Jump to content
zlatin807

покачване на мощност

Recommended Posts

колеги колата е сивик д14а5 75 коня 5 врати.състоянието и е страхотно и не ми се продава. обаче колата ми идва много слаба. даите савет как да я качим малко мошноста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш една B18-ка, разстъргваш блока за по-големи бутала и слагаш едно турбо ... става супер ;) По това което си писал, това мога да ти предложа. Иначе ако ти се вижда скъпо да хвърлиш 3-4-5 000лв, кажи до колко ти се простира бюджета и ще дадем по-точни съвети :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменяш гарнитурата на дросела(или я изпиляваш) и става 90к след това сменяш всмукателния колектор с такъв от д16з6 и ставаш около 100к

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи колатае англичанка.купих си гарнитура от 90к.с тя е като хартиена слогихяно обачя колата започна да се дави и оборотите играеха много.новата гарнитура освен че отвора и е по голям има отстани 3-4 отвора които на старата ги няма.иначе с колаа като мине 4000рпм и излита но иначе се дави.я ме сжетнетеза тези колектори.леснали е смяната им.кое е подобро тия новите по 240лв. или от д16з6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я ме сжетнетеза тези колектори.леснали е смяната им.кое е подобро тия новите по 240лв. или от д16з6.

....ти явно говориш за изпускателния а човека по горе пише за всмукателния.Изпускателния лесно се сменя,но всмукателния ще те затрудни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даркоси продаде скоро Б18Ц4 за 2000лв, така че ако можеш да отделиш такива пари най-лесно ще се качиш на 169к.с.Иначе другият начин много празни джоба!Тук 200, там 300 и накрая от сметката боли глава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гарнитурата на дросела е метална и има същите дупки за болтове като твоята а и съм писал да смениш всмукателния колектор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...