Jump to content
teror1sta

West Bam

west bam  

232 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки от 109-те човека гласували с да е +1, то сумата вече идва на 108 лв на човек ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1С каквото мога вътре съм ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) +1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1И аз съм за защото знам какво е и аз се опитвам да се измъкна от поръчителство за съжаление ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1... стига да не се окаже че сме 100 души и трябва да дадем по 120лв ;)

Примерно...
Като стане така (което е почти сигурно) вади се една сметка и който с колкото може . Пък и не е речено да се върнат за един месец ;) Който иска да помогне ще го направи !
Ей това трябва да се донапише в първия пост, че може доста хора да направят точно тази сметка и да нацелят НЕ за отговор.+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 и от мен нов сам никой не познавам но историята ми е до болка позната ,тъй като и аз съм поръчител на 2ма човека знам че е отвратително чувам се постоянно с банките и си е кофти .Но държа и да кажа ,че прочетох темата и единствената ми забележка ,е колегата (West Bam) да захвърли песимизма и да почне едно разследване по-подробно ,че найстина така само си приказваме а всъщност не се знае нито сума санкций вноски мъгла си е за момента и така това е от мен несе отчайвай колега сичко ще се нареди особенно с такава подкрепа всички маняци тук на единствената марка са уникални хора Поздравления за което трогнат съм няма никаде такава сплотенност !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се изясни ситуацията и се пуснат документите в другата тема...някой лев и от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 Все пак е добре да има инфо за дължимата сума и какво е останало да се плаща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се изясни ситуацията и се пуснат документите в другата тема...някой лев и от мен :)

Напълно съм съгласен с колегата, нека първо се видят документи някакви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) При положение, че не искаме обеснения за отговора НЕ, защо изобщо някой си прави труда да го дава. Ако може отговора НЕ да се махне, че е дразнещо- поне за мен. Все едно на пук някой натиска НЕ. Като не искате да помагате просто пропуснете темата. Съжелявам за офф-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 Много гадна история, но ако действаме заедно ще оправим работата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че не искаме обеснения за отговора НЕ, защо изобщо някой си прави труда да го дава. Ако може отговора НЕ да се махне, че е дразнещо- поне за мен. Все едно на пук някой натиска НЕ. Като не искате да помагате просто пропуснете темата. Съжелявам за офф-а

Принципно си прав,но аз като един от 15-те дали за отговор"НЕ" да ти отговоря защо го дадох.Изчетох историята внимателно.Общо взето позната история.Имам доста приятели в същото положение.Като човек който лично не познава двамата west bam и Greenwater,не мога да преценя що за хора са.Например west bam може да е поредния мошеник който по някакъв начин да се опитва да припечели пари.От къде да знам.Не го познавам момчето.Българи сме все пак,способни сме на какви ли не хитрости.Проста схема.Единия плаче,другия организира,после делчо и тва е.Пак казвам,не познавам никой,затова ако обидя някой с тези мои приказки дълбоко се извинявам и при някакви по достоверни доказателства бих се радвал да помогна и аз. Редактирано от portinari

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че не искаме обеснения за отговора НЕ, защо изобщо някой си прави труда да го дава. Ако може отговора НЕ да се махне, че е дразнещо- поне за мен. Все едно на пук някой натиска НЕ. Като не искате да помагате просто пропуснете темата. Съжелявам за офф-а

Принципно си прав,но аз като един от 15-те дали за отговор"НЕ" да ти отговоря защо го дадох.Изчетох историята внимателно.Общо взето позната история.Имам доста приятели в същото положение.Като човек който лично не познава двамата west bam и greenwood не мога да преценя що за хора са.Например west bam може да е поредния мошеник който по някакъв начин да се опитва да припечели пари.Българи сме все пак,способни сме на какви ли не хитрости.Проста схема.Единия плаче,другия организира,после делчо и тва е.Пак казвам,не познавам никой,затова ако обидя някой с тези мои приказки дълбоко се извинявам и при някакви по достоверни доказателства бих се радвал да помогна и аз.
Ееее що така с лошо ?Гледай фактите: Колегата да е дал сметка или да е поискал пари нещо ?Той просто търси съвет какво да прави. Това е което аз възприех.Аз също не познавам и двамата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 като подкрепям portinariКато сме толкова сплотени, дайте да съберем парички за дома на Св. Николай, ако не се наложи да помагаме на колегата WestBam?!

Редактирано от kalos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1Бих помогнал с удоволствие,но трябва всичко да е минало през адвокат и да е легално,да не стане така че някой съфорумец да се появи с ново возило,все пак сме над 10 000 члена и не всички се познаваме и не можем да си имаме пълно доверие,WestBam e жив пример.Не можем да се доверяваме дори и на познати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1Ситуацията е много кофти, дано колегата си вземе поука...С каквото мога ще помагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

georgivanov1 Гледната ти точка далеч не е за пренебрегване, но за момента очакваме развитие по другата тема по случая, надяваме се в положителна насока :)Поздрави от бг-то...

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...