Jump to content
Нимрод

Откраднаха ми крилото

Recommended Posts

Тази вечер някой много грозно ми е изкъртил крилото от колата чупеики и двете места на който се закача оставяики ми само 2 парченца епоксидна смола с болтове Та молбата ми е следната тъй като в бг са сами 3 ег-та с такива крила едното в Сливен другото във Варна и моята та няма как да остане незабелязано та някой ако види кола с такова крило нека ми сигнализира къде и кога моля ви ! не че ще си върна нервите или крилото просто искам да го видя този хубавец надявам се само да няма наглоста да е член на форума мерси предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа, ама постави снимки все пак, за да се види за какво говориш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Гадна работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си представя що за капут требва да си за да направиш нещо подобно?! Мен ме съмнява някой да го е откъртил за лично ползване (ама знаеш ли ...). Ако са лапенца - забрави. Да не би да живееш близо до някоя дискотека? Щото колите покрай дискотеките най-често си го отнасят ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мне живея си в най-простичко жк

и колата с този спойлер се спира вече 3ти месец тука и нищо ама снощи ...

а иначе ето снимка

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не виждам дали ще може да го ползва щом го е отскубнал.Било е за мръсотия ме съмнява.А бе да си го навре отзад това крило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гадна тработа ,симнявамсе че вече това крило би могло да се използва по заради начина по който е свалено .Абе да не си возил в бегачката някое чуждо изкушение и титуляра нещо да ти се сърди :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси мамата... това вече е невиждано!? И какво по дяволите ще го прави. Аз мисля, че като го е видял кво е готино е решил, че е мега мега скъпо и/или, че е от карбон! Направо като ти гледам темата и си мисля, че се шегуваш, толкова не мога да повярвам, че има и такава сган на тази планета.Съжалявам, човече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече се убеждавам че и най-голямата кочина трябва да стои в гараж за да си сигурен че някой тъпак няма да и направи нещо само защото му стои на пътя. Според мен 90% от тия мизерии са от завист останалите 10% са за пари. Както казаха колегите по-горе това крило вече за нищо не става. Да го хванеш тоя и квото е останало от крилото да му разбиеш главата с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Много лошо е това което е станало дано този който го е взел да получи наказание за постъпката си.Аз имам една теория за това кой го е взел.Видях че колата се продава и мисля че ако някой е идвал да я гледа там където обичайно я паркираш може да е решил да го свали за да смъкне цената и след като я вземе да го върне.Не смятам че някой от форума може да постъпи така.Дано го намериш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...кофти не може да се лети без крило :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз го имах същия проблем еи това крило голямото на снимката ми някой докато спа и ставам отивам на работа и една кола беше скрила задницата на моята и нали минавам малко по малко се вижда и се видя багажника и немога да усмисля търкам очите върнах се пак на зад пак напред ама пак го нямаше някой го беше изкартил и сега имам 7 дупки на багажника изкривен е в единия ъгъл и на още едно място незнам как са го изкривили там .... много кофти случка дано го намериш аз неможах да намеря кой е бил :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти Стефчо, особено като знам, колко ентусиазиран беше за крилото...м*ма им мръсна - нямат ли п*шки да играят, та с на хората колите се занимават? Както казаха колегите - ако го видиш, бой по главата с това което е останало от крилото и това е!!! Иначе и аз и ти знаем, че няма да останеш без крило и пак ще си купиш :dry: напролет ще пазарим заедно..то се е видяло...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега отвратително е това ... поне са ти оставили парченца и болтове ... на мен ми изрязаха багажника с циркулярче такова на батерии или нещо от сорта ... ииииии ми взеха крилото с болтовете и изязаните части от багажника на които се хваща .... една сутрин слизам и ... гледам ... крило няма има 2 дупки големи ;) просто нямам думи ... вече и на такива детайли посягат ... преди бяха СД-та и чистачки ама явно вече ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна случка.За съжаление има и такива идиоти.Аз мисля че го е взел за калъп и ако се появят някъде в продажба такива може там да си го търсиш.И аз свалям крила от коли за калъпи но само с разрешението на собствениците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,съчуствам ти,това е възможно само в БГ,но откъде знаеш че са само 3 в БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдамммм в кризата пак ще се почне с кокошкарските номера. Освен ако новите не опандизват по често.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой няма да опандизват, само патардия вдигат... Съчувствам му на колегата и още повече ме е страх за цялостта на мойта Хондичка.Вярно е, че антикрилата са нереално и безумно скъпи, но пък някой да е толкова на зор, че да го изкърти така грозно, потрошавайки го??? Бая дърпане и блъскане трябва да е паднало, алармата не се ли включи?Възможно е да е поредната вандалска проява или някой да ти е имал зъб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и аз си го помислих това ама ако ми е имал зъб да ми нареже гумите надере 5-6 детайла ще ме вкара много по-вътре такаче едва ли а аларма нямам хаха сега ще поставам малко след дъжд качулка ама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,съчуствам ти,това е възможно само в БГ,но откъде знаеш че са само 3 в БГ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази държа няма да се оправи ;) .. как може да си такъв малумник да свалиш крилото ... съболезнования колега ;) .. всяко зло за добро, ся ще си сложиш ново по-яко, аларма и направо го завари за тавана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някой прост , недорасъл , бавноразвиващ се рейсър , който му пожелавам да го навре това крило на майка си в ............ , но да е жив и здрав , както каза по рано има три такива крила , едното е на брат ми на колата , другото в сливен , и третото беше твоето , така че се оглеждайте по зорко в София и околностите, сигурен съм че ще се появи на някой сивиче из София , и тогава вече си реши какво ще направиш че да го заболи повече от тебе , защото съм сигурен че доста те е заболяло като си видял колата си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,съчуствам ти,това е възможно само в БГ,но откъде знаеш че са само 3 в БГ

Добре де,няма ли кой да ми отговори на въпроса?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...както каза по рано има три такива крила ...

