Jump to content
Ivaylo_Iliev

Дайте идеи

Recommended Posts

Здравейте, от доста време се опитвам да измисля какво да сложа между фаровете и бронята да да се запълни тази "фуга". Моля Ви дайте някакви варианти (освен това, че може с друга броня). Ето за това говоря:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Ivaylo_Iliev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам може цялата броня да я повдигнеш с поне половин-един сантиметър, изглежда малко увиснала.

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам може цялата броня да я повдигнеш с поне половин-един сантиметър, изглежда малко увиснала.

Как да я повдигна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е увиснала... не само при теб е така :dry: Лично мнение - не я запълвай, бях направил лек удар, бронята се сцепи точно на ъгъла и тази част под фара се повдигна. Ако не беше тази "фуга", освен мигач, щях да сменям и фар :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Аз, което виждам от снимката е ,че бронята си е точно на мястото и си води със капака.Развий двата(може и да бяха 3) болта на очиларката ,където се хваща фара и го наведи на доло така фугата ще намалее и после си регулирай фаровете на ново :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята може да я повдигнеш като отвиеш 5-те болта под капака и надигнеш малко бронята и под нея сложиш дебело парче гума, или нещо да надигне малко, и после си завиеш пак болтчетата, като при нужда от напасване развиеш и 2-та странични, които влизат в подкалниците. OFF: Свали си номера на решетката, влиза точно, и си махни емблемата, както направих аз, виждам че решетката на предната броня ти е в черен свят (а не като моята в един цвят цялата предна броня), и ще ти се отвори много добре предницата...виждам че имаш и фарове, но ще ти се отворят и 2 малки дупки на емблемата и 2-3 (зависи с колко болта е хваната пластмасата на номера) отпред на бронята, но можеш да ги запълниш...и колата ще се отвори много по-добре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем имаше ли го с оригиналните фарове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята може да я повдигнеш като отвиеш 5-те болта под капака и надигнеш малко бронята и под нея сложиш дебело парче гума, или нещо да надигне малко, и после си завиеш пак болтчетата, като при нужда от напасване развиеш и 2-та странични, които влизат в подкалниците.

Когато сложих кристалките при мен беше абсолютно същото, но направих описаното по горе и сега полежението е чук :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем имаше ли го с оригиналните фарове?

Не, проблема се появи след слагането на фаровете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :thumbs1: Аз имам Civic 6-та генерация...имах същия проблем със фугата между фара и бронята.Един ден свалих бронята и видях че има едни ламаринки които са под фара хванати със болчета и от там се регулира бронята (нагоре-надолу) точно за тази фуга.Не знам на 5-та генерация как е но предполагам че би трябвало и там да е така :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък залепих едни оплътнения за врати около целия фар. Има ги в практикер и на доста други места и струват стотинки.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този проблем имаше ли го с оригиналните фарове?

Не, проблема се появи след слагането на фаровете.
Означава че фаровете са по тесни от оригиналните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...