ;)

 

Стана вече месец и се радвам и просто нямам думи. Мога смело да заявя, че съм много щастлив. С такава кола човек грам не обръща внимание на дребните забележки които има. 

 

Някъде из темата ми се мерна за среща на 8 г. което не е никак лоша идеята.

 

Аз лично много бих се радвал да се съберем понеже имам доста дребни въпросчета относно 8 г., но няма с кои да ги изкоментирам понеже във В.Търново друга такава няма. Така, че ако наистина се организира нещо такова аз бих присъствал.

 

Ако пък случайно някои има път към В.Търново нека се обади да пием по едно кафенце  :):D

 

Ето снимчици на красавицата….. :P Поздрави на вички  :P

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :PКрайно време е и аз да се включа в тази тема… ;)

 

Отдавна съм фен на марката и минах през няколко модела… Civic 1.3, CRX, Del Sol

 

Дойде време и за нещо в по горен клас Honda Civic 1.8i-VTEC което няма нищо общо със колите, който съм имал до сега. Чесно казано искаше ми се да е дизел, но не можах да попадна на читав в БГ и за това бензин. Не съжалявам може би е за по добро.

 

Преди да си я взема изчетох доста в нета не съм подминал и тази тема тук… с недостатъците, който се споменават като… твърдата возия или скърцането на таблото. Вопще и не съм се притеснявал за тези неща. Май си бях решил вече, че това е колата, която искам независимо от това какви недостатъци има… вече си я бях заплюл… ха ха ;)

 

Стана вече месец и се радвам и просто нямам думи. Мога смело да заявя, че съм много щастлив. С такава кола човек грам не обръща внимание на дребните забележки които има.

 

Някъде из темата ми се мерна за среща на 8 г. което не е никак лоша идеята.

 

Аз лично много бих се радвал да се съберем понеже имам доста дребни въпросчета относно 8 г., но няма с кои да ги изкоментирам понеже във В.Търново друга такава няма. Така, че ако наистина се организира нещо такова аз бих присъствал.

 

Ако пък случайно някои има път към В.Търново нека се обади да пием по едно кафенце :):D

 

Ето снимчици на красавицата….. :PПоздрави на вички :P

Честито-о-о... !!!

С късмет да я обичаш! И та я твоя..!

Учудвам се, че не си намерил читав 2.2. :D

Ако не е тайна - може ли на лични - цена и км.

ПС: А аз мислех да си купя Del Sol...

ПС2: За протокола - колко сме ???

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам но някой от тук сменял ли е джанти в скоро време съм решил да слагам 17'', но доста се замислям над гумите дали ще паснат 235/40/17 или 225/45/17

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tols, честито още веднъж! :P

 

@cosmos, че те английските осмици, (освен 1,4) са си серийно със 17-ки. И диаметърът на 225/45 R17 е същия като на 205/55 R16, като единствено има минимална разлика в широчината. Слагай смело :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със японка седан и е сериино с 16 ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със японка седан и е сериино с 16 ;]

Забелязал съм, че си с японка и за това споменах за английската версия :D И идеята ми беше за примера, че с малките двигатели са с 16", като в същия калник спокойно се побира и 17' (225/45).Да не говорим, е японския Type R го качват на 18" по дефолт. Така, че според мен не би трябвало да имаш притеснения дали ще ги поеме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ tols Честито брат , пожелавам ти милярд безаварийни километри и да ти носи много радост 8-мата :D@ Веси - според мен 21 , ама може и да + 1 или +2 , изгубих им края вече.За среща съм много за .До тук познавам на живо само 4-5 души с 8-мици от форума :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За среща съм много за .До тук познавам на живо само 4-5 души с 8-мици от форума :P

Ти си късметлия  бре  :D Аз не познавам нито един  :D

 

Благодаря за пожеланията  :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За среща съм много за .До тук познавам на живо само 4-5 души с 8-мици от форума :D

Ти си късметлия  бре  :D Аз не познавам нито един  :huh:

 

Благодаря за пожеланията  :huh:

 

Познаваш :D .....

От миналата национална, ама май не помниш, или аз съм бил много пиян ;)

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...