Jump to content
paRADOx

Вашата Хонда има навъртяни 100 000 мили?

Recommended Posts

Здравейте! Регистиран съм в официалния сайт на Хонда и постоянно получавам актуална информация за новите модели, проектите и прототипите на Хонда. Но... вижте на какво попаднах:

100,000 miles is just the beginning. One look at that odometer, and everyone knows there’s a story there. And stories to come. Miles to be traveled, memories to be made and tales to tell. So snap some shots of your most dependable road trip buddy and share your story.

Това е място където всеки може да разкаже историята на своя автомобил с марката ХОНДА, надминала границата от 100 000 мили! Можете да разгледате и историите на други наши колеги по цял свят. Убеден съм че в България има много такива Хонди, и за тези от Вас които имат интерес или желаят да споделят своята история ето ТОВА е линкът.

 

Поздрави! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 000 мили-та това си е нова кола направо,най-новата Хонда,която съм виждал е моя Прелюд,взех си го от Германия и беше на 192000км

Редактирано от policaja

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е на 205 000 взех ,е на 175000 93 година е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивика ми е модел 1989-а. Взех го преди 5-6 години на 180 000 км, и все още ми служи вярно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парадокс ти колкото по остарваш толкова по стари хонди си взимаш ? Що така ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята 5-ген д13б2 си я взех преди 3 години и половина (доло-горе) и беше емен-емен девственица ;) скромните 110 000 км..... сега е 180 000 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик модел '88 в момента на 345 000 км и продължава напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивик 6 ген. - в момента съм на 345 000 км. и върви все едно е на 50 000 км. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 000 мили-та това си е нова кола направо

Абсолютно съгласен!

най-новата Хонда,която съм виждал е моя Прелюд,взех си го от Германия и беше на 192000км

И при мен беше точно така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно си мислех, че в тази тема колата с най-много километри няма да надвишава 200 000км. Така, че съм приятно изненадан, че има хора които наистина знаят на колко километра съм и колите. Предишната ми хонда показваше 186 ххх км но само тя знаеше колко над 300 000 е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sand0 Хаха. Е, има прогрес при мен. Прелюда го имам от една година, взех го на 180 000км УНИКАЛНО запазен! Но въпреки всичко, годината и километрите за мен не са критерий за качеството на един автомобил. И все пак съм удивен от километрите които са навъртяли нашите колеги....(490 000км) :) Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита сивелка я купих от един приятел които я е вкарал преди4 години в българия и тогава е била на 240000км ;) карал е малко и я продаде на племенника си в враца тогав а6ще е била хит и аз я зимам миналата година на 170000км ;) сега е на 200000км сметнете вие на колко е тия 4години и се губят нешо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда Сивик Телевизор / 3г. / - купена 1996 / мисля / на 120 000 км , реални или не не знам :) В момента още се движи и е на 360 000 км ;)Хонди Сивик 5г Хеч - купени 2003 - на около 140 000 км и двете - в момента и двете на по 230 000 км ;)Хонда Лого 2001 - купено 2002 от Бултрако на 18 000 км / мисля , че са релани километрите ;) в момента на 230 000 км :) Хонда Джазз- купена 2004 от Бултрако на 0 км :P , продадена преди 2 месеца на 190 000 км :)Хонда Шътъл - купена 2006 , на 240 000 км , предполагам реални , но и да не са :D отървах се на към 320 000 км като състоянието му на всичко беше под всякаква критика , но гадината си вървеше и не й пукаше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, ти като човек, който е карал толкова хонди би ли споделил в крайна сметка коя кола кола е най-добре за автомобил, който се и градско извън града.Автомобил, който има най-добро съотношение цена качество и резрвни части.Автомобил, който е що годе добре година и има резервни части на читави цени за модела.И здравина разбира се....коя е най-здравата.Благодаря Ти :)ПоздравиЙ.И.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

200 000

 

 

Колега трупаш мнения за продажби, или просто си пишеш защото си нямаш работа ??? в 10000000 теми си писал мнения все от тоя род..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта е на 252 574км. и 100% съм сигурен, че са реални.Утре ще ходя до София и ще станат 253 ХХХ км. и двигателят и е почти пефектен ....., но е малко поизгнила (е не малко де).... :hondarulez::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишния ми сивик (6 ген, седан 96г) го продадох миналата седмица на 430 000 км в почти "перфектно" състояние, ама за без пари 1400$ :lol: Сегашните ми са на 225 000 и двата (мисля, че са реални) :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...