Jump to content
mаrto

8-ма генерация Сивик / Общи мнения

Recommended Posts

Малко упдейт за накладките.Надявам се утре да са тук, толкова с 48 часовата доставка в Европа. По данни на куриера са излезли от Унгария днес:Pick-Up Date: 27/05/2011 Parcel Number: 98302139051 Parcel Force parcel number: EK026100893GB Weight: 8 kg Product: Euro Business-Parcel History Date + Time Responsible GLS Location Event No Event 01/06/2011 11:19 HU0010 Alsónémedi, Hungary 1.0 Outbound from GLS location 01/06/2011 08:26 HU0010 Alsónémedi, Hungary 2.0 Inbound to GLS location 31/05/2011 19:35 AT 059 Ansfelden, Austria 1.0 Outbound from GLS location 30/05/2011 20:26 DE 001 Neuenstein, Germany 2.0 Inbound to GLS location 30/05/2011 20:25 DE 001 Neuenstein, Germany 2.0 Inbound to GLS location 30/05/2011 20:25 DE 001 Neuenstein, Germany 2.0 Inbound to GLS location 27/05/2011 22:03 GB0100 , United Kingdom 1.0 Outbound from GLS location 27/05/2011 22:03 GB0100 , United Kingdom 0.0 Data transferred to GLS System 27/05/2011 16:25 GB0100 , United Kingdom 0.100 Data transferred to GLS System as preadvice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам аз.Ще се видим ли с някой от вас нанационалната , а ?Аз съм там, вече се записах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имам твърде много работа по това време за съжаление ... няма да мога да дойда.

Редактирано от victor_xtz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте осмаци,днес забелязах една подробност която не бях забелязвал на моя Сивик.Става дума за запалването,като натиснете бутона за запалване и го задържите след запалването чувате ли шума на бендикса.Чак днес ми направи това впечатление,като го купих ме увериха че това не се случва.Да това не се случва само ако го натиснеш повторно след запалването,но мисля че не се беше случвало досега и при продължително задържане при самото запалване.Благодарен за малко инфо за да знам дали да ходя да досаждам в магазина,а и да ви се похваля,станах в понеделник татко на момичеПздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да ти е жива и задрава :)@ Веси и ВикторНакладките са в София , към обяд куриера ще ми ги донесе.Имате ми телефона , звъннете следобяд да се разберем да ви ги дам.Довечера ще пътувам късно , но утре след обяд , пак ще съм в СофияПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накладките са при мен

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен, отново :thumbs1: , Марто!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

моляЗа мен е удоволствие да помогна :)

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Civic TypeR (ама с радио управление) на 3 годишния ми син с пореден номер 30 1/2 (все пак е 8-ца) :D

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухаа, супер е! Интересно ми е с предно или задно е? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуства поздравен колегата с червената осмица седан с варненска регистрация на националната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти що не се обади да се запознаем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуства поздравен колегата с червената осмица седан с варненска регистрация на националната :)

Благодаря :thumbs1: . Аз след драга спрях до една сива 8-ца японка, но така и не се засякох със собственика, да не си бил ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях :) След драга тръгнах натам, обаче малко куцам и докато стигна до колата то стана 2012 :D Жалко само че не можах да се пусна имах голямо желание да ги пробваме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, От вчера съм горд собственик на 8-ма генерация, 2.2 дизел. Поздрави Фен съм вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега * 2 , аз съм й фен вече 2 1/2 год.Снимки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някой да му тропат спирачните апарати по паветата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че на почти всички им тропат по паветата - обикалям по 4-5 км само и само да не карам по софийските булеварди с павета (да не говорим, че със спортното окачване направо се разпадам по тях).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз като завивам рязко ляво или дясно започна нещо да се намества опред .. мисля че е нещо свързано с амортесьорите горе се чува близо някъде. Ако го има и при някой друг да сподели или да ходя да го чуят в Бултрако .. не е винаги така, но на моменти го чувам и е дразнещо :(

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези апарати може ли да се направи нещо по въпроса или изобщо да не се занимавам да ходя до сервиза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убедете се , че са ви спирачните апарати - да не са амортисьорите :( Това е хроничен проблем а 8-миците ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем го имам и аз на акорд 7ма генерация.В бултрако ми натягат ръчната спирачка и се оправя.Процедурата се прави на 10 хил.км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае колко е централния отвор на джантата, никъде не намирам тази информация?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

64,1

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ми ляво огледало. От Бултрако искат 397 лв. Знам, че марто пазаруваше от някакъв сайт, кажете откъде да си намеря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ми ляво огледало. От Бултрако искат 397 лв. Знам, че марто пазаруваше от някакъв сайт, кажете откъде да си намеря.

