Jump to content
LSSAH

Какъв пол е колата ви, как се казва и има ли душа според вас?

Recommended Posts

Готина тема колега, аз също смятам че някои от предметите имат душа а за колата да не говорим моята е от нежния пол с прсъщите и маниери ТЯ Е МАНЕКЕНКА , ГРАЦИОЗНА ФИННА и СВОЕНРАВНА много си я обичам а тя ме радва !!! Сега и е студено и мисля да и взимам дом !!! Като всяка красива жена се нуждае от грижи внимание и ествствено има доста разходи !!!!! Никога несмятам да се разделя с нея ако е казал бог и тя с мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6г.- Най-красивата, един колега и вика НАСТЪПАНАТА ЖАБА

4г.-КУЦИЯ БУХАЛ, КИТАЙСКА ТРОМБОВАЧКА

 

"Кво купуваш тия ПУСТИНЯЦИ че не моа те разбера"-пак цитат на колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно "хонди" (ср.р., ед.ч., съществително), ама момченце ли, е момиченце ли ...? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен жена ми ги кръщава, Жигулата последно е Калинка (в следствие обработка с различен цвят бои), а Хондата е Писанка - защото била послушна.Според мен и двете са си Курви, да не забравяме че КОЛА Е ОТ ЖЕНСКИ РОД !!!П.С. Какво мъжко може да има в една кола, след като рано или късно ги ОПРАВЯМЕ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола може да е женски род, но автомобил е мъжки :D Кола се вика и на каруца, и на тролей, и на автобуси, и на трамвай. Кола е събирателно определение за превозно средство. Тъй, че от гледна точка на рода, всички "коли" са мъже - защото са автомобили. Но според мен си е до това как собственика гледа на АВТОМОБИЛа си :punk: За мен са мъжки :) За някой може да са женски. Затова е темата - всеки да си каже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е женска,гледам я по добре от жената :)

баш :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На хонделката викам "баба Хонда" а на пасат-а PG или "Пацко гея" /Пацо е педераст щото е с обратен волан/ :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е Лейди и се казва Перлитка. Сега като се замисля, не си спомням изобщо от къде й дойде името. Ама знам и следващата ми Хонда каква ще е и как ще се казва - Сър Джон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто хонде му викам"Лунохода",защото влиза и излиза от всякъде засега.Определено мъжкар.А на ежедневната ми кола(ежедневна заради нискя разход за разлика от HR-V-то),която е VW Shаran и викам Шарън разбирасе и е жена.И двете ги обичам много,ама много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и мойта е женска с това въртене не задницата няма как да е друго но име няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на едно concerto освен баба друго нему прилича ,изатова аз и казвам на моята БАБА НАСТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие явно нямате късмет всичките. Мойта на втория ден разбрах че е аутобот - ХондикусПрайм. Вечер спи под терасата и при проблем се сещате какво става. Рядко се трансформира само при дупки с дулбочина над 50 см т.к. иска да ме запази жив и здрав :yes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелите ми наричаха белия Прелюд "Белия Лебед", по принцип той си нямаше име.

В него обаче живееше Плюшено куче мъпет, което се казваше Чиро (Соичиро)

 

Сега имам Мазда Миата, близначка на Тиа и Миа от филмчето Cars

съвсем мъничка спряла до другите коли и с тези огромни спящи очи

от самосебе си и идва - Покемон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е момиченце, казва се Сузана на кратко Сузи (sun) Много си я обичам и и се радвам колко е хубава :( Едва ли бих могъл да гледам на нея само като на желязо :tease: Това с името е много готино щото приятелите не питат вече със хондата ли ще ходим а "със Сузи ли " :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондела - Хубавела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята май е женска, защото жената се оплаква че обичам колата повече от нея.Миналата седмица като я учих да шофира,то се почна едно загасяне на мотора,едно прелашкване и въртене на на гуми и аз викам "малее горкичката ми" и жената си помислила че за нея говоря,а аз имах впредвид горкичката ми хондичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацка е моята, и си има душа. И то много своенравна, защото в момента я тресе някакъв синдром на скоростната. Иначе е много послушна, пази самообладание и изпълнява изключително точно каквото й кажа в екстремни ситуации!!! До сега не ме е предавала, защото е лоялна и знае, че аз се грижа повече за нея, от колкого за мен :D Затова се уважаваме взаимно. Ето сега ще ходи на солариум след няколко седмици да почернее и да придобие лакиран тен, за да е готова за лятото. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойта хондичка също си е мацка :D и си е моята любов полагам сериозни грижи за нея и не ми създава проблеми и семейни скандали само дето вечно е жадна ама на еко-то си я черпя колкото може да понесе да пие.най-често й викам Баба Жаба(талисмана ми вътре е плюшен крейзи фрог) а рядко я маричам и Калимка(заради цвета)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми моето си е мъжко товарно животно :D името му е Схутле или просто шатълче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах по Дискавъри, че цветът на колата определял характера й и това колко лесно ще се кара - червените коли били най-агресивни, а белите най-кротки.

Готина тема, моите коли определено имат душа Москвича запалваше само след целувка зимно времеГолфа е бял и кара по дивашки от много чевени коли, може би защото интериора е чевен хехе. Мъжки е все пак е голф много с говоря с него и никога не ме изоставя, НО много се сърди ако някой вземе да говори пред него колко бил издухал наугледен и тн е аварията е гарантирана докато не му се извинят най официално. Да звучи тъпо но правилото е доста изпитано за десет години хехеКолкото до хондата все още няма име а за сега сините коли май бяха на кърък сигурна съм че този път урокито ще и мине и ще мога следващип път да ви я педставя с име :P едно е сигурно тази кола е доста по женствена и като такава изисква повече разходи другип път ще си купувам пак мъжка кола че да и слагам само бензин и масло и никакви други разходи. Мъете все пак са по икономични а отглеждане хехехе Редактирано от мег

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Хонда е Момче като мене :cool: по душа и по харектер е като мене(затова си избрах нея) ,като стъпим двама на пътя изпитваме една и съща нужда от Адреналин все пак сме млади и кръвта ни кипи и бензина :):) но през повечето време сме спокоини.

Редактирано от hector el

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На приятелката ми й виках "Бебе", на колата БЕБЕТО, тя започна да се сърди и Хонда-та стана "Бубуту", за момента сме пак 2мата и пак е БЕБЕТО :) Агресивно момиченце е по душа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...