Jump to content
J's Racing BB8

Да се разведрим с една магия.

Recommended Posts

Здравейте.Вижте какво намерих :angry: Наистина действа (ако го направите както трябва.)Когато числото се получи с минус (примерно -20),значи 20 е числото. http://oracula.hit.bg/index.htmlП.С ако модераторите сметнат че темата не става:angry: Могат да я истрият.

Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: знам го това колега , наистина е интересно , но е простичко в крайна сметка Редактирано от stanchevvv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре стига бе, от 3 опита и трите бяха успешни. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да сподели как става номера ? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ама най-интересно е, че ако не смятам, не излиза това квадратче което съм си харесал произволно...странна работа е тва

Да.Апък като си го сметнеш на ум дори и същото число да е пак се получава :angry: П.С-Извънземните са тука.. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който се сети да не го разкрива да не разваляме кефа на колегите :o

Пфф.То пък ако някой се сети аз Валери да не се казвам...Няма как да го разкриеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На лични да не разваляме кефа на другите.Може би ако искат колегите.Може и да има нещо общо с буквите като се сметнат но пак няма логика щото те постоянно се разместват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде който знае да пише, че няма да мога да спя. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликите които изваждате в зависимост от десетиците винаги са едно и също число, кратно на 9. А символът му винаги се повтаря.Пример:96 - 9+6=15; 96-15=8197 - 9+7=16; 96-16=8198 - 9+8=17; 96-17=81или 17 - 1+7=8; 17-8=918 - 1+8=9; 18-9=919 - 1+9=10; 19-10=9и тн.сега погледнете че 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72. 81 са винаги с един и същ знак. Тука таме знакът го има и на други числа за да не се усети зависимостта. Секи път като чукнете "опитай отново" знаците се разбъркват, но зависимостта и повторението при тези числа остава.Тоест, работи не когато мислиш и смяташ, а когато удряш точното число. :oИзвинявам се ако съм развалил кефа на някои.П.С. Тоя номер е мн стар и съм го срещал на няколко сайта вече.П.П.С. в темата за загадките имаше едно с цифри за деца които могат да броят до десет. Беше мн по интересна!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а когато удряш точното число. ;)

Всъщност както и да го сметна се получава едно от тези числа.за 5 минути неможах да попадна на други числа.

нищо не схванах -ама карай :D:o

Както и да го сметнеш винаги попадаш на тези числа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зарибено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...