Jump to content
mаrto

8-ма генерация Сивик / Общи мнения

Recommended Posts

ООО няма проблеми за Баснко :D само казвате и съм там. По принцип съм от Разлог, но от 2 години живея в София така че Банско ми е близо там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да я направим в Банско в някоя механа на вино, ракия салати и пържоли :D

А преди това ски. Може ли? :P Значи - скоро да е... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи за този вариант, че да захващам организация?С помощ от приятел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде пък тръгна ти с тоя "дъргел " :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам, че нещо с 8мите генерации ни отсвирвате другите ;):D .Искам и аз в Банско в механа и ски преди това.Ако трябва ще си взема под наем една осмичка :D:D ако не ме пмуснете със 7ма или пък 4-та ;):):D

Пак неразбрал... :P Никого не "отсвирваме". Аз лично нямам против ХОНДА-СКИ-МЕХАНА-СРЕЩА на ВСИЧКИ - по техен избор.Но идеята е на 8-маците... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без "празни приказки" и :D , Иванов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има ли желаещи за този вариант, че да захващам организация?С помощ от приятел...

За ски .... мооожеЗа механа :Pведнага.мене ме пишетеИ за организацията ще помогна, дажеАба си .... , то почти в рима дойдеп.п. Спамер за тебе срещу подкуп :DОпссс, то вече като кажеш спамер не е ясно кой... за Иванов говоря :D Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен при нормално каране ( 90/100) извънградско под 7.5 немога да го свала ... надавям се все още да се сработва колата и да падне, че айде да не е 5.5 като по книжка, но поне 6.5/7 ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Да сплотим колектива на по чашка ;):lol:;):);):fun::););)

Иванов, извини ме!!!;) Но опрях до твоя начин на изразяване....Явно при 8-иците , интереса е +2.Лошо :dry: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен при нормално каране ( 90/100) извънградско под 7.5 немога да го свала ... надавям се все още да се сработва колата и да падне, че айде да не е 5.5 като по книжка, но поне 6.5/7 ...

Миналата година при нормално 90/100 даде 6.3-6.5 (На 10000 км ) беше колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха е значи ще чакам дано спадне малко ... а 98 ли зареждаш или си караш с 95?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам купон за Банско се заформя ;) , аз съм тук така че мога да помогна във всяко едно отношение , дори и за купона по късно след механата :)....все пак тва ми е работата ,звънкайте задължително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха е значи ще чакам дано спадне малко ... а 98 ли зареждаш или си караш с 95?

;)От както излезе (4 коли вече) , карам само V-Power Racing - 100(98) октанаХондата само веднъж е била с ОМВ 100 по принуда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам купон за Банско се заформя :) , аз съм тук така че мога да помогна във всяко едно отношение , дори и за купона по късно след механата ;)....все пак тва ми е работата ,звънкайте задължително

Опаааа , нещата почват да се подреждат.

Весииии, .. Викаш , да върим а ? ;)))

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Марто, може би искаш да ми кажеш че си караш колата само с шел?

Айдееееее, почна се :)

Публикувано изображение

Да.....

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питам само братле...питам.И викаш няма грижи?

В интес на истината не, ама сипвам предимно на Шела на Цариградско посока Пловдив :)Сипвах няколко пъти ОМВ 100: колата става 1 идея по тиха и една идея по-малко риспонсНе споря за качеството на горивата по различните вериги ,защото много рядко съм сипвал други освен Рейсинга от ШЕЛ.От както го направиха тоя шел на младост зареждам 90% там, просто ми е на път , свикнал съм и ме кефи веригата.Аааа да .... имам и служебна шел карта за зареждане ;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spam!:Много черпене ми се заформя ;) .То сливенска перла, то "екзотично" вино, то кафяво чайче...Е, няма 4-ма да правим сбирка, макар че стигаме, но нека...почакаме,моля. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това последното обеснява нещата брат ;))))).Щом те кефи си сипвай там и тва е

Нищо де предложи, ще сипя един резервоар , от квото кажеш ще я продухам до Пловдив за кафе и ще споделя .После може и разбор да направим в някоя кръчма :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, вярвам , че и двамата са достатъчни...хипотетично де :)

Е кво сега аз да не идвам ли?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз сипвам нафта от ОМВ алпинец :)))) пробвай и ти алпин нафта да видим ще върви ли ;) ;) :dry:;):lol::fun:

;) Веднага след като ти пробваш Рейсинга :)А на 4-тата , пак ли алпинец а? Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахахаха

Дет съ вика .. ;) Да ти е сладко

 

Айде стига , толкоз че шь вземе некой гръмовержец , да ми фрасне %

 

По темата :

 

Има предложение за кръчма със ски на Банско .

До тука 3-4 желаещи. Жертвоготовен организатор 1 бр.

Желащите да пишат на адрес : В тая тема

;);):lol::)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[....Опаааа , нещата почват да се подреждат.

Весииии, .. Викаш , да върим а ? :) ))

 

Публикувано изображение

Страхотно,

Вие сте по хапването, аз - по зимните развлечения!

Оценявам жеста, но нека изчакаме! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да пропуснем ските и да поговорим за менюто ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Както Ви харесва. :) Аз имам идея за този викенд на Банско за ски и купон.Ако някой иска да се включи с идея:

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Веси да ма извиниш ама викенда започва след 30 часа, а ти искаш чрез имейли да комуникираме дори и идеи да си даваме ;) ;) :dry:.Ако има оферта...сподели я с хонда обществото.Може и на лично :)

Тръгваме тогава :lol:И без това утре не го усещам работно, по скоро е дъждовно ;):fun:п.п :) как бързо махна само адреса Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделих идея.Не ме карайте да съжалявам. :) А моите намерения -мои са си!Дотук май 4-ма за Хонда-Среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се намесвам при колегите със Сивик ;), но щом е фенска сбирка ...нема как :lol: може да ме намерите по всяко време тук , и най-вече в Happy End бар питайте за djSprite :););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете че се намесвам при колегите със Сивик :) , но щом е фенска сбирка ...нема как :P може да ме намерите по всяко време тук , и най-вече в Happy End бар питайте за djSprite :hondarulez::lol::lol:

Благодаря!Ако все пак се решим, имаме координатите! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Идеята остава, но се извинявам за спама в темата! :hondarulez: Ако някой има предложение за Хонда-Зимна сбирка, макар и на 8-ма ген., за Банско или на друго място и дата, моля...да напише.

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода за ~ 20 к - средно 8.3 , като варира от 5.3 до 10 , абс корелация със скоростта , дори и натоварена с 4-ма дебелаци като мен , при нормално каране е ~6-6-8 , ама на скорост 170 и нагоре ....водовъртеж в резервоара , а той е и малък на всичко отгоре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за дизела немога да коментирам, но да кажа за моята 1.8 бензин, тъй като един колега се притесняваше за разходадосега най-ниско съм падал на 5.7 на извън градско, на път за Гърция миналата есен. Не съм се стремял да карам икономично, но имаше доста трафик и с повече от 90 км/ч нямаше как да се кара, предполагам на това се дължи. А тогава колата беше на по-малко от 3 месеца, т.е. някъде окол 5000 км. От тогава не съм падал под 6 л/100, но карам основно по магистралата извънградскоА Иванов, за дизела съм чувал, че е най-добър от 3те двигателя, с които я предлагат 8цата, но по-добре да кажат колегите с дизели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абрееее вие с осмаците как сте с разхода да Ви запитам и в частност с кюмбетата.Ама реално, защото брат ми иска да си взима 8мичка дизел.

п.п.Дали сте наследили поне малко от 7мичката ? ;) ;)

Публикувано изображение

стига с този фотошоп, Иваноооов ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потеглям към Мальовица. Явно за Банско - друг път.Като се върна, ще обясня на колегата Иванов за разхода.. :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Потеглям към Мальовица. Явно за Банско - друг път.Като се върна, ще обясня на колегата Иванов за разхода.. :) Поздрави!

Приятно и да внимаваш на нагорнището при Мала Църква :)Там и лятото понякога се заледява, а сега е стъкло сигурно Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко нещо май стана много набързо, трябва повечко време за организацията и най-вече време за да може да се съберем всички а не 3-4 човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен разхода на таблото ми показва 8,5,но като заредя и го сметна ми дава около 9л.Винаги с половин литър повече ми показва,при вас как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен разхода на таблото ми показва 8,5,но като заредя и го сметна ми дава около 9л.Винаги с половин литър повече ми показва,при вас как е

На мен по книжка ми го дават 6.9 на компютъра показва 8.5 мислех че след като се разработи малко ще падне разхода но под 8 да го смъкна е невъзможно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно и да внимаваш на нагорнището при Мала Църква :lol: Там и лятото понякога се заледява, а сега е стъкло сигурно

Марто, късно го видях, уви!А по темата - на отиване - без проблем, освен силния снеговалеж, зимните гуми се доказаха. За протокола - след Говедарци нямаше асфалт - само лед и сняг...Но на връщане...ако някой иска да се научи да шофира върху лед+ пресен сняг - това е мястото.Само веднъж косата ми се изправи ( дълга е ), но успях да запазя траекторията...слава богу! :lol: Разхода се дублира с написното по горе. Въпреки адското слизане...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво сега до тук 14 а?Стига се крихте с 8-мите :D Знам аз има повече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...