Пазарувам от дилър на Хонда в Англия.Ще питам за цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трябва ми ляво огледало. От Бултрако искат 397 лв. Знам, че марто пазаруваше от някакъв сайт, кажете откъде да си намеря.

Здрасти,виж ТУК.Пише че са в процес на добавяне,но има телефон за допитване,пробвай.Успех Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става, Марто, забрави ли ме?

Не съм , ама пича го няма , сигурно отпуски нещо :)Като получа отговор ще ти кажа веднага ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук за да не пускам нова тема. Та въпроса ми е дали има някой тук в БГ, който да настройва 8 ген. R18 двигатели. Ясно ми е, че колата е все още не е толкова попупярна, а може и да не стане скоро, не е много ясно какво може да се изкара от настройки, но все пак ако има такъв човек съм склонен да опитам. Засега като начало тръгвам с един K&N Intake Typhoon Kit . Мисля и за генерация, но все още търся инфо из нета. Ще разчитам на съфорумци тук доказали се в изработката на такава, тъй като не съм толкова технически запознат, но пък съм фен на :honda: .

Редактирано от Niki_V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре пусни нова тема , ще е интересно като проект :) Или иначе предполагам , че за модела ти няма да е толкова сложно ;) най-вероятно ще си поръчаш готови неща от САЩ , а те може би от Япония . А що се отнася до настройка , от самия филтър и генерация ще усетиш разлика без чип , вече при по-сериозни модове ще е наложително чип :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се и аз към вас колеги :) със FG2/K20Z3.Прочетох цялата тема и съм доста учуден,за скърцащите табла за тракащите спирачни апарати :o ............при мен такива неща няма и се надявам да не се появят.п.с.бях пуснал тема ,но не получих отговор,та реших и тук да попитам,някой знае ли откъде мога да си изтегля менюъл за моята кола?Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. :)ПоздравиДа вземеш да качиш някоя снимка на това Si coupe, да му се порадваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук за да не пускам нова тема. Та въпроса ми е дали има някой тук в БГ, който да настройва 8 ген. R18 двигатели. Ясно ми е, че колата е все още не е толкова попупярна, а може и да не стане скоро, не е много ясно какво може да се изкара от настройки, но все пак ако има такъв човек съм склонен да опитам. Засега като начало тръгвам с един K&N Intake Typhoon Kit . Мисля и за генерация, но все още търся инфо из нета. Ще разчитам на съфорумци тук доказали се в изработката на такава, тъй като не съм толкова технически запознат, но пък съм фен на :honda: .

За менюала пробвай на www.8thcivic.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. :)

Поздрави

Да вземеш да качиш някоя снимка на това Si coupe, да му се порадваме

 

Качил е той тук , но много оскъдни са снимките. Трябва по-сериосна фотосесия да направи ;).

 

@plamoni, Поздрави и от мен за бегачката и безаварийна. Много гледах една такава в мобилето преди да взема моята февруари месец, може и тази да е била, не знам, но жената не кандиса за двуврата :(.

 

За менюала пробвай този за Si 2008.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за менюъла,свърши страхотна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, привет!

Не искам да карам повече колата си така ...

След гадно драскане по шофьорската врата преди повече от година, се наложи пастиране и др. Предполагам, че манипулациите са помогнали крачетата на пластмасата да се отчупят. Опитах се да ги залепя, но те са под напрежение, не се получи.

 

 

Публикувано изображение

 

Страхувам се да се обадя за поръчка от официален представител, предполагам цената и чакането.:(

Марто, мога ли да помоля за съдействие...моля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще питам я трябва ти дръжка за врата к-т налибеше FK3 2007 година нали ?

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е спешно...Не ми е нужен к-т за дръжка, а само пластмасовото допълнение, ще потърся за N на чарка......; самата дръжка си е ОК.Модела е точен.

Редактирано от Tino
�е цитирай предходно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...