Стига бе, ся да не ме набедите мен, че и аз имам такова крило и бройката става 4 ;)Колко такива крила има в БГ никой неможе да каже. Но със сигурност не са 3,4 или 5 ;)Но нищо чудно да изскочи на тавана на някой голф или на багажника на някоя Омега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тия крила са само 3 бр. и няма как да се объркат с други такива , има си 2 ,3 неща по които не могат да се объркат с другите такива JDM. Тая поръчка си я направихме ние тримата и за това са три бр.Лично аз винаги ще ги различа от другите такива JDM. а и това откъртеното ако се позагледаш внимателно ще си личи че е било откъртено.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5то моето на стария ми СИВИК веше JDM с голям стоп.. незнам дали е спун или сапун но беше нещо такова:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има това крило с онова незнам ;) , аз такива крила със стопче имам 3,4 в моргата ;)

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) добре де може да не етолкова извито. Но като моето може би да съм виждал 1. То беше от лимитирана серия CIVIC RedLine. Мисля че в Япония някой от моделите го имат.ка и да е може и да не е като спунското.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво общо има това крило с онова незнам ;) , аз такива крила със стопче имам 3,4 в моргата :lol:

Това, което ти имаш в моргата е с малкия среден стоп. Това с дългия стоп в самото крило върви между 150-250$ на промоция. Такаче ако имаш такива две-три... ехее,какви пари ще направиш в USA ;) ХехеКолегата Sand0 е прав отчасти - слага се само на сивиците в Япония и на никакви други - ето това си е JDM-ско крило :lol:А на този, който го е откъснал... ще му откъснат нещо много по-важно 100 на 100, защото всичко се връща! Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не е само на JDM ските :) Моето е от белгиския пазар и беше от сериятя RedLine (имаха и някаква серия гринфорест майче) та моя СИВИК беше DXi RedLine (с релефна RedLine лепенка от двете страни). Сщо така е от малкото модели с две въздушни възглавници.. които ми потрябваха и двете в последствие като ме блъснаха..

 

Ей таквози беше моето:

 

 

Публикувано изображение

 

http://passwordjdm.com/images/Products/JDM%20EG%20

 

Та това 4то ли го прави ? или сапунското е друго ?

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за друг вид, на който само му се вика JDM, а всъщност е много готино изглеждащо "крилце" :)А ти си дал снимка на две различни крила, макар изглеждащи еднакво - едното е ориджинал /сивото/ а второ е в момента в производство менте /синьото/. Менте казвам, не защото е некачествено /няма как да знам/ ами защото се прави от китайци и се продава по ebay и т.н. :)Доста офтопик стана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комши мноо гадна работа бе мен кво стаа тоя кв. незнам!!!Ще се озъртам тук-там ама тва са долни утрепки :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтцтц еххх тия вандали навсякаде са ужас жалко за колата дано всичко завърши с щаслив край

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета най-ме е яд защото 1 година и повече му се точих на такова крилце и то беше един от последните детайли по външният вид по колата ми който исках и стоя има няма 3 месеца и го гепиха :( иначе такова спойлерче пак ще си сложа но трябва да измисля къде да държа колата не си е работа да спонсорирам постоянно някакви глупациШефче ако искаш може да поръчаме такива сир2 спойлери

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече се убеждавам че и най-голямата кочина трябва да стои в гараж за да си сигурен че някой тъпак няма да и направи нещо само защото му стои на пътя. Според мен 90% от тия мизерии са от завист останалите 10% са за пари. Както казаха колегите по-горе това крило вече за нищо не става. Да го хванеш тоя и квото е останало от крилото да му разбиеш главата с него.

Напълно сам съгласен с колегата, 90 % за мръсотия и 10% за пари, такива солки ето си карат голфовете и като видят някоя по хубава кола и някои ги доядява, и най голямата кочина трябва да ти е пред очите, жалко колегата за крилото който го е тафил, да си го навре в гъзъ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не че ще те успокоя, но миналото лято във варна ми развиха съвсем културно предния спойлер (лип) на 4генче и болтовете оставили на земятав лагера пък ми разбиха стъкло (задното триъгълното ?!?) за LG CD плеър ... понякога виждам и коли с вдигнати чистачки без пера - явно до там сме стигнали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТцТцТц снощи научих за случката и нямам думи. Това е работа на някой нагъл селяндур който и идея си нама как се прави и подържа хубава кола.Тея селяндури с циганите заедно и те на сапун трябва да са гадовете мръсни.Никой нормален и културен човек няма да го направи само див и завислив селянин е способен на това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти работа!На мен три пъти ми крадът чистачките все едно сме 1986г.Но само да го набарам!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май май успях да си издиря крилото

кацнало е май на едно голче на тавана и то е сложено по най-глупавия начин

Публикувано изображение

Публикувано изображение

не съм 100% сигурен но зверски много ми напомня точно на моя спойлер

ако е така то с тоя пич все някога ще се засечем на Дракон и ще разбере къде зимуват раците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...бе то много грозно стои на тоя Голф тва ако верно е твоя си е ебаси гаврата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...