Jump to content
MartyHONDA

Снимки от Първа Honda среща в Стара Загора

Recommended Posts

Тъй като колегата slav1983 повдигна въпроса за срещите в Стара Загора,реших да поразровя архивите и намерих няколко снимки,който споделям и със вас!QUOTE(slav1983 @ Dec 19 2009, 06:31 PM) *QUOTE(Road®aceЯ @ Dec 13 2009, 09:35 PM) *Г-н Катана .. уважаеми Луд Куч .. навремето ние ги започнахме и май ние ше ги довършим нещата .... biggrin.gifQUOTE(slav1983 @ Dec 19 2009, 06:31 PM) *Здравейте аз не пиша много много ,явно съм калпав фен ама помня аз преди доста години,че наистина вие бяхте основателите на фен клуба поне за Стара Загора което никой не може да ви отречеsmile.gif аз място за срещи няма да предлагам защото така или иначе няма да дойда,но поздрави на всички.http://martyhonda.snimka.bg/automobiles/sr...onda.455260.allТова са снимки от Първата по сериозна HONDA СРЕЩА в Стара Загора състояла се на 28.септември.2003 година!Някой от присъсващите може и да се познаят!П.П. снимките са сканирани от хартиен носител и затова не са с много добро качество,за което се извинявам!

Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха-ха от къде ги изроиви бре Марти тия снимки.....егати пича съм бил тогава ;) Това беше не само първата среща в Стара Загора, ами се получи и нещо като мини-национална, защото се събрахме хондаджии от различни градове и ходихме да гледаме състезанията на писта Ст. Загора. Получи се страхотна среща, в следствие на която ни се прииска да си направиме и Национална среща още на следващата пролет! Доста стари муцуни виждам тук, но и доста от присъстващите тогава ги няма на тези снимки, а и във форума вече. Ееееех, а бяхме млади и красиви............. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам някои съвсем не са се променили ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мартине,това са снимки от последната среща.Отвори темата за срещи на СТЗ и гледай снимките - http://mischaiko.snimka.bg/auto-racing/honda-sreshta.455393 аз сьм хондаджия от 24.12.2006,НО СЬМ ХОНДАДЖИЯ,друг е вьпроса да ли мога да ходя на срещи или не,а колко хондаджии познавам които не ходят.